Neoonmärk – LED-valgustusega logo Süda

Kood: 78-002
141,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 118,25 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Neoonsilt LED süttib logo Süda. LED-neoonvalgustid on ideaalsed helendavate tahvlitena, mis valgustavad teie ettevõtet või kodu (tuba), müüa siin veebis.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Aksessuaarid

Tootekirjeldus

Neoonsilt LED süttib logo Süda. LED-neoonvalgustid, mis on ideaalsed helendava silditahvlina, mis valgustavad teie ettevõtet või kodu (tuba), müüa siin veebis. Muljetavaldav reklaam – täiuslikud valgustatud kaunistused tähelepanu tõmbamiseks.

Reklaam – LED valgustusega Süda äritegevuse märgistamiseks või kaunistuseks, rikastab teie ruume, mis kindlasti ei jää kahe silma vahele ja meelitab ligi potentsiaalseid kliente. Stiilne neoonkaunistus, mida tavaliselt leiate baaridest ja ööklubidest, on nüüd saadaval ka teie koju või äripindadesse. Klassikalised reklaambännerid või plakatid on saamas minevikku ja kuna need tekitavad visuaalset segadust, ei pane paljud meist neid enam tähelegi. Igaühele meist meeldib erineda millegi muu poolest, nii üksikisiku kui ka äri jaoks, kus see on tõesti vajalik. Tänu LED-siltidele, siltidele või logodele muudate ruumi heledamaks või köidate kõigi teie ümber olevate inimeste tähelepanu . LED-reklaamid, mis meeldivad teile.

Valgustavad sildid – led-neoonsildid, mis süttivad kõikjal

LED valgusti dekoratiivne logo – mis tänu valgustusele paistab silma tavapäraste reklaam- ja infobännerite seas. Nende suureks eeliseks on võimalus neid korduvalt paigutada kuhu iganes soovite. Need sobivad suurepäraselt kontorisse (ümbruse meeldivamaks muutmiseks), teie ettevõttele (efektiivseks reklaamiks või plakatiks) või koju (moodsa disainina). Need toimivad ka navigatsiooni LED-valgustusega siltidena klientide meelitamiseks. LED-valgusti dekoratiivsed pealdised tarnitakse otse poolläbipaistvale plastpadjale, nii et saate neid paigutada peaaegu kõikjale.

Tehnilised andmed:

Kuju: süda
Mõõdud - 34x32cm
Toide - USB 5V
Toitejuhtme pikkus - u. 180 cm

Paki sisu:

1x LED valgusti logo

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (2)

100%