Neoontulede märk – HELLO Led logo

Kood: 78-006
130,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 109,09 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Neoontulede märk – HELLO Led logo. Hõõguv neoonmärk  sobib ideaalselt teie ettevõtte (restoran, pubi, klubi) sisekujunduseks.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Aksessuaarid

Tootekirjeldus

Neoontulede silt - HELLO Led logo. Hõõguv neoonmärk, mis sobib ideaalselt teie ettevõtte (restoran, pubi, klubi), maja, korteri, toa jne sisekujunduseks, mida müüakse Internetis siin. Muljetavaldav reklaam – täiuslikud valgustatud kaunistused tähelepanu tõmbamiseks.

Stiilne neoonkaunistus, mida tavaliselt leiate baaridest ja ööklubidest, on nüüd saadaval ka teie koju või äripindadele. Klassikalised reklaambännerid või plakatid on saamas minevikku ja kuna need tekitavad visuaalset segadust, ei pane paljud meist neid enam tähelegi. Igaühele meist meeldib erineda millegi muu poolest, nii üksikisiku kui ka äri jaoks, kus see on tõesti vajalik. Tänu LED-siltidele, siltidele või logodele muudate ruumi heledamaks või köidate kõigi teie ümber olevate inimeste tähelepanu . LED-reklaamid, mis meeldivad teile.

Erinevad neoonsildid (LED-valgustusega silt) Valgusreklaam

LED valgusti dekoratiivne logo – mis tänu valgustusele paistab silma tavapäraste reklaam- ja infobännerite seas. Nende suureks eeliseks on võimalus neid korduvalt paigutada kuhu iganes soovite. Need sobivad suurepäraselt kontorisse (ümbruse meeldivamaks muutmiseks), teie ettevõttele (efektiivseks reklaamiks või plakatiks) või koju (moodsa disainina). Need toimivad ka navigatsiooni LED-valgustusega siltidena klientide meelitamiseks. LED-valgusti dekoratiivsed pealdised tarnitakse otse poolläbipaistvale plastpadjale, nii et saate neid paigutada peaaegu kõikjale.

Tehnilised andmed:

Kuju: Tere
Mõõdud - 43x31cm
Toide - USB 5V
Toitejuhtme pikkus - u. 180 cm

Paki sisu:

1x Led valgusti log

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole