Täiendav LED valgusriba 1,5 m Twinkly Line jaoks - 100 tk RGB

Kood: 78-035
53,90 U$ 42,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 35,75 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Täiendav LED valgusriba 1,5 m Twinkly Line jaoks - 100 tk RGB - kasutatakse LED valgusriba pikendamiseks - kleepuv tagakülg.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Täiendav LED valgusriba 1,5 m Twinkly Line jaoks - 100 tk RGB - kasutatakse LED valgusriba pikendamiseks - kleepuv tagakülg. Riba tagaküljel on 3M kleebis , mis hõlbustab paigaldamist ja kinnitamist kõikjale. See pakett sisaldab 1,5-meetrist lisavalgusriba , mis on sisseehitatud pistiku abil hõlpsasti ühendatav Twinkly Line'i põhivõrguga. Twinkly Line LED-riba koos kontrolleriga saab osta meie e-poest. Looge oma soovitud pikkus riba/valgusti. Saate ühendada mitu valgusriba järjest.

silmapilkne pistik

Seadmed suhtlevad üksteisega juhtmevabalt Wi-Fi ja Bluetoothi ​​abil . Saate siduda ja juhtida korraga 10 Twinkly valgustusseadet või 4000 LED-i sama kuvatava valgusmotiivi ja mustriga. Saate luua oma hämmastavaid animatsioone, mis täidavad ja muudavad kogu ruumi heledamaks. Valgustid on mõeldud kasutamiseks siseruumides - IP20 kaitsega . Riba on 1,5 meetrit pikk ja sellel on 100 RGB LED pirni.

twinkly rgb riba

LED helendav dekoratiivriba 1,5M - TWINKLY LINE (100 tk valgustid)

LED-ribad helendavad silmapilkselt

Valgusriba koosneb 100 tükist LED-valgustitest, mis sobivad igaks kaunistuseks. The   RGB-diood tähendab, et LED -tuled võivad tekitada 16 miljoni värviga RGB-valgusvarju . Valguse intensiivsust ja täpset värvi saab reguleerida värviskaalalt. See eriväljaanne sisaldab nutika kodu integreerimist Google Assistanti ja Amazon Alexaga.

LED-ribad valgustatud rakenduse kaudu programmeeritav

Teie kaunistuse saab luua mitmest seadmest ja erineva kujuga . Kas soovite, et seinal oleks valguskett, akendele värviline raam ja LED-särk ning keset tuba suur jõulupuu? Pole probleemi! Looge oma stseen ja juhtige seda korraga ühise valgustusteema abil.

Kaunis valgusdekoratsioon – seadke oma värvid, animatsioonid ja LED-valgustite motiivid kokku mitme LED-seadme jaoks

Universaalne LED valgusornament, mida juhitakse mobiilirakenduse kaudu Androidile ja iOS-ile

vilkuv LED riba

Keerukas mobiilirakendus seob teie nutitelefoni seadmega ja saate seda kohe juhtida. Rakendus ise kaardistab tulede paigutuse ja seejärel saate hõlpsalt määrata igale pirnile või pirnide rühmale eraldi erineva värvi. Juhtimine on väga lihtne, kiire ja intuitiivne . Rakenduses saate valida vaikemustrite hulgast, laadida Internetist uusi mustreid veebigaleriist või luua oma teemasid ja neid salvestada.

twinkly mobiilirakendus

Samuti saate juhtida valguse intensiivsust, muutumiskiirust, värvi, tooni, heledust, pööramist, segamist ja palju muud. Taimeri funktsioon võimaldab seadistada valgust automaatselt sisse ja välja lülituma vastavalt ajakavale. Esitusloendi funktsioon võimaldab määrata erinevat tüüpi teemasid kronoloogilises järjekorras ja neid automaatselt vastavalt seadistustele muuta

silmapilkne rakendustulede juhtimine mobiiltelefoni kauduwifi led riba

Valikulise USB-seadme MUSIC DONGLE abil reageerib teie jõulupuu ruumis mängitavale muusikale, valgus muutub ja lülitub vastavalt seatud parameetritele muusika rütmile . Saadaval on mitmeid mustreid ja teemasid, mille abil saate valida "Kuva muusika järgi", mida saab redigeerida ja vastavalt oma vajadustele seadistada. Muutuvad tuled muusika rütmis, kuna graafiline ekvalaiser tantsib kohe igal peol. USB seade MUUSIKA on lisatoode, see on vajalik osta meie e-poest.

silmapilkne muusika

Unikaalne LED, millel on kõik eredad vikerkaarevärvid

led valgusribawifi led tuled

Funktsioonid:

pluss 100 LED-i
pluss Sisseehitatud ühenduspistik
pluss Tagaküljel 3M kleebis
pluss RGB valgus - skaala 16 mil. värvid
pluss Universaalne kasutus
pluss Pikkus 1,5 meetrit


Spetsifikatsioon:

Mudel: TWL100ADP-B
Dioodide arv: 100
Vastupidavus: IP20
Ühendus: mõlemas otsas sisseehitatud pistik
Riba pikkus: 1,5 meetrit
LED tüüp: RGB
Kaabel: must
Sisendpinge: 240V
Väljundpinge: 24V/1A
Pirni eluiga: üle 30 000 tunni


Paki sisu:

1x 1,5 meetri pikkune lisa LED valgusriba 100 dioodiga
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole