LED-valgusti ruudukujuline Smart – lisa 3x (20x20cm) – Twinkly Square RGB + BT + WiFi

Kood: 78-080
119,90 U$ 86,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 72,41 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

LED-valgusti ruut Smart​ lisa 3x (20x20cm) 8x8 = 64 pikslit – Twinkly Squares RGB + Bluetooth + WiFi koos juhtimisega APP kaudu.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

LED-valgusti ruut Nutikas täiendavad 3x (20x20cm) 8x8 = 64 pikslit - Twinkly Squares RGB + Bluetooth + WiFi koos juhtimisega APP kaudu. See revolutsiooniline LED-valguskett toob meie kodudesse ainulaadse valgusdekoratsiooni, kasutades uusimat tehnoloogiat. Tulesid juhitakse Androidi, iOS- iga ühilduva mobiilirakenduse kaudu . See pakett sisaldab kontrollerit - Wi-Fi/Bluetoothi ​​ühendust ja juhtimist ning 3 valgusruutu, igaüks mõõtmetega 20x20cm. Igal ruudul on 64 LED-valgustit suurusega 8x8 pikslit. II reguleeritavad RGB tuled. põlvkonna Twinkly Squares.

Täiendav LED helendav ruut seinavärvi RGB jaoks - LED Twinkly Squares 3x 64 tk LED

vilkuvad ruudukujulised LED-tuled

Seadmed suhtlevad üksteisega juhtmevabalt Wi-Fi ja Bluetoothi ​​abil . Saate siduda ja juhtida korraga 10 Twinkly valgustusseadet või 4000 LED-i sama kuvatava valgusmotiivi ja mustriga. Saate luua oma hämmastavaid animatsioone, mis täidavad ja muudavad kogu ruumi heledamaks. Riba on mõeldud kasutamiseks siseruumides - IP20 kaitse .

Heledad dekoratiivsed ruudud - TWINKLY SQUARES (64 valgustit ühel ruudul)

led ruut valgustuseks

Valgusriba koosneb 64 tükist LED-valgustitest, mis sobivad igaks kaunistuseks. RGB-diood tähendab, et LED -tuled võivad luua 16 miljoni värviga RGB-valguse varjundi . Valguse intensiivsust ja täpset värvi saab reguleerida värviskaalalt. See eriväljaanne sisaldab nutika kodu integreerimist Google Assistanti ja Amazon Alexaga.

Kaunis valguskaunistus – määrake oma värvid, animatsioonid ja LED-valgustite motiivid kokku mitme LED-seadme jaoks

led helendav ruut

Teie kaunistuse saab luua mitmest seadmest ja erineva kujuga . Kas soovite, et seinal oleks valguskett, akendele värviline raam ja LED-särk ning keset tuba suur jõulupuu? Pole probleemi! Looge oma stseen ja juhtige seda korraga ühise valgustusteema abil. led seinakaunistus

Keerukas mobiilirakendus seob teie nutitelefoni seadmega ja saate seda kohe juhtida. Rakendus ise kaardistab tulede paigutuse ja seejärel saate hõlpsalt määrata igale pirnile või pirnide rühmale eraldi erineva värvi. Juhtimine on väga lihtne, kiire ja intuitiivne . Rakenduses saate valida vaikemustrite hulgast, laadida Internetist uusi mustreid veebigaleriist või luua oma teemasid ja neid salvestada.

nutikas led ruut seinal

Universaalne LED valgusornament, mida juhitakse mobiilirakenduse kaudu Androidile ja iOS-ile

twinkly mobiilirakendus

Samuti saate juhtida valguse intensiivsust, muutumiskiirust, värvi, tooni, heledust, pööramist, segamist ja palju muud. Taimeri funktsioon võimaldab seadistada valgust automaatselt sisse ja välja lülituma vastavalt ajakavale. Esitusloendi funktsioon võimaldab määrata erinevat tüüpi teemasid kronoloogilises järjekorras ja neid automaatselt vastavalt seadistustele muuta

silmapilkne rakendustulede juhtimine mobiiltelefoni kauduwifi led riba

Valikulise USB-seadme MUSIC DONGLE abil reageerib teie valgusdekoratsioon ruumis mängitavale muusikale, valgus muutub ja lülitub vastavalt seatud parameetritele muusika rütmile . Saadaval on mitmeid mustreid ja teemasid, mille abil saate valida "Kuva muusika järgi", mida saab redigeerida ja vastavalt oma vajadustele seadistada. Muutuvad tuled muusika rütmis, kuna graafiline ekvalaiser tantsib kohe igal peol. USB seade MUUSIKA on lisatoode, see on vajalik osta meie e-poest.

silmapilkne muusika

Funktsioonid:

pluss 64 LED-i ühel ruudul
pluss Juhtimine mobiilirakenduse kaudu
pluss Wi-Fi ja Bluetooth ühendus
pluss RGB valgus – skaala 16 mil. värvid
pluss Universaalne kasutus
pluss Pakendis 3 LED-ruutu


Spetsifikatsioon:

Mudel: TWQ064STW-03-BAD
Dioodide arv: 64 ruudu kohta
Vastupidavus: IP20
Ühendus: Wi-Fi, Bluetooth
Valgustatud osa mõõdud: 20x20cm
LED tüüp: RGB
Pirni eluiga: üle 30 000 tunni


Paki sisu:

3x LED-valgusti ruut 64 dioodiga
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole