LED-ribavalgustid Twinkly programmeeritavad 1,5 m - Twinkly Line - 100 tk RGB + BT + WiFi

Kood: 78-034
86,90 U$ 53,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 44,91 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

LED-ribavalgustid Twinkly programmeeritavad​ 1,5 meetrit - Twinkly Line - 100 tk LED-tuledega RGB, BT + Wi-Fi juhtimisega APP kaudu.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

LED-ribavalgustid Twinkly programmeeritavad​ 1,5 meetrit - Twinkly Line - 100 tk LED-tuledega RGB, BT + Wi-Fi juhtimisega APP kaudu. See revolutsiooniline LED-valguskett toob meie kodudesse ainulaadse valgusdekoratsiooni, kasutades uusimat tehnoloogiat. Tulesid juhitakse Androidi, iOS- iga ühilduva mobiilirakenduse kaudu . Riba tagaküljel on 3M kleebis , mis hõlbustab paigaldamist ja kinnitamist kõikjale. See pakett sisaldab kontrollerit - Wi-Fi/Bluetooth ühendust ja juhtimist, adapterit ja 1,5 meetrit valgusriba. Riba pikkuse pikendamiseks on võimalik juurde osta LED-ribasid pikkusega 1,5 meetrit ja seeläbi luua omale vajalik koguriba/valgusti pikkus. Lisa LED-ribasid saate osta meie e-poest.

Nutikas LED valgusriba RGB värv - LED Twinkly 100 tk LED

LED-ribavalgustid juhivad silmapilkselt rakenduse kaudu

Seadmed suhtlevad üksteisega juhtmevabalt Wi-Fi ja Bluetoothi ​​abil . Saate siduda ja juhtida korraga 10 Twinkly valgustusseadet või 4000 LED-i sama kuvatava valgusmotiivi ja mustriga. Saate luua oma hämmastavaid animatsioone, mis täidavad ja muudavad kogu ruumi heledamaks. Valgustid on mõeldud kasutamiseks siseruumides - IP20 kaitsega . Riba on 2 meetrit pikk, dioodidega valgustatud osa on 1,5 m ja sellel on 100 RGB LED pirni.

twinkly line led riba

LED-ribad valgusti dekoratiivne - riba 1,5M - TWINKLY LINE (100 tk valgustid)

vilkuv LED riba tuled

Valgusriba koosneb 100 tükist LED-valgustitest, mis sobivad igaks kaunistuseks. The   RGB-diood tähendab, et LED -tuled võivad tekitada 16 miljoni värviga RGB-valgusvarju . Valguse intensiivsust ja täpset värvi saab reguleerida värviskaalalt. See eriväljaanne sisaldab nutika kodu integreerimist Google Assistanti ja Amazon Alexaga.

LED-ribad programmeeritavad rakenduse kaudu

Teie kaunistuse saab luua mitmest seadmest ja erineva kujuga . Kas soovite, et seinal oleks valguskett, akendele värviline raam ja LED-särk ning keset tuba suur jõulupuu? Pole probleemi! Looge oma stseen ja juhtige seda korraga ühise valgustusteema abil.

Kaunis valgusdekoratsioon – seadke oma värvid, animatsioonid ja LED-valgustite motiivid kokku mitme LED-seadme jaoks

Universaalne LED valgusornament, mida juhitakse mobiilirakenduse kaudu Androidile ja iOS-ile

LED-ribad rgb programmeeritavad

Keerukas mobiilirakendus seob teie nutitelefoni seadmega ja saate seda kohe juhtida. Rakendus ise kaardistab tulede paigutuse ja seejärel saate hõlpsalt määrata igale pirnile või pirnide rühmale eraldi erineva värvi. Juhtimine on väga lihtne, kiire ja intuitiivne . Rakenduses saate valida vaikemustrite hulgast, laadida Internetist uusi mustreid veebigaleriist või luua oma teemasid ja neid salvestada.

twinkly mobiilirakendus

Samuti saate juhtida valguse intensiivsust, muutumiskiirust, värvi, tooni, heledust, pööramist, segamist ja palju muud. Taimeri funktsioon võimaldab seadistada valgust automaatselt sisse ja välja lülituma vastavalt ajakavale. Esitusloendi funktsioon võimaldab määrata erinevat tüüpi teemasid kronoloogilises järjekorras ja neid automaatselt vastavalt seadistustele muuta

silmapilkne rakendustulede juhtimine mobiiltelefoni kauduwifi led riba

Valikulise USB-seadme MUSIC DONGLE abil reageerib teie jõulupuu ruumis mängitavale muusikale, valgus muutub ja lülitub vastavalt seatud parameetritele muusika rütmile . Saadaval on mitmeid mustreid ja teemasid, mille abil saate valida "Kuva muusika järgi", mida saab redigeerida ja vastavalt oma vajadustele seadistada. Muutuvad tuled muusika rütmis, kuna graafiline ekvalaiser tantsib kohe igal peol. USB seade MUUSIKA on lisatoode, see on vajalik osta meie e-poest.

silmapilkne muusika

Unikaalne LED, millel on kõik eredad vikerkaarevärvid

led valgusribawifi led tuled

Funktsioonid:

pluss 100 LED-i
pluss Juhtimine mobiilirakenduse kaudu
pluss Wi-Fi ja Bluetooth ühendus
pluss RGB valgus – skaala 16 mil. värvid
pluss Universaalne kasutus
pluss Pikkus 1,5 meetrit


Spetsifikatsioon:

Mudel: TWL100STW-BEU
Dioodide arv: 100
Vastupidavus: IP20
Ühendus: Wi-Fi, Bluetooth
Kaabli pikkus: 2 meetrit
Valgustatud osa pikkus: 1,5 meetrit
LED tüüp: RGB
Kaabel: must
Sisendpinge: 240V
Väljundpinge: 24V/1A
Pirni eluiga: üle 30 000 tunni


Paki sisu:

1x LED valgusriba 1,5 meetrit 100 dioodiga + kontroller
1x adapter
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (1)

100%