LED Smart valgusriba 3m - Twinkly Flex - 200 tk RGB + BT + Wi-Fi

Kood: 78-023
108,90 U$ 75,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 63,25 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

LED Smart programmeeritav valgusriba - 3 meetrit - Twinkly Flex - 200 tk LED tuledega RGB, BT + Wi-Fi, juhtimine APP kaudu.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

LED Smart programmeeritav valgusriba - 3 meetrit - Twinkly Flex - 200 tk LED tuledega RGB, BT + Wi-Fi, juhtimine APP kaudu. See revolutsiooniline LED-valgusriba toob meie kodudesse ainulaadse valguse kaunistuse, kasutades uusimat tehnoloogiat. Tulesid juhitakse Androidi ja iOS-iga ühilduva mobiilirakenduse kaudu .

Seadmed suhtlevad üksteisega juhtmevabalt Wi-Fi ja Bluetoothi abil . Saate siduda ja juhtida korraga 10 Twinkly valgustusseadet või 4000 LED-i sama kuvatava valgusmotiivi ja mustriga. Saate luua oma hämmastavaid animatsioone, mis täidavad ja muudavad kogu ruumi heledamaks. Flex riba on mõeldud kasutamiseks siseruumides - IP20 kaitse . See painduv reguleeritav LED-riba on 3 meetrit pikk ja sisaldab 200 RGB LED pirni.

LED helendav dekoratiivriba 3M - TWINKLY FLEX (200 tk valgustid)

twinkly flex led helendav riba

Valgusriba koosneb 200 tükist LED-valgustitest, mis sobivad igaks kaunistuseks. RGB-diood tähendab, et LED -tuled võivad luua 16 miljoni värviga RGB-valguse varjundi . Valguse intensiivsust ja täpset värvi saab reguleerida värviskaalalt. See eriväljaanne sisaldab nutika kodu integreerimist Google Assistanti ja Amazon Alexaga.

wifi valgusdioodi riba

Teie kaunistuse saab luua mitmest seadmest ja erineva kujuga . Soovid valgusketti seinale, värvilist raami akendele ja suurt jõulupuud keset tuba? Pole probleemi! Looge oma stseen ja juhtige seda korraga ühise valgustusteema abil.

Universaalne LED valgusdekoratsioon, mida juhitakse mobiilirakenduse kaudu Androidile ja iOS-ile

Kaunis valguskaunistus – määrake oma värvid, animatsioonid ja LED-motiivid kokku mitme LED-seadme jaoks

painduv led riba

Keerukas mobiilirakendus seob teie nutitelefoni seadmega ja saate seda kohe juhtida. Rakendus ise kaardistab tulede paigutuse ja seejärel saate hõlpsalt määrata igale pirnile või pirnide rühmale eraldi erineva värvi. Juhtimine on väga lihtne, kiire ja intuitiivne . Rakenduses saate valida vaikemustrite hulgast, laadida Internetist uusi mustreid veebigaleriist või luua oma teemasid ja neid salvestada.

twinkly mobiilirakendus

Samuti saate juhtida valguse intensiivsust, muutumiskiirust, värvi, tooni, heledust, pööramist, segamist ja palju muud. Taimeri funktsioon võimaldab seadistada valgust automaatselt sisse ja välja lülituma vastavalt ajakavale. Esitusloendi funktsioon võimaldab määrata erinevat tüüpi teemasid kronoloogilises järjekorras ja neid automaatselt vastavalt seadistustele muuta.

silmapilkne rakendustulede juhtimine mobiiltelefoni kauduwifi led riba

Valikulise USB-seadme MUSIC DONGLE abil reageerib teie valguse ornament ruumis mängitavale muusikale, valgus muutub ja lülitub vastavalt seatud parameetritele muusika rütmile . "Kuva muusika järgi" valimiseks on saadaval mitmeid mustreid ja teemasid, mida saab muuta ja seadistada vastavalt oma vajadustele. MUUSIKA abil saad nautida ka videomänge, kogeda mängude mängimisel uut dimensiooni! Vahetuvad tuled muusika rütmis, kuna graafiline ekvalaiser tantsib kohe igal peol. USB seade MUUSIKA on lisatoode, see on vajalik osta meie e-poest.

silmapilkne muusika

Unikaalne LED, millel on kõik eredad vikerkaarevärvid

led valgusribawifi led tuled

Funktsioonid:

pluss 200 LED-i
pluss Juhtimine mobiilirakenduse kaudu
pluss Wi-Fi ja Bluetooth ühendus
pluss RGB valgus – skaala 16 mil. värvid
pluss Universaalne kasutus
pluss Pikkus 3 meetrit


Spetsifikatsioon:

Mudel: TWFL200STW-WEU
Dioodide arv: 200
Vastupidavus: IP20
Dioodi läbimõõt: 4,3 mm
Ühendus: Wi-Fi, Bluetooth
Pikkus: 3 meetrit
LED-i tüüp: RGB hajutatud korter
Kaabel: must
Sisendpinge: 240V
Väljundpinge: 24V/1A
Pirni eluiga: üle 30 000 tunni


Paki sisu:

1x LED valgusriba 200 dioodiga + kontroller
1x adapter
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole