Klaas õlut - LED-neoonseinareklaam kommertsreklaamina

Kood: 78-089
108,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 90,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Klaas õlut - LED neoonseinamärk kommertsreklaamina, ideaalne seinakaunistus kaubandusasutustes (restoranid, klubid, diskoteegid).

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Klaas õlut - LED-neoonseinamärk kommertsreklaamina, ideaalne seinakaunistus kaubandusettevõtetes (restoranid, klubid, diskoteegid), potentsiaalsete klientide meelitamiseks. Reklaamivalgustusega bänner ja LED-valgustusega dekoratiivsed ja informatiivsed sildid, mis annavad teie ruumile pöörde ja tõmbavad kõigile ligi . Stiilne dekoratsioon, mida tavaliselt leiate baaridest ja ööklubidest, on nüüd saadaval ka teie koju või ettevõttesse .  

Klassikalised reklaambännerid või plakatid on saamas elamuseks ja paljud meist ei pane neid tänu nende visuaalsele ülerahvastatusele enam tähelegi. Igaühele meist meeldib eristuda millegi erinevaga ja see kehtib nii üksikisikute kui ka ettevõtete kohta, kus see on sõna otseses mõttes vajalik. Tänu LED-valgustusega dekoratiivsetele pealdistele või logodele saate ruumi ilmestada või köita kõigi teie ümber olevate inimeste tähelepanu. LED-reklaamid, mis tõstavad teid esile.

LED valgustusega NEON sildid - parim LED reklaam

Seinal valgustatud LED-silt, neoonrippus - õlu

LED valgustusega dekoratiivsildid – mis tänu valgusele eristuvad tavapärastest reklaami- ja infokandjatest. Nende suureks eeliseks on võimalus neid korduvalt paigutada kuhu iganes soovid . Need sobivad suurepäraselt kontorisse (keskonna meeldivamaks muutmiseks), äripindadesse (efektiivseks reklaamiks või plakatiks) või koju (moodsa disainina). Need toimivad ka navigatsiooni LED-valgustitena, et kliente meelitada. LED-dekoratiivsilte saab paigutada praktiliselt kõikjale.

Valgusmärk - ÕL

Neoonmärk särab valge ja kollasena. See töötab patareidega (3x AA patareid - ei kuulu komplekti) . Toitekaabel on 30 cm pikk.

Klaas õllesilt seinal rippus led neoon

Tehnilised andmed:

Teema: ÕL
Valgusvärv: valge ja kollane
Mõõdud: 30x1,85x30cm
Toitekaabli pikkus: ca. 30 cm
Töötab patareidega (3x AA patareid - ei kuulu komplekti)

Paki sisu:

1x LED valgusmärk - klaas õlut

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole