Logo Cat - LED helendav neoonmärk seinakaunistuseks

Kood: 78-092
108,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 90,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Logo Cat - LED helendav neoonmärk kaubandusasutuste (restoranid, klubid, diskoteegid) seinakaunistuseks või kodu interjööri.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Logo Cat - LED helendav neoonmärk kaubandusasutuste (restoranid, klubid, diskoteegid) seinakaunistuseks või teie korteri või maja sisemusse. Reklaamivalgustusega bänner ja LED valgustusega dekoratiivsed ja informatiivsed sildid, mis annavad teie ruumile pöörde ja tõmbavad ligi kõiki . Stiilne dekoratsioon, mida tavaliselt leiate baaridest ja ööklubidest, on nüüd saadaval ka teie koju või ettevõttesse.

Klassikalised reklaambännerid või plakatid on saamas elamuseks ja paljud meist ei pane neid tänu nende visuaalsele ülerahvastatusele enam tähelegi. Igaühele meist meeldib eristuda millegi erinevaga ja see kehtib nii üksikisikute kui ka ettevõtete kohta, kus see on sõna otseses mõttes vajalik. Tänu LED-valgustusega dekoratiivsetele pealdistele või logodele saate ruumi ilmestada või köita kõigi teie ümber olevate inimeste tähelepanu. LED-reklaamid, mis tõstavad teid esile.

LED valgustusega NEON sildid - parim LED reklaam

hele logoga neoon led kassi kassipoja märk

LED valgustusega dekoratiivsildid – mis tänu valgusele eristuvad tavapärastest reklaami- ja infokandjatest. Nende suureks eeliseks on võimalus neid korduvalt paigutada kuhu iganes soovid . Need sobivad suurepäraselt kontorisse (keskonna meeldivamaks muutmiseks), äripindadesse (efektiivseks reklaamiks või plakatiks) või koju (moodsa disainina). Need toimivad ka navigatsiooni LED-valgustitena, et kliente meelitada. LED-dekoratiivsilte saab paigutada praktiliselt kõikjale.

Valgusmärk - KASS

Neoonmärk särab roosas värvitoonis. Selle toiteallikaks on USB-pistik, kas adapter, arvuti USB-sisend või USB-toitepank . Toitekaabel on 200 cm pikk.

led hõõguv neoonmärgi kassiseina logo

Tehnilised andmed:

Motiiv: kass
Hele värv: roosa
Mõõdud: 17x1,8x23cm
Toide: 5V USB kaabel
Toitekaabli pikkus: ca. 200 cm
Kõrvu kasutatakse riputamiseks

Paki sisu:

1x LED valgusmärk - värvus roosa

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole