Eelvalgustatud jõulupuu tuled – LED Twinkly Strings – 100 tk (20m) RGB + BT + Wi-Fi

Kood: 78-074
97,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 81,59 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Eelvalgustatud jõulupuu tulede kett – unikaalsed LED Twinkly Stringid – 100 tk (20 m) RGB + Bluetooth + IP44 kaitsega Wi-Fi.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Eelvalgustatud jõulupuu tulede kett - LED Twinkly Strings - 100 tk (20m) RGB + Bluetooth + Wi-Fi. Nutikad jõulutuled – tuled, millesse armute. Need revolutsioonilised LED-puuvalgustid toovad meie kodudesse ainulaadse valguse kaunistuse, kasutades uusimat tehnoloogiat. LED-puutulesid juhitakse Androidi ja iOS- iga ühilduva mobiilirakenduse kaudu .

Seadmed suhtlevad üksteisega juhtmevabalt Wi-Fi ja Bluetoothi abil . Saate siduda ja juhtida korraga 10 Twinkly valgustusseadet või 4000 LED-i sama kuvatava valgusmotiivi ja mustriga. Saate luua oma hämmastavaid animatsioone, mis täidavad ja muudavad kogu ruumi heledamaks. Valgustid on mõeldud kasutamiseks sise- ja välistingimustes IP44 kaitsega . See suurus - 100 valgust sobib kuni 120 cm kõrgustele puudele.

Puuvalgustid jõuludeks - LED-nutivalgustid TWINKLY - 100tk

vilkuvad puutuled

LED jõulupuu - TWINKLY tuled - 100tk

vilkuv puuvalgustusvilksatavad jõulupuu tuled

Twinkly Stringsi jõulutuled koosnevad 100 tükist kuuse ehtimiseks sobivatest LED-valgustitest . LED asub iga 8 cm järel kaablitel, mis on must ja roheline – et sulanduda puuga. RGB+W tähendab, et LED -tuled võivad tekitada 16 miljoni värviga RGB-valgusvarju . Valguse intensiivsust ja täpset värvi saab reguleerida värviskaalalt. See eriväljaanne sisaldab nutika kodu integreerimist Google Assistanti ja Amazon Alexaga.

Teie kaunistuse saab luua mitmest seadmest ja erineva kujuga . Soovid valgusketti seinale, värvilist raami akendele ja suurt jõulupuud keset tuba? Pole probleemi! Looge oma stseen ja juhtige seda korraga ühise valgustusteema abil.

jõulud nutikad lambipirnid

Mobiilirakenduse kaudu juhitavad jõulupuu LED-tuled Androidile ja iOS-ile

Keerukas mobiilirakendus seob teie nutitelefoni seadmega ja saate seda kohe juhtida. Rakendus ise kaardistab tulede paigutuse ja seejärel saate hõlpsalt määrata igale pirnile või pirnide rühmale eraldi erineva värvi. Juhtimine on väga lihtne, kiire ja intuitiivne . Rakenduses saate valida vaikemustrite hulgast, laadida Internetist uusi mustreid veebigaleriist või luua oma teemasid ja neid salvestada.

twinkly mobiilirakendus

Samuti saate juhtida valguse intensiivsust, muutumiskiirust, värvi, tooni, heledust, pööramist, segamist ja palju muud. Taimeri funktsioon võimaldab seadistada valgust automaatselt sisse ja välja lülituma vastavalt ajakavale. Esitusloendi funktsioon võimaldab määrata erinevat tüüpi teemasid kronoloogilises järjekorras ja neid automaatselt vastavalt seadistustele muuta.

silmapilkne rakendustulede juhtimine mobiiltelefoni kaudukõige ilusam jõulupuuwifi led riba

Valikulise USB-seadme MUSIC DONGLE abil reageerib teie jõulupuu ruumis mängitavale muusikale, valgus muutub ja lülitub vastavalt seatud parameetritele muusika rütmile . "Kuva muusika järgi" valimiseks on saadaval mitmeid mustreid ja teemasid, mida saab muuta ja seadistada vastavalt oma vajadustele. MUUSIKA abil saad nautida ka videomänge, kogeda mängude mängimisel uut dimensiooni! Vahetuvad tuled muusika rütmis, kuna graafiline ekvalaiser tantsib kohe igal peol. USB seade MUUSIKA on lisatoode, see on vajalik osta meie e-poest.

silmapilkne muusika

Unikaalne LED, millel on kõik eredad vikerkaarevärvid

led valgusribawifi led tuled

Funktsioonid:

pluss 100 LED-i
pluss Juhtimine mobiilirakenduse kaudu
pluss Wi-Fi ja Bluetooth ühendus
pluss RGB valgusvärvid
pluss IP44 kaitse


Spetsifikatsioon:

Dioodide arv: 100
Vastupidavus: IP44
Dioodi läbimõõt: 4,3 mm
Ühendus: Wi-Fi, Bluetooth
Valgusvahe: 8 cm
LED-i tüüp: RGB hajutatud korter
Kaabel: must-roheline
Sisendpinge: 240V
Väljundpinge: 24V / 1,5A
Pirni eluiga: üle 30 000 tunni


Paki sisu:

1x LED pirnid jõulupuule 100 dioodiga + kontroller
1x adapter
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole