LED nutikas seljakott programmeeritav animatsioon või tekst LED-ekraaniga 24x24cm (juhtimine nutitelefoni kaudu)

Kood: 88-256
185,90 U$ 130,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 109,09 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

LED nutikas seljakott programmeeritav animatsioon või tekst LED-ekraaniga 24x24cm (juhtimine mobiiltelefoni kaudu Anroid/iOS).

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

LED-nutiseljakott programmeeritav animatsiooni või tekstiga LED-ekraaniga 24x24cm (juhtimine läbi mobiiltelefoni Anroid/iOS) on originaalne lisavarustus kõigile, kes on tehnika ja lahedate vidinate fänn . Kas olete väsinud olmelisusest ja stereotüüpidest? Kas sulle meeldib olla tähelepanu keskpunktis ja kas sulle meeldib teisi meelitada? Selle SMART LED-seljakotiga eristute kindlasti teistest. Seljakott on musta värvi ja selles on palju ruumi, kus saate hoida kõike, mida vajate.

Naiste/meeste seljakott sobib reisimiseks, kahju tekitamiseks, tööle või väljasõitudeks. Seljakoti tagaküljel on suur LED-ekraan (ca 24x24 cm), millel saab mängida erinevaid animatsioone või tekste, kasutades nutitelefoni . Lisaks suurele ruumile seljakoti sees (43H-30W-12D cm) on seljakotis lisaruumi ka sülearvuti jaoks (ca 36x28 cm).

LED valgustusega seljakott nutikal on palju hoiuruumi (sobib ka sülearvutile või tahvelarvutile)

Programmeeritava ekraaniga LED-seljakott

LED-ekraan ise on paigutatud spetsiaalsesse kaitseümbrisesse, mis talub pritsmevett (seljakott pole aga veekindel!). Lihtsalt ühendate seljakoti nutitelefoni kaudu Bluetoothi kaudu ja seejärel saate hõlpsalt telefoni kaudu seljakotil olevat ekraani juhtida. Lisaks erinevatele eelseadistatud tekstidele, piltidele või animatsioonidele saate rakenduses luua ka oma animatsioone või tekste (saadaval Androidile ja iOS-ile . Tänu ekraanile sobib see erinevatel ärilistel eesmärkidel . Saate avada esikülje seljakott kuni 180 kraadi - mis tagab lihtsa juurdepääsu hoiustatud asjadele Seljakott saab toite USB-kaablist, mille ühendate toitepangaga (ei kuulu komplekti).

Helenavat seljakotti saad hõlpsasti juhtida läbi nutitelefoni – rakenduses saab muuta ka erinevaid pilte või animatsioone.

nutikas seljakott LED-ekraaniga piltide taasesituse ja GIF-iga

Tehnilised andmed:

Ühenduvus – Bluetooth (APP iOS-is ja Androidis)
Ekraani suurus - u. 24x24 cm
Seljakoti suurus - u. 30x18x43 cm
Kaal - 1,45 kg
Toide - USB kaabel

Paki sisu:

1x seljakott
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole