PIZZA - LED logoga neoonvalgusvalgustusega reklaam seinal

Kood: 78-093
108,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 90,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

PIZZA - LED logoga neoonvalgusti - kaubandusasutustes (restoranid, kiirtoidukohad, kaubanduskeskused) seinale riputatav reklaam.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

PIZZA - LED logoga neoonvalgusti - kaubandusasutustes (restoranid, kiirtoidukohad, kaubanduskeskused) seinale riputatav reklaam. Asjakohane   potentsiaalsete klientide meelitamiseks. Reklaamivalgustusega bänner ja LED-valgustusega dekoratiivsed ja informatiivsed sildid, mis annavad teie ruumile pöörde ja tõmbavad kõigile ligi . Stiilne kaunistus, mida tavaliselt leiate baaridest ja ööklubidest, on nüüd saadaval ka teie koju või ettevõttesse .  

Klassikalised reklaambännerid või plakatid on saamas elamuseks ja paljud meist ei pane neid tänu nende visuaalsele ülerahvastatusele enam tähelegi. Igaühele meist meeldib eristuda millegi erinevaga ja see kehtib nii üksikisikute kui ka ettevõtete kohta, kus see on sõna otseses mõttes vajalik. Tänu LED-valgustusega dekoratiivsetele pealdistele või logodele saate muuta ruumi heledamaks või köita kõigi teie ümber olevate inimeste tähelepanu. LED-reklaamid, mis tõstavad teid esile.

LED valgustusega NEON sildid - parim LED reklaam

pizza - LED neoonmärgi logo

LED valgustusega dekoratiivsildid – mis tänu valgusele eristuvad tavapärastest reklaami- ja infokandjatest. Nende suureks eeliseks on võimalus neid korduvalt paigutada kuhu iganes soovid . Need sobivad suurepäraselt kontorisse (keskkonna meeldivamaks muutmiseks), äriasutusse (efektiivseks reklaamiks või plakatiks) või koju (moodsa disainina). Need toimivad ka navigatsiooni LED-valgustitena klientide meelitamiseks. LED-dekoratiivsilte saab paigutada praktiliselt kõikjale.

Valgustatud kiri - PIZZA

Neoonmärk särab sinise ja roosa värviga. Selle toiteallikaks on USB-pistik, kas adapter, arvuti USB-sisend või USB-toitepank . Toitekaabel on 150 cm pikk ja sellel on praktiline lüliti.

pitsa led reklaam valgustusega silt seina logol

Tehnilised andmed:

Teema: PIZZA
Valgusvärv: sinine-roosa
Mõõdud: 27x30,5x1,9cm
Toide: 5V USB kaabel
Toitekaabli pikkus: ca. 150 cm
Lülitage kaabel sisse: jah
Bänner asetatakse poolläbipaistvale plasttaustale.

Paki sisu:

1x LED valgusti logo

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole