Twinkly Squares – LED programmeeritav ruut 6x (20x20 cm) – RGB + BT + WiFi

Kood: 78-084
262,90 U$ 174,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 145,75 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Twinkly Squares – LED programmeeritav ruut 6x (20x20cm) 8x8=64 pikslit – Twinkly Squares RGB + BT + APP juhtimisega WiFi.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Twinkly Squares - LED programmeeritav ruut 6x (20x20cm) 8x8=64 pikslit - Twinkly Squares RGB + BT + APP juhtimisega Wi-Fi. See revolutsiooniline LED-valgusti ruut toob meie kodudesse ainulaadse valgustuse, kasutades kõige kaasaegsemat tehnoloogiat. Tulesid juhitakse mobiilirakenduse kaudu, mis ühildub nii Androidi kui iOS-iga. See pakett sisaldab kontrollerit - Wi-Fi/Bluetoothi ühendust ja juhtseadet ning 6 valgusruutu, millest igaüks on mõõtmetega 20x20cm. Mõnel ruudul on 64 LED-valgustit suurusega 8x8 pikslit. Reguleeritavad RGB tuled II. põlvkond Twinkly Squares.

Disain LED valgusti nelinurk seinal värviline RGB - LED Twinkly Squares 6x 64 tk LEDid

programmeeritav ruut - twinkly ruudud 6 tk

Seadmed suhtlevad üksteisega juhtmevabalt Wi-Fi ja Bluetoothi abil . Saate siduda ja juhtida korraga 10 Twinkly valgustusseadet või 4000 LED-i sama kuvatava valgusmotiivi ja mustriga. Saate luua oma hämmastavaid animatsioone, mis täidavad ja muudavad kogu ruumi heledamaks. Riba on mõeldud kasutamiseks siseruumides - IP20 kaitse .

LED valgusti dekoratiivsed ruudud - TWINKLY SQUARES (64 valgustit ühel ruudul)

LED-valgusruudud – vilkuvad ruudud

Valgusriba koosneb 64 tükist LED-valgustitest, mis sobivad igaks kaunistuseks. RGB-diood tähendab, et LED -tuled võivad luua 16 miljoni värviga RGB-valguse varjundi . Valguse intensiivsust ja täpset värvi saab reguleerida värviskaalalt. See eriväljaanne sisaldab nutika kodu integreerimist Google Assistanti ja Amazon Alexaga.

Kaunis valguskaunistus – määrake oma värvid, animatsioonid ja LED-tulede teemad mitme LED-seadme jaoks kokku

korteri valgustatud kaunistus - led valgusküllane ruut

Teie kaunistuse saab luua mitmest seadmest ja erineva kujuga . Soovid, et seinal oleks valguskett, akendele värviline raam ja LED-särk ning keset tuba suur jõulupuu? Pole probleemi! Looge oma stseen ja juhtige seda korraga ühise valgustusteema abil.

seinakaunistus - led hele ruut

Keerukas mobiilirakendus seob teie nutitelefoni seadmega ja saate seda kohe juhtida. Rakendus ise kaardistab tulede paigutuse ja seejärel saate hõlpsalt määrata igale pirnile või pirnide rühmale eraldi erineva värvi. Juhtimine on väga lihtne, kiire ja intuitiivne . Rakenduses saate valida vaikemustrite hulgast, laadida Internetist uusi mustreid veebigaleriist või luua oma teemasid ja neid salvestada.

valgustatud led nutikas ruut - seinale

Universaalne LED valgusornament, mida juhitakse mobiilirakenduse kaudu Androidile ja iOS-ile

mobiilirakendus - twinkly

Samuti saate juhtida valguse intensiivsust, muutumiskiirust, värvi, tooni, heledust, pööramist, segamist ja palju muud. Taimeri funktsioon võimaldab seadistada valgust automaatselt sisse ja välja lülituma vastavalt ajakavale. Esitusloendi funktsioon võimaldab määrata erinevat tüüpi teemasid kronoloogilises järjekorras ja neid automaatselt vastavalt seadistustele muuta

silmapilkne rakendusvalguse juhtimise rakendus mobiiltelefoni kauduwifi led ruut

Valikulise USB-seadme MUSIC DONGLE abil reageerib teie valguskaunistus ruumis mängitavale muusikale, valgus muutub ja lülitub vastavalt seatud parameetritele muusika rütmile . Saadaval on mitmeid mustreid ja teemasid, mille abil saate valida "Kuva muusika järgi", mida saab redigeerida ja vastavalt oma vajadustele seadistada. Muutuvad valgused muusika rütmis, kuna graafiline ekvalaiser tantsib kohe igal peol. USB seade MUUSIKA on lisatoode, see on vajalik osta meie e-poest.

twinkly music – USB-seadme dongle

Funktsioonid:

pluss 64 LED-i ühel ruudul
pluss Juhtimine mobiilirakenduse kaudu
pluss Wi-Fi ja Bluetooth ühendus
pluss RGB valgus – skaala 16 mil. värvid
pluss Universaalne kasutus
pluss Pakendis 6 LED-ruutu


Spetsifikatsioon:

Mudel: TWQ064STW-07-BEU
Dioodide arv: 64 ruudu kohta
Vastupidavus: IP20
Ühendus: Wi-Fi, Bluetooth
Valgustatud osa mõõdud: 20x20cm
LED tüüp: RGB
Pirni eluiga: üle 30 000 tunni


Paki sisu:

6x LED-valgusti ruut 64 dioodiga
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole