Jõulurakendusega juhitav LED-puu 2M – Twinkly Light Tree – 300 tk RGB + W + BT + Wi-Fi

Kood: 78-030
328,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 274,09 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

LED-puu jõulurakendusega juhitav 2M – Twinkly Light Tree – 300 tk RGB + W + BT + Wi-Fi. Juhtimine nutitelefoni rakenduse kaudu.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

LED-puu jõulurakendusega juhitav 2M - Twinkly Light Tree - 300 tk RGB + W + BT + Wi-Fi. Juhtimine nutitelefoni rakenduse kaudu. Tuledega puu – tuled, mis teile meeldivad. Need revolutsioonilised LED-puuvalgustid toovad uusimat tehnoloogiat kasutades meie kodudesse ainulaadsed valgustuskaunistused. LED-puutulesid juhitakse Androidi ja iOS- iga ühilduva mobiilirakenduse kaudu . LED-puu koosneb keskmisest ribast, mis on 2 meetrit kõrge ja 300 LED värviga RGB + W dioodi, mis on ülalt alla venitatud, alumise ringi läbimõõt on 1 meeter, kaabli värvus on must.

led puu omadused

Seadmed suhtlevad üksteisega juhtmevabalt Wi-Fi ja Bluetoothi ​​abil . Saate siduda ja juhtida korraga 10 Twinkly valgustusseadet või 4000 LED-i sama kuvatava valgusmotiivi ja mustriga. Saate luua oma hämmastavaid animatsioone, mis täidavad ja muudavad kogu ruumi või välisilme heledamaks. Valgustid on mõeldud kasutamiseks siseruumides ja välistingimustes - IP44 kaitsega .

silmapilkselt hele puu

Tuledega puu - nutikas LED jõulukuusk TWINKLY - 300tk

LED-jõulupuu nutitelefonile

RGB + W diood tähendab, et LED -tuled võivad tekitada 16 miljonit värvi + W valget RGB valgusvarjundit . Valguse intensiivsust ja täpset värvi saab reguleerida värviskaalalt. See eriväljaanne sisaldab nutika kodu integreerimist Google Assistanti ja Amazon Alexaga.

Teie kaunistuse saab luua mitmest seadmest ja erineva kujuga . Soovid valgusketti seinale, värvilist raami akendele ja suurt jõulupuud keset tuba? Pole probleemi! Looge oma stseen ja juhtige seda korraga ühise valgustusteema abil.

jõulud nutikad lambipirnid

LED tuled – jõulupuu juhitav mobiilirakenduse kaudu Androidile ja iOS-ile

Keerukas mobiilirakendus seob teie nutitelefoni seadmega ja saate seda kohe juhtida. Rakendus ise kaardistab tulede paigutuse ja seejärel saate hõlpsalt määrata igale pirnile või pirnide rühmale eraldi erineva värvi. Juhtimine on väga lihtne, kiire ja intuitiivne . Rakenduses saate valida vaikemustrite hulgast, laadida Internetist uusi mustreid veebigaleriist või luua oma teemasid ja neid salvestada.

twinkly mobiilirakendus

Samuti saate juhtida valguse intensiivsust, muutumiskiirust, värvi, tooni, heledust, pööramist, segamist ja palju muud. Taimeri funktsioon võimaldab seadistada valgust automaatselt sisse ja välja lülituma vastavalt ajakavale. Esitusloendi funktsioon võimaldab määrata erinevat tüüpi teemasid kronoloogilises järjekorras ja neid automaatselt vastavalt seadistustele muuta

silmapilkne rakendustulede juhtimine mobiiltelefoni kauduLED puu juhtimine

Kiire paigaldamine ja lihtne kasutamine tänu keerukale Twinkly mobiilirakendusele

viinud puu

Valikulise USB-seadme MUSIC DONGLE abil reageerib teie jõulupuu ruumis mängitavale muusikale, valgus muutub ja lülitub vastavalt seatud parameetritele muusika rütmile . Saadaval on mitmeid mustreid ja teemasid, mille abil saate valida "Kuva muusika järgi", mida saab redigeerida ja vastavalt oma vajadustele seadistada. Muutuvad tuled muusika rütmis, kuna graafiline ekvalaiser tantsib kohe igal peol. USB seade MUUSIKA on lisatoode, see on vajalik osta meie e-poest.

silmapilkne muusika

Ainulaadne LED-diood uue 4-kanalilise arhitektuuriga, millel on kõik eredad vikerkaarevärvid ja täiuslik puhas valge värv

led valgusribargb + w ledwifi kaudu juhitavad led lambipirnid

Funktsioonid:

pluss 300 LED-i
pluss Juhtimine mobiilirakenduse kaudu
pluss Wi-Fi ja Bluetooth ühendus
pluss RGB + W valgus
pluss Kõrgus 2 meetrit
pluss IP44 kaitse


Spetsifikatsioon:

Mudel: TWP300SPP-BEU
Puu kõrgus: 2 meetrit
Dioodide arv: 300
Vastupidavus: IP44
Dioodi läbimõõt: 5 mm
Ühendus: Wi-Fi, Bluetooth
LED tüüp: RGB + W hajutatud, matt
Kaabel: must
Sisendpinge: 240V
Väljundpinge: 24V/1,5A
Pirni eluiga: üle 30 000 tunni


Paki sisu:

1x LED puu 300 dioodiga + kontroller
1x adapter
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole