Veini karahvin - SET ANGEL

Kood: 94-003
60,50 U$ Hind ilma käibemaksuta: 50,41 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Veini karahvin - ANGEL SET, mis muudab teie veini piisavalt pehmeks ja hapnikurikkaks. Ärge raisake aega veini pikale valmistamisele.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Veini karahvin - ANGEL SET, mis muudab teie veini piisavalt pehmeks ja hapnikurikkaks. Ärge raisake aega veini pikale valmistamisele. Valage vein lihtsalt läbi ANGEL aluse klaasi ja hakake nautima täiuslikku maitset.

Veinisõbrad teavad, et maksimaalse hõrgu maitse saavutamiseks tuleb vein esmalt oksüdeerida. Selle efekti saavutamiseks ei piisa avatud veinipudeli lauale jätmisest. Tänu sellele oksüdatsioonile maitseb vein imeliselt pärast esimest lonksu. Lihtsalt valage vein läbi aeraatori. Vein on oksüdeerunud ja saavutab oma täieliku maitse.

Kuidas veini dekanteerida ilma professionaalse sommeljee tarvikute ja kogemusteta? Proovige kasutada meie ANGEL alust, kasutamine on väga lihtne ja veini dekanteerimine on viidud miinimumini. Veini dekanteerimine karahvinis võib õige efekti saavutamiseks võtta mitu tundi.

ingli karahvin komplekt

Suurepärane alus ANGEL suudab rõhutada veini maitset ja aroomi otse pudelist, valades veini läbi aluse klaasi. Dekanteerimislehter on varustatud sõelaga, mis püüab kinni ka kõige väiksema sademe veinis ning õhukanalid õhutavad veini hetkega suurepäraselt. Täiusliku elamuse saamiseks on olemas lihtsam protseduur, mis võib teie veini maitset ja aroomi rõhutada. Pole olemas lihtsamat protseduuri, mis rõhutaks teie veini maitset ja aroomi täiusliku elamuse saamiseks. Karahvi alust ei pea kuhugi kappi peitma. Selle lihtne ja stiilne disain muudab iga ruumi heledaks. Stendi kõverad mängivad valgusega ja avaldavad kõigile igal võimalusel muljet.

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole