TERE TULEMAST - Valgustatud LED neoonvalgussilt seinal

Kood: 78-095
108,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 90,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

TERE TULEMAST - Valgustatud LED neoonvalgusmärk ideaalne dekoratsioon (reklaam) seinal kaubandusasutustes (restoranid, klubid, diskoteegid).

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

TERE TULEMAST - Valgustatud LED-neoonvalgusmärk, ideaalne dekoratsioon (reklaam) seinal kaubandusasutustes (restoranid, klubid, diskoteegid), potentsiaalsete klientide meelitamiseks. Reklaamivalgustusega bänner ja LED-valgustusega dekoratiivsed ja informatiivsed sildid, mis annavad teie ruumile pöörde ja tõmbavad ligi kõik Stiilne dekoratsioon, mida tavaliselt leiate baaridest ja ööklubidest, on nüüd saadaval ka teie koju või ettevõttesse.  

Klassikalised reklaambännerid või plakatid on saamas elamuseks ja paljud meist ei pane neid tänu nende visuaalsele ülerahvastatusele enam tähelegi. Igaühele meist meeldib eristuda millegi erinevaga ja see kehtib nii üksikisikute kui ka ettevõtete kohta, kus see on sõna otseses mõttes vajalik. Tänu LED-valgustusega dekoratiivsetele pealdistele või logodele saate muuta ruumi heledamaks või köita kõigi teie ümber olevate inimeste tähelepanu. LED-reklaamid, mis tõstavad teid esile.

LED valgustusega NEON sildid - parim LED reklaam

Tere tulemast – reklaamvalgustusega LED-neoonmärk

LED valgustusega dekoratiivsildid – mis tänu valgusele eristuvad tavapärastest reklaami- ja infokandjatest. Nende suureks eeliseks on võimalus neid korduvalt paigutada kuhu iganes soovid. Need sobivad suurepäraselt kontorisse (keskkonna meeldivamaks muutmiseks), äriasutusse (efektiivseks reklaamiks või plakatiks) või koju (moodsa disainina). Need toimivad ka navigatsiooni LED-valgustitena, et kliente meelitada. LED-dekoratiivsilte saab paigutada praktiliselt kõikjale.

Valgustatud kiri – TERE TULEMAST

Neoonmärk helendab roosat värvi. Selle toiteallikaks on USB-pistik, kas adapter, arvuti USB-sisend või USB-toitepank. Toitekaabel on 200 cm pikk.

tere tulemast neoon LED-silt seinal

Tehnilised andmed:

Teema: TERE TULEMAST
Hele värv: roosa
Mõõdud: 39x12,5x1,7cm
Toide: 5V USB kaabel
Toitekaabli pikkus: ca. 180 cm
Lülitage kaabel sisse: jah
Kaks auku riputamiseks.

Paki sisu:

1x LED-valgusti kiri

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole