Magic veini karahvin - luksuslik aeraator

Kood: 94-023
53,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 44,91 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Magic veini karahvin – luksuslik aeraator punase veini õhustamiseks, et esile tõsta selle aromaatseid ja maitseomadusi lühikese ajaga.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Magic veini karahvinluksuslik aeraator punase veini õhustamiseks, et lühikese ajaga esile tõsta selle aromaatseid ja maitseomadusi . See on lihtsalt vajalik lisand igale punase veinisõbrale, kes oskab hinnata kvaliteeti ja teab, et vein peab hingama. Asetage see lihtsalt klaasi kohale ja valage sellest vein läbi ning nautige tõelist maitset esimesest hetkest. Selle karahvini kasutamisel näete aroomi ja maitse erinevust. Veini suurepärane maitse ei sõltu ainult selle klassist ja sorti kvaliteedist. Nõutav detail veini maitse ja aroomi suurendamiseks on serveerimine ja klaasi valamine. Mõned veinid jäävad pärast dekanteerimist silma . Veinivalmistajate jaoks on veini dekanteerimine pikk ja väga keeruline protsess , mis tuleb veini maitse ja aroomi säilitamiseks korralikult läbi viia. Seda meetodit kasutades saate muuta eriti vanemaid või tugeva maitsega veine.

maagiline veinikarahvin

Pole olemas lihtsamat protseduuri, mis rõhutaks teie veini maitset ja aroomi täiusliku elamuse saamiseks. Karahvi alust ei pea kuhugi kappi peitma. Selle lihtne ja stiilne disain muudab iga ruumi säravaks . Stendi kõverad mängivad valgusega ja avaldavad kõigile igal juhul muljet.

Funktsioonid:

pluss atraktiivne ja elegantne disain
pluss parandab veini buketi lõhna sekundiga
pluss valmistatud kvaliteetsest akrüülist ja silikoonist

Paki sisu:

1x karahvin
1x alus
2x pjedestaal
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole