Rakenduse juhitav jõulupuu SMART 2,3 m – LED Twinkly Tree – 400 tk RGB + W + BT + Wi-Fi

Kood: 78-027
429,00 U$ Hind ilma käibemaksuta: 357,50 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Rakenduse juhitav jõulupuu SMART 2,3 m - LED Twinkly Tree - 400 tk RGB + W + BT + Wi-Fi. Tuledega puu – tuled, mis sulle meeldivad.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Rakenduse juhitav jõulupuu SMART 2,3 m - LED Twinkly Tree - 400 tk RGB + W + BT + Wi-Fi. Tuledega puu – tuled, mis sulle meeldivad. Need revolutsioonilised LED-puuvalgustid toovad uusimat tehnoloogiat kasutades meie kodudesse ainulaadsed valgustuskaunistused. LED-puutulesid juhitakse Androidi ja iOS- iga ühilduva mobiilirakenduse kaudu . Kunstpuu koosneb kolmest osast, sellel on 78 oksa ja valgustid 11 reas, puu kogukõrgus on 2,3 meetrit.

LED Twinkly Tree jõuludeks – võtab hinge kinni

jõulupuu tuledegakunstlikult hõõguv puunutikalt juhitav jõulupuu

Seadmed suhtlevad üksteisega juhtmevabalt Wi-Fi ja Bluetoothi ​​abil . Saate siduda ja juhtida korraga 10 Twinkly valgustusseadet või 4000 LED-i sama kuvatava valgusmotiivi ja mustriga. Saate luua oma hämmastavaid animatsioone, mis täidavad ja muudavad kogu ruumi heledamaks. Valgustid on mõeldud kasutamiseks siseruumides - IP20 kaitsega .

Tuledega puu - nutikas LED jõulukuusk TWINKLY - 400tk

Rakenduse juhitav jõulupuu

LED jõulupuu - TWINKLY tuled - 400tk

vilkuv puuvalgustus

Kunstpuu koosneb kolmest osast, sellel on 78 oksa ja valgustid 11 reas - kokku 400 LED-valgustit . Kaabel on must-rohelist värvi - puuga sulandumiseks. RGB + W tähendab, et LED -tuled võivad tekitada 16 miljonit värvi + W valget RGB-valgust . Valguse intensiivsust ja täpset värvi saab reguleerida värviskaalalt. See eriväljaanne sisaldab nutika kodu integreerimist Google Assistanti ja Amazon Alexaga.

Teie kaunistuse saab luua mitmest seadmest ja erineva kujuga . Soovid valgusketti seinale, värvilist raami akendele ja suurt jõulupuud keset tuba? Pole probleemi! Looge oma stseen ja juhtige seda korraga ühise valgustusteema abil.

jõulud nutikad lambipirnid

LED tuled – jõulupuu juhitav mobiilirakenduse kaudu Androidile ja iOS-ile

Keerukas mobiilirakendus seob teie nutitelefoni seadmega ja saate seda kohe juhtida. Rakendus ise kaardistab tulede paigutuse ja seejärel saate hõlpsalt määrata igale pirnile või pirnide rühmale eraldi erineva värvi. Juhtimine on väga lihtne, kiire ja intuitiivne . Rakenduses saate valida vaikemustrite hulgast, laadida Internetist uusi mustreid veebigaleriist või luua oma teemasid ja neid salvestada.

twinkly mobiilirakendus

Samuti saate juhtida valguse intensiivsust, muutumiskiirust, värvi, tooni, heledust, pööramist, segamist ja palju muud. Taimeri funktsioon võimaldab seadistada valgust automaatselt sisse ja välja lülituma vastavalt ajakavale. Esitusloendi funktsioon võimaldab määrata erinevat tüüpi teemasid kronoloogilises järjekorras ja neid automaatselt vastavalt seadistustele muuta

silmapilkne rakendustulede juhtimine mobiiltelefoni kaudukõige ilusam jõulupuuwifi led riba

Valikulise USB-seadme MUSIC DONGLE abil reageerib teie Cristmas toas mängitavale muusikale, valgus muutub ja lülitub vastavalt seatud parameetritele muusika rütmile . Saadaval on mitmeid mustreid ja teemasid, mille abil saate valida "Kuva muusika järgi", mida saab redigeerida ja vastavalt oma vajadustele seadistada. Muutuvad tuled muusika rütmis, kuna graafiline ekvalaiser tantsib kohe igal peol. USB seade MUUSIKA on lisatoode, see on vajalik osta meie e-poest.

silmapilkne muusika

Ainulaadne LED-diood uue 4-kanalilise arhitektuuriga, millel on kõik eredad vikerkaarevärvid ja täiuslik puhas valge värv

led valgusribargb + w ledwifi kaudu juhitavad led lambipirnid

Funktsioonid:

pluss 400 LED-i
pluss Juhtimine mobiilirakenduse kaudu
pluss Wi-Fi ja Bluetooth ühendus
pluss RGB + W valgus
pluss See koosneb 3 osast


Spetsifikatsioon:

Mudel: TWT400SPP-BEU
Puu kõrgus: 2,3 meetrit
Dioodide arv: 400
Vastupidavus: IP20
Dioodi läbimõõt: 5 mm
Ühendus: Wi-Fi, Bluetooth
LED tüüp: RGB + W matt + selge, sirge
Kaabel: must-roheline
Sisendpinge: 240V
Väljundpinge: 24V/1,5A
Pirni eluiga: üle 30 000 tunni


Paki sisu:

1x jõulupuu 400 dioodiga + kontroller
1x adapter
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole