Intelligentne IP-turvakaamera ATOM näotuvastusega + automaatne jälgimine ja 360° vaatenurk – CES innovatsiooniauhinnad

Kood: 52-005
361,90 U$ 273,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 228,25 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Intelligentne IP-turvakaamera ATOM näotuvastusega + inimeste automaatne jälgimine ja 360° vaatenurk - CES innovatsiooniauhinnad

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Intelligentne IP-turvakaamera ATOM näotuvastusega + automaatne jälgimine ja 360° vaatenurk – CES Innovation Awards. Sellel on sisseehitatud kahesuunaline heli ja video voogesitus Full HD kvaliteediga, mis võimaldab seda kasutada koduvalvekaamera, beebimonitori või interaktiivse PET-skannerina oma lemmiklooma jaoks. Näotuvastus võimaldab kaameral inimese näo ära tunda. Kui liikumine tuvastatakse, käivitab kaamera häire ja saadab teate koos fotoga. Seejärel proovib kaamera nägu tuvastada ja kui see õnnestub, saadab see inimese näopildi.

Seade tuvastab ainult inimese näo. See ei reageeri loomadele ega muudele elututele objektidele. Liikumistuvastust toetatakse ka inimese või inimeste jälgimise funktsiooniga kaamera vaatenurgas. Servomootor võimaldab kaameral pöörata ja jälgida tuvastatud inimese liikumist. Seejärel saate alustada otseülekannet ja suhelda inimesega kahesuunalise heli kaudu, et teada saada, mis juhtus. Kaameral on liikumistuvastus ja 12 m raadiuses tuvastatud objekti jälgimise funktsioon.

See on tõesti TOP nutikaamera, mis pälvis digikaamerate turul CES Innovationi eriauhinnad.

Kodune IP-kaamera liikumistuvastuse ja näoga

Kaameral on 5 m kaugusega IR öönägemine, PIR liikumisandur ja kaks heliandurit. Otseülekandega saate kasutada isegi 4x digitaalset suumi. Tegemist on isepaigalduva turvasüsteemiga , mis on mõeldud kasutamiseks siseruumides. Kaamera sobib peamiselt majapidamisse, maja, korteri, laste ja lemmikloomade jälgimiseks, kuid seda saab kasutada ka kontoris või mujal, kus soovitakse toimuvast ülevaadet saada. Paigaldamine on väga lihtne. Pärast Androidi operatsioonisüsteemi ja iOS-i toega Amaryllo rakenduse Google Playst allalaadimist juhendab see teid IP-kaamera installimisel.

Rakendus sisaldab erinevaid andurite seadistusi, mis võimaldavad teil IP-kaamerat vastavalt oma vajadustele seadistada. Rakendusega on seade seotud WiFi ruuteriga ja turvasüsteem on aktiveeritud. Kaamera jätab meelde kuni 4 erinevat WiFi võrku , seega pole ülekandmisel ja kasutuskoha vahetamisel probleem. Rakendusega on võimalik ühendada muid Amaryllo kaameraid. Teil on tagatud mitu tuba ja saate kaamerate vahel vahetada.

turvakaamera näotuvastuse ja vaatenurgaga 360

Täielik side toimub 256-bitise ründeta krüptimise kaudu. Video ja heli edastamise kvaliteet, ohutus ja kiirus on seega kõrgeimal tasemel. Rakenduse kaudu saate vaadata kaamera otseülekannet HD eraldusvõimega 1920x1080. Heli- või liikumisanduri moonutamise korral vallandab kaamera käriseva häire, lülitab sisse ereda LED-valgustuse ning saate rakenduse kaudu oma mobiiltelefonile sõnumi- ja pilditeavituse . Saate alustada otseülekannet, et näha, mis toimub. Pärast seadistamist saate salvestada videod või fotod sisseehitatud 32 GB mälukaardile. Kahesuunaline heli võimaldab teil kaugsuhtlust pidada. Kaameral on sisseehitatud mootor, mis võimaldab sellel liikuda kuni 360°, võimaldades jälgida kogu ruumi, kuhu kaamera on paigaldatud. Pildikvaliteeti parandav valikuline funktsioon on taustvalguse kompenseerimine.

kodu IP-kaamera FHD koost adapteriga

Kodu IP-turvakaamera toide on pidevalt mikro-USB ja AC/DC adapteri kaudu. Voolutarve on minimaalne, vaid 2A/5V, nii et vajadusel saad POWERBANKi kaudu toita kohtades, kus puudub ligipääs elektrivõrgule. Ettevõte Amaryllo pakub oma serverites reguleeritava välissalvestuse võimalust. See pakub häirevideote tasuta 3-päevast salvestust. Iga häire salvestatakse 10-sekundilise pikkusega ja salvestatakse välismällu. Sellest piisab juhtunu väljaselgitamiseks ja videotõendite saamiseks.

Amaryllo pakub ka võimalust aktiveerida 30- või 365-päevane teenus, mis pakub nende serverites välist salvestusruumi teie videote ja fotode jaoks. Komplekt sisaldab lisafunktsioone. Paketti saab testida 30-päevases prooviversioonis. Teenuse aktiveerimine toimub nelja lihtsa sammuga, kasutades kaasasolevaid juhiseid ja QR-koodi. See Amaryllo pakutav teenus on tasuline. Google pakub tasuta 15 GB salvestusruumi ja saate selle rakenduse ja oma Google'i konto kaudu ühendada.

Bermudia omadused

Funktsioonid:

pluss Juhtmeta IP-turvakaamera koos IR Night Visioniga
pluss Näotuvastus ja tuvastatud isiku jälgimine
pluss PIR-andur ja 2x heli kahesuunalise heliedastusega
pluss MicroSD-kaartide kasutamine kuni 32GB
pluss Liikumise tuvastamine ja tuvastatud objekti jälgimine 12 m raadiuses
pluss Saadab teie mobiiltelefonile teateid häirete kohta

Tehnilised andmed:

Pildisensor 1/2,7" CMOS
Eraldusvõime: 1920x1080 Full HD 30 kaadrit sekundis, 720p, 480p, 360p
Digitaalne suum: 4x
Kaamera nurk kaamerat pöörates: 360°
Video tihendus: H.264, MJPEG
Mälu: microSD-kaardid kuni 32 GB
Video turvalisus: 256-bitine krüptimine
Võrguprotokollid: TCP / IP, UDP / IP, HTTP / HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Sisseehitatud mikrofon: jah
Näotuvastus: jah (tuvastatud inimeste jälgimine + nägude andmebaas)
Liikumisandur: PIR liikumisandur
Heliandur: 2x heliandur
Heli: sisseehitatud kahesuunaline mikrofon
Seadmesse teadete, sõnumite ja piltide saatmine: Jah
IR öine nägemine: 8x IR LED
Toide: 2A/5V toiteallikas USB ühendusega
Teisene toiteallikas: ühendus POWERBANKi kaudu
Operatsioonisüsteem: iOS 7 ja uuemad, Android 4.1 ja uuemad
WiFi: Wi-Fi 802.11 b/g/n
Mõõdud: 90x90x100 mm
Töötemperatuur: 0-35 °C
Kaal: 250 grammi


Sisu:

1x kodune IP turvakaamera
1x Micro USB kaabel
1x AC/DC adapter
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole