INSPIRE - seinakinnitusel valgustatud LED neoonvalgusmärk

Kood: 78-099
108,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 90,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

INSPIRE - kaubandusasutustes (restoranid, klubid, diskoteegid) seinale valgustatud LED-neoonvalgusmärk ruumi stiilseks taaselustamiseks.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

INSPIRE - kaubandusasutustes (restoranid, klubid, diskoteegid) seinale valgustatud LED-neoonvalgus, mis elavdab ruumi stiilselt. Reklaamivalgustusega bänner ja LED-valgustusega dekoratiivsed ja informatiivsed sildid, mis annavad teie ruumile pöörde ja tõmbavad kõigile ligi . Stiilne kaunistus, mida tavaliselt leiate baaridest ja ööklubidest, on nüüd saadaval ka teie koju või ettevõttesse .  

Klassikalised reklaambännerid või plakatid on saamas elamuseks ja paljud meist ei pane neid tänu nende visuaalsele ülerahvastatusele enam tähelegi. Igaühele meist meeldib eristuda millegi erinevaga ja see kehtib nii üksikisikute kui ka ettevõtete kohta, kus see on sõna otseses mõttes vajalik. Tänu LED-valgustusega dekoratiivsetele pealdistele või logodele saate muuta ruumi heledamaks või köita kõigi teie ümber olevate inimeste tähelepanu. LED-reklaamid, mis tõstavad teid esile.

LED valgustusega NEON sildid - parim LED reklaam

INSPIRE - helendav LED-silt valgusti seinal neoonrippudes

LED valgustusega dekoratiivsildid – mis tänu valgusele eristuvad tavapärastest reklaami- ja infokandjatest. Nende suureks eeliseks on võimalus neid korduvalt paigutada kuhu iganes soovid. Need sobivad suurepäraselt kontorisse (keskonna meeldivamaks muutmiseks), äripindadesse (efektiivseks reklaamiks või plakatiks) või koju (moodsa disainina). Need toimivad ka navigatsiooni LED-valgustitena klientide meelitamiseks. LED-dekoratiivsilte saab paigutada praktiliselt kõikjale.

Valgustatud kiri - INSPIRE

Neoonmärk helendab roosalt. Selle toiteallikaks on USB-pistik, kas adapter, arvuti USB-sisend või USB-toitepank. Toitekaabel on 200 cm pikk.

INSPIRE silt seinal rippuv LED valgusti neoon

Tehnilised andmed:

Motiiv: INSPIRE
Hele värv: roosa
Mõõdud: 40x15x1,7 cm
Toide: 5V USB kaabel
Toitekaabli pikkus: ca. 200 cm

Paki sisu:

1x LED-valgusti kiri

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole