LED peokrillid oma keriva tekstiga

Kood: 27-027
218,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 182,41 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

LED-peokrillid oma keriva tekstiga – kirjutage oma sõnum !! Programmeerige oma tekst oma meeleolu järgi või valige erinevate eelseadistatud animatsioonide hulgast.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

LED peokrillid oma keriva tekstiga - kirjuta oma sõnum !! Programmeerige oma tekst oma meeleolu järgi või valige erinevate eelseadistatud animatsioonide hulgast. Nendel programmeeritavatel LED peoprillidel (valge LED) on oma tarkvara. 400mAh Li-on aku tööiga on olenevalt valitud heledusest ja kujundusest kuni 4-5 tundi . Prille laetakse USB-kaabli kaudu (vajalikud kaablid on kaasas).

Kas tunnete end suurepäraselt? Kirjutage õige tekst ja uskuge, et olete kõikjal tähelepanu keskpunktis! Nende programmeeritavate LED-prillidega pöörate kõik pilgud teie poole. Need on parim viis tähelepanu võitmiseks pidudel, kontsertidel või diskodel.

LED programmeeritavad prillid

Saate luua oma sõnumeid prillide esiküljel asuvate LED-tulede kaudu või valida erinevate animatsioonide hulgast. Uute sõnumite ja kujunduste üleslaadimiseks saab kasutada iga USB-pordiga arvutit.

LED-prillidel on Arduino-ühilduv ahel sisse ehitatud prillide paremasse sambasse ja laetav aku on ehitatud vasakusse otstesse. Kaasasoleva tarkvara Arduino IDE abil saate kerivaid tekstsõnumeid hõlpsalt muuta, mida soovite. Töötame ka lihtsalt kasutatava programmi kallal, mis aitab algajatel oma animeeritud mustreid välja töötada.

LED-prillid on valmistatud PCB-st (trükkplaadist), mis tagavad ainulaadse välimuse ja hõlpsa juurdepääsu elektroonilistele katsetajatele. See tähendab, et prille tuleb hoida eemal metallesemetest, nagu võtmed ja ehted, mis võivad elektroonikat lühistada. Kui need puutuvad kokku vee või vedelikuga, peavad need enne järgmist kasutamist täielikult kuivama. Samuti on need sama haprad kui kõik muud elektroonikaseadmed, seega tuleb nendega käsitsemisel olla ettevaatlik.

Kõik LED-prillide plastosad on valmistatud trükitud RepRap 3D tehnoloogiaga.

Tehnilised kirjeldused:

  • 166 LED-i
  • 256 LED-i heleduse reguleerimise taset
  • 400 mAh liitiumaku
  • Laadimine USB kaabli kaudu
  • Sisseehitatud USB RS232 muundur

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole