GPS jälgimisseade autole - veekindel magnetiga + eriti suur aku 10000 mAh + hääljälgimine

Kood: 09-062
alates 163,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 136,59 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

GPS jälgimisseade autole - veekindel magnetiga + eriti suur aku 10000 mAh + hääljälgimine kestab kuni 2 aastat ooterežiimis.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

GPS jälgimisseade autole - veekindel magnetiga + eriti suur aku 10000 mAh + hääljälgimine kestab kuni 2 aastat ooterežiimis. GPS reaalajas inimeste ja sõidukite jälgija. Veebipõhine sõiduki GPS-jälgija (rakendus mobiilis) kuni 10000 mAh akuga aku oleku indikaatoriga, mis tagab GPS-seadme töö jälgimisrežiimis 30 päevaks (umbes 2 tundi veebis jälgimist päevas) ja kuni 2 aastat olenevalt võrgust jälgimise intervall. AKTIIVSE JUHTIMISE võimalus pärast seadmesse helistamist, et kuulata GPS-lokaatori ümber toimuvat

GPS-moodul on varustatud ülitugeva magnetiga (nagu ka 3M isekleepuva padjaga) ning seda on väga lihtne ja paindlik paigaldada, sõidukite GPS-seireks. Vargusvastase anduriga mahavõtmise detektor.

Tänu tugevale magnetkorpusele saate kinnitada kaubamärgi PROFIO ELECTRONICS 3G GPS-lokaatorisüsteemi jälgitava objekti erinevatesse asukohtadesse. IPX5 veekindel väliskaitse (pritsme- ja tolmukaitse) võimaldab seadmel töötada ka ekstreemsetes välitingimustes . GPS-jälgimisseade leiab kasutust renditud sõidukite jälgimiseks ja jälgimiseks, autode liisimiseks, väärtuslike kaupade vedamiseks, rasketehnika rentimiseks ning spetsiifiliste ja erikaupade jälgimiseks. GPS-jälgija hoiatab teid ka volitamata sekkumise eest seadme installimisel või eemaldamisel . Meie e-poest saad osta tippkvaliteediga GPS-lokaatoreid. Teil on vaja lihtsalt SIM-kaarti (andmeside/telefon) ja gps-i jälgimine võib olla kohe aktiivne.

auto GPS-jälgija


GPS-seade võimaldab kasutajate jälgimist ka SMS-i vormis otse teie mobiiltelefonile , kus kuvatakse link Google Mapsile ning peale sellel klikkimist kuvatakse ka jälgitava sõiduki hetkeasukoht. Teine vorm on läbi mobiilirakenduse nimega " Track Solid " (iOS, Android), mille kaudu saate teada jälgitava sõiduki asukoha ja erinevad vajalikud andmed. Uusim vorm on GPS-seadme jälgimine veebiliidese " www.tracksolid.com " kaudu.

GPS-i asukoha lokaliseerimine reaalajas rakenduses

GEO FENCE funktsioon

Võimaldab saata meiliteateid, kui sõiduk lahkub märgitud alalt (juhul, kui sõidukijuht lahkub kogemata planeeritud marsruutilt)

geo tara gps jälgimine

Seda 3G GPS-jälgijat saab kasutada ja asetada mootorrattale, pagasiruumi, bussi, kotti, autosse, konteinerisse ja nii edasi.

3G gps-i võrgujälgija kasutamine

3G kiire andmeedastus

GPS-lokaator toetab 2G GSM ja 3G WCDMA andmeedastust. Kiire 3G andmeedastus võib ulatuda kuni 7,2 M/s, see on ligi 43 korda kiirem kui 2G võrk.

kiire andmeedastus 3g WCDMA jälgija

Topeltpositsioneerimine GPS ja LBS

See jälgija toetab GPS-i ja LBS-i lokaliseerimist. GPS on välisasendi määramine täpsusega alla 10 meetri. LBS on positsioneerimine (kohtades, kus puudub gps-signaal) täpsusega alla 500 meetri.

GPS ja LBS positsioneerimisjälgija

Tugev magnetkinnitus

GPS-lokaatoril on sisseehitatud võimas tööstusmagnet ja seetõttu on võimalik jälgimisseadet lihtsal viisil paigaldada mis tahes metallpinnale - sõiduki šassiile, ustele, istme alla, konteinerile ja nii edasi. Kuid sellel jälgijal on ka 3M isekleepuv hoidik mittemetallist osadele paigaldamiseks.

võimas magnet gps trackeri paigaldamiseks

Pikk ooterežiim - 60 päeva

Sellel on sisseehitatud taaslaetav ja eemaldatav 10 000 mAh 3,7 V liitiumpolümeeraku, mis tagab ülipika ooterežiimi ja nutika energiasäästufunktsiooni. Jälgimisrežiimis 30 päeva (umbes 2 tundi veebipõhist igapäevast jälgimist) ja kuni 2 aastat olenevalt võrgus jälgimise intervallist.

super 10000 mAh liitiumpolümeerakuga GPS-jälgija

Hääle jälgimine

Eelseadistatud SOS numbri abil on võimalik saata jälgijale SMS-käsklus hääljälgimiseks – pealtkuulamiseks. GPS-jälgija helistab teile mõne sekundi pärast tagasi. Võtke kõne vastu ja jälgige jälgija häält või vestlust.

hääle jälgimise jälgija

GPS Locator - loata eemaldamise häire

Kui GPS-lokaator tuvastab võltsimisvastase nupu kaudu volitamata eemaldamise, saadetakse hoiatusteatena häire ja GPS-jälgimisrežiim aktiveeritakse automaatselt 20 minutiks. 20 minuti pärast lülitub seade tagasi ooterežiimi.

võltsimishoiatus jälgija eemaldamise eest

Vee- ja tolmukindel IPX5 kaitse

GPS-lokaator on tolmu- ja veepritsmekaitsega jälgimisseade, mis on funktsionaalne objekti jälgimiseks karmides ilmastikutingimustes.

IPX5 kaitsetaseme vee- ja tolmukindel jälgija

Kaane eemaldamise hoiatus

Kaane tuvastamise nupp ilmub hoiatusena ja saadetakse seadme katte eemaldamisel. Ooterežiimis salvestatakse hoiatusteade ja jälgimisrežiim aktiveeritakse 20 minutiks, kui tuvastatakse, et seadme kate on eemaldatud.

jälgija katte eemaldamise tuvastamine

Vibratsioonialarm

Näiteks kui teie autos on mingi ebanormaalsus, näiteks kui keegi sõidab teie autole otsa, lõhub klaasi või kriibib auto värvi, saadab gps-lokaator telefonialarmi, et rikkuja õigel ajal üles leida.

vibratsioonialarm GPS-jälgija

GPS pimetsooni alarm

Kui võrgujälgija siseneb GPS-i pimetsooni, muudab see "positsioneerimise" olekuks "mittepositsioneerimine" rohkem kui 60 sekundiks ja saadab teie telefoni või muule tarkvaraplatvormile teate "Tähelepanu! GPS-signaal on nõrk, ei saa piirkonnast otsida". .

GPS pimetsooni häirejälgija

Täiendus pimetsooni GPS andmetele

Kui lokaator siseneb pimedasse GPS-tsooni, suudab see salvestada 1000 satelliidi asukohaandmeid. Kui GPS-signaal on uuesti SEES, täiendatakse kõiki GPS-i pimetsooni asukohaandmeid.

GPS pimetsooni jälgimise seade

gps asukohtWCDMA/GSM – 3G-võrk suurepärase leviala ja lokaliseerimise jaoks
aku mahutavus 10000 mAh aku – suure mahutavusega liitiumaku tagab GPS-seadmele piisavalt pika toite
hääle jälgimine Hääljälgimine – võimalus hääljälgimise aktiveerimiseks tekstisõnumiga
ülitugev magnet Tugev magnet – võimas magnetkate võimaldab paindlikult paigaldada sõidukile või muud tüüpi kinnisvarale
sissetungimise alarm Sissetungihoiatus – niipea, kui tuvastatakse volitamata juurdepääs seadmele, teavitatakse teid kohe
kaane eemaldamise alarm
Katte eemaldamise alarm   - äratus aktiveerub SIM-kaardi vahetamisel või seadme eemaldamisel või SISSE/VÄLJA lülitamisel
ipx5 veekindlusIPX5 Waterproof – veekindel GPS-seade tagab stabiilse töö ka karmides välistingimustes
intelligentne toiteallikas
Intelligentne toiteallika haldus – parema energiasäästu huvides saab 3G sidemooduli välja lülitada

Tehnilised andmed:

Sidesüsteem: WCDMA/GSM
Sidesagedus: GSM: 850/900/1800 / 1900MHz WCDMA: 850/900/1200/2100MHz (B1/B2/B5/B8)
Tundlikkus: II klass RBER2% (-102dBm)
GPRS: klass 1,2, TCP/IP
Vastuvõtutundlikkus: II klass RBER2% (-102 dBm)
Mälu: 32 + 32Mb
Faasi viga: RMSPE <5, PPE <20
Max väljund: GSM850/GSM900: 33 ± 3dBm, GSM1800/GSM1900:30dBm, WCDMA: 24dBm
Max sagedusviga: ± 0,1 ppm
GPS-kiip: väga tundlik GPS-kiip
Sagedus: GPS L1, 1575,42 MHz
GPS-kanal: 66
Asukoha täpsus: <10 meetrit
Jälgimistundlikkus: -162dBm
Tundlikkus: -149dBm
Nupp: SISSE/VÄLJA
LED-indikaator: 1 punane GPS-i jaoks, 4 sinist aku jaoks
Ooterežiim: 2 aastat (GSM väljas), 50 päeva (GPRS ühendatud, GPS väljas), 120 tundi (GPS sees)
GPS-antenn: keraamiline GPS-antenn
Töötemperatuur: -20° ~ 70 ℃
USB-port: micro 5 pin
Aku: 10000mAh/3,7V liitiumpolümeeraku
Mõõdud: 108 mm (laius) x 61 mm (kõrgus) x 30 mm (paksus)
Kaal: 286g

Paki sisu:

1x GPS lokaator Profio GPS L-6
1x USB adapter
1x USB kaabel
1x Tagakaas isekleepuva padjaga
1x manuaal

!!! GPS-lokaatori korralikuks tööks on vajalik soetada 1-10-aastane litsents TRACKSOLID PRO süsteemi kaudu jälgimiseks!!!

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (10)

97%
10×
90%
BOJAN ŠKERJANC

juht

aku, töökindlus

****

Tõlgitud keelest: hr
100%
Miloslav Mareš

GPS-jälgija autole

See töötab täpselt ja usaldusväärselt. Aku kestvus.
Ma ei leidnud ühtegi negatiivset. Võib-olla on ainult arvutirakendus veidi kummaline.

Peale kuuajalist kasutamist pean ütlema, et see GPS-jälgija autole on täpselt see, mida otsisin. Olen juba proovinud mitut "sarnast" jälgijat, kuid see on ülekaalukalt parim. Esmakordsel seadistamisel piisab vaid pisut kannatust ja siis töötab see usaldusväärselt ja probleemideta.

Tõlgitud keelest: cs