Erinevate animatsioonidega RGB LED peokrillid

Kood: 27-029
196,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 164,09 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Erinevate animatsioonidega RGB LED peokrillid – programmeeritavad LED-show prillid 68 täisvärvipiksliga. Sinust saab kõndiv valgusshow.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Erinevate animatsioonidega RGB LED peokrillid - programmeeritavad LED show-prillid 68 täisvärvipiksliga. Kui soovite olla tähelepanu keskpunktis ja igal pool silma paista, siis lihtsalt uskuge, et need prillid on teie parim valik. Saate valida tohutu hulga animatsioonide hulgast, mis teie RGB-prillidele kuvatakse.

Iga päev saate värvianimatsiooni muuta ja saate sellega endiselt palju nalja. Need on parim viis tähelepanu võitmiseks pidudel, kontsertidel või diskodel. RGB LED peoprillidel ei ole integreeritud akut. Selle kasutamiseks peate lisavarustusena ühendama välise laadija .

RGB LED-prillid on programmeeritavad prillid, mille esiküljel on 68 täisvärvipikslit . LED-id võivad näidata erinevaid värve, segades punase, rohelise ja sinise värvi taset. Nagu ka LED-ekraan arvutis või telefonis. Integreeritud mikrokontroller Arduino juhib iga piksli värvi, et kuvada mitmesuguseid värvilisi animatsioone. Kuigi LED-id on väljast eredad, tõesti eredad... seest on nad peaaegu nähtamatud. Läbi prillipilude näete üsna lihtsalt.

Hoiatus: kui kannate neid prille, olete tähelepanu keskpunktis! Prillidest ei saa mööda vaadata ja tekib kohe kontakt inimestega. Sinust saab kõndiv valgusshow ja inimesed, kellega sa takistad sind rääkimast.

Mida sa saad? Saate LED-paneeli 68 täisvärvipiksliga, juhtplaadi, varu "häkkeri" plaadi enda vooluringi lisamiseks ja raami paigaldamiseks vajaliku paigalduskomplekti + väike kuuskantvõti. Samuti saate toiteallikaga ühendamiseks spetsiaalse õhukese kaabli. USB-kaabel on optimaalse kandmise tagamiseks väga õhuke.

RGB LED prillid

RGB-prillid on valmistatud eranditult hoolikalt disainitud trükkplaatidest. Tavaliselt on PCB (trükkplaat) peidetud suletud ruumi sisse, kuid me kasutasime 3D-modelleerimist ja täpseid tootmistehnikaid, et luua pusle struktuur, mis on väga tugev. Neid volditakse ja volditakse lahti täpselt nagu praeguseid päikeseprille. Kõik elektroonilised komponendid on paljastatud. Soovitame olla ettevaatlik, et mitte kukkuda otse maapinnale ja vette.

RGB-prillide komplektiga on kaasas elektroonilised komponendid, täielikult kokkupandud, kuid vajab mehaanilist paigaldust (ilma jootmiseta). Peate mitu tükki kokku panema (see on üsna lõbus ja see võtab umbes 15 minutit), paigaldage kaheksa kruvi ja ühendage kaabel. Pakiga on kaasas kuuskantvõti, vaja läheb ka väikest Phillipsi kruvikeerajat, väikseid tange või pintsetti ja turvaniiti või liimi.

Energiaallikas. Erinevalt ühevärvilistest LED Matrix prillidest on RGB-prillidel integreeritud aku. Nõuab palju rohkem energiat, seetõttu otsustasime kaasata õhukese USB-toitekaabli, mida saab ühendada suure hulga kaasaskantavate USB-laetavate akudega (saate osta meie e-poest lisatarvikuna).

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole