Smile - LED neoonlogoga valgusreklaam seinal Smiley

Kood: 78-097
108,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 90,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Smile - seinal helendav LED neoonlogoga valgusreklaam Smiley - valgussilt kaubandusasutustele (restoranid, klubid, diskoteegid).

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Smile - seinal helendav LED neoonlogoga valgusreklaam Smiley - valgussilt kaubandusasutustele (restoranid, klubid, diskoteegid), potentsiaalsete klientide meelitamiseks. Reklaamivalgustusega bänner ja LED-valgustusega dekoratiivsed ja informatiivsed sildid, mis annavad teie ruumile pöörde ja köidavad kõiki. Stiilne dekoratsioon, mida tavaliselt leiate baaridest ja ööklubidest, on nüüd saadaval ka teie koju või ettevõttesse.  

Klassikalised reklaambännerid või plakatid on saamas elamuseks ja paljud meist ei pane neid tänu nende visuaalsele ülerahvastatusele enam tähelegi. Igaühele meist meeldib eristuda millegi erinevaga ja see kehtib nii üksikisikute kui ka ettevõtete kohta, kus see on sõna otseses mõttes vajalik. Tänu LED-valgustusega dekoratiivsetele pealdistele või logodele saate muuta ruumi heledamaks või köita kõigi teie ümber olevate inimeste tähelepanu. LED-reklaamid, mis tõstavad teid esile.

LED valgustusega NEON sildid - parim LED reklaam

naeratuse tuli LED-kiri logo reklaam naeratus

LED valgustusega dekoratiivsildid – mis tänu valgusele eristuvad tavapärastest reklaami- ja infokandjatest. Nende suureks eeliseks on võimalus neid korduvalt paigutada kuhu iganes soovid . Need sobivad suurepäraselt kontorisse (keskonna meeldivamaks muutmiseks), äriasutusse (efektiivseks reklaamiks või plakatiks) või koju (moodsa disainina). Need toimivad ka navigatsiooni LED-valgustitena, et kliente meelitada. LED-dekoratiivsilte saab paigutada praktiliselt kõikjale.

Valgustatud kiri - SMILEY

Neoonmärk helendab kollaselt. Selle toiteallikaks on USB-pistik, kas adapter, arvuti USB-sisend või USB-toitepank. Toitekaabel on 200 cm pikk.

Smiley LED neoonmärk seinal

Tehnilised andmed:

Motiiv: Smiley
Valgusvärv: kollane
Mõõdud: 30x2 cm
Toide: 5V USB kaabel
Toitekaabli pikkus: ca. 200 cm

Paki sisu:

1x LED-valgusti kiri

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole