Reklaam LED valgustusega neoon logo seinal - BURGER

Kood: 78-037
130,90 U$ 108,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 90,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Reklaam LED valgustusega neoonlogo seinal - BURGER, ideaalne kaunistus restoranidele, klubidele, diskoteekidele.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Reklaam LED valgustusega neoonlogo seinal - BURGER, ideaalne seinakaunistus teie interjööri, olgu siis kodus või kaubandusasutustes (restoranid, klubid, diskod) potentsiaalsete klientide meelitamiseks. Helendav reklaambänner ja LED-dekoratiivvalgustus ning infosildid, mis lisavad teie ruumile sära ja garanteerivad, et keegi ei jää kahe silma vahele. Stiilne neoonkaunistus, mida tavaliselt leiate baaridest ja ööklubidest, on nüüd saadaval ka teie koju või äripindadesse. Klassikalised reklaambännerid või plakatid on saamas minevikku ja kuna need tekitavad visuaalset segadust, ei pane paljud meist neid enam tähelegi. Igaühele meist meeldib erineda millegi muu poolest, nii üksikisiku kui ka äri jaoks, kus see on tõesti vajalik. Tänu LED-siltidele, siltidele või logodele muudate ruumi heledamaks või köidate kõigi teie ümber olevate inimeste tähelepanu . LED-reklaamid, mis meeldivad teile.

LED valgustusega NEON sildid - parim LED reklaam

hele logoga neoonrestorani led tahvel - burger hamburger

LED valgusega dekoratiivsildid - mis tänu valgustusele paistavad silma tavaliste reklaam- ja infobännerite seas. Nende suureks eeliseks on võimalus neid korduvalt paigutada kuhu iganes soovite. Need sobivad suurepäraselt kontorisse (ümbruse meeldivamaks muutmiseks), teie ettevõttele (efektiivseks reklaamiks või plakatiks) või koju (moodsa disainina). Need toimivad ka navigatsiooni LED-valgustusega siltidena klientide meelitamiseks. LED-valgusti dekoratiivsed pealdised tarnitakse otse poolläbipaistvale plastpadjale, nii et saate neid paigutada peaaegu kõikjale.

Helendav logo kiri - HAMBURGER

Neoonmärk helendab kollaselt, punaselt ja roheliselt. See saab toite USB-pistiku kaudu, olgu see siis adapter, arvuti USB-sisend või toitepank . Toitekaabel on 180 cm pikk ja sellel on praktiline lüliti. BURGER neoonsildi mõõdud on 30,5x30,5 cm.

hamburgeri led helendav neoonlogo

Tehnilised andmed:

Motiiv: Burger
Valgusvärv: kollane, punane, roheline
Mõõdud: 30,5x30,5 cm
Toide: USB 5V
Toitejuhtme pikkus: ca. 180 cm
Kaabli lüliti: jah

Paki sisu:

1x LED valgusti logo

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole