Jälgiv HD IP-kaamera koduseks kasutamiseks iCam Plus - 8 IR LED + pöördenurk 360 °

Kood: 52-003
273,90 U$ 163,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 136,59 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Jälgimine HD IP kaamera koduseks kasutamiseks iCam Plus - 8 IR LED + pöördenurk 360 °, on lai kasutusala.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Jälgimine HD IP kaamera koduseks kasutamiseks iCam Plus - 8 IR LED + pöördenurk 360 °, on lai kasutusala. Kaameral on IR öönägemine kuni 5 m kaugusele, PIR liikumisandur ja kaks heliandurit. Sellel on sisseehitatud kahesuunaline HD-kvaliteediga heli- ja videovoogesitus, mis võimaldab seda kasutada beebimonitori või interaktiivse PET-kaamerana oma lemmikloomade jaoks. Otseülekandes saate kasutada 4x digitaalset suumi. Tegemist on isepaigalduva turvasüsteemiga , mis on mõeldud kasutamiseks siseruumides. Kaamera sobib peamiselt majapidamisse, maja, korteri, laste ja lemmikloomade jälgimiseks, kuid seda saab kasutada ka kontoris või mujal, kus soovitakse toimuvast ülevaadet saada.

Kodu IP-kaamera nurk pluss 360

Paigaldamine on väga lihtne. Pärast Androidi operatsioonisüsteemi ja iOS-i toega Amaryllo rakenduse Google Playst allalaadimist juhendab see teid IP-kaamera installimisel. Rakendus sisaldab erinevaid andurite seadistusi, mis võimaldavad teil IP-kaamerat vastavalt oma vajadustele seadistada. Rakendusega on seade seotud WiFi ruuteriga ja turvasüsteem on aktiveeritud. Kaamera jätab meelde kuni 4 erinevat WiFi võrku , seega pole ülekandmisel ja kasutuskoha vahetamisel probleem. Rakendusega on võimalik ühendada muid Amaryllo kaameraid. Teil on tagatud mitu tuba ja saate kaamerate vahel vahetada.

kodu IP-kaamera vaatenurk pluss 360

Täielik side toimub 256-bitise ründeta krüptimise kaudu. Video ja heli edastamise kvaliteet, ohutus ja kiirus on seega kõrgeimal tasemel. Rakenduse kaudu saate vaadata kaamera otseülekannet HD eraldusvõimega 1280x720. Heli- või liikumisanduri moonutamise korral vallandab kaamera käriseva häire, lülitab sisse ereda LED-valgustuse ning saate rakenduse kaudu oma mobiiltelefonile sõnumi- ja pilditeavituse . Saate alustada otseülekannet, et näha, mis toimub. Pärast seadistamist saate salvestada videod või fotod sisseehitatud 32 GB mällu. Kahesuunaline heli võimaldab teil kaugsuhtlust pidada. Kaameral on sisseehitatud mootor, mis võimaldab sellel liikuda kuni 360°, võimaldades jälgida kogu ruumi, kuhu kaamera on paigaldatud. Pildikvaliteeti parandav valikuline funktsioon on taustvalguse kompenseerimine.

kodu IP kaamera jälgimine pluss loomad

Kodu IP-turvakaamera toide on pidevalt mikro-USB ja AC/DC adapteri kaudu. Voolutarve on minimaalne, vaid 2A/5V, nii et vajadusel saad POWERBANKi kaudu toita kohtades, kus puudub ligipääs elektrivõrgule. Ettevõte Amaryllo pakub oma serverites reguleeritava välissalvestuse võimalust. See pakub häirevideote tasuta 3-päevast salvestust. Iga häire salvestatakse 10-sekundilise pikkusega ja salvestatakse välismällu. Sellest piisab juhtunu väljaselgitamiseks ja videotõendite saamiseks. Amaryllo pakub ka võimalust aktiveerida 30- või 365-päevane teenus, mis pakub nende serverites välist salvestusruumi teie videote ja fotode jaoks. Komplekt sisaldab lisafunktsioone. Paketti saab testida 30-päevases prooviversioonis. Teenuse aktiveerimine toimub nelja lihtsa sammuga, kasutades kaasasolevaid juhiseid ja QR-koodi. See Amaryllo pakutav teenus on tasuline. Google pakub tasuta 15 GB salvestusruumi ja saate selle rakenduse ja oma Google'i konto kaudu ühendada.

Bermudia omadused

Funktsioonid:

pluss Juhtmeta IP-turvakaamera koos IR Night Visioniga
pluss Vaatenurk kuni 360°
pluss PIR-andur ja 2x heli kahesuunalise heliedastusega
pluss MicroSD-kaartide kasutamine kuni 32GB
pluss Androidi ja iOS operatsioonisüsteemide tugi
pluss Saadab teie mobiiltelefonile teateid häirete kohta

Tehnilised andmed:

Pildisensor: 1/4" CMOS
Eraldusvõime: 1280x720 HD 30 kaadrit sekundis 720P / 480P, 360P
Digitaalne suum: 4x
Kaamera nurk kaamerat pöörates: 360°
Video tihendus: H.264, MJPEG
Mälu: microSD-kaardid kuni 32 GB
Videoturbe 256-bitine krüptimine
Võrguprotokollid: TCP / IP, UDP / IP, HTTP / HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Sisseehitatud mikrofon: jah
Liikumisandur: PIR liikumisandur
Heliandur: 2x heliandur
Heli: sisseehitatud kahesuunaline mikrofon
Seadmesse teadete, sõnumite ja piltide saatmine: Jah
IR öine nägemine: 8x IR LED
Toide: 2A/5V toiteallikas USB ühendusega
Teisene toiteallikas: ühendus POWERBANKi kaudu
Operatsioonisüsteem: iOS 7 ja uuemad, Android 4.1 ja uuemad
WiFi: Wi-Fi 802.11 b/g/n
Mõõdud: 80x80x80 mm
Töötemperatuur: 0-35 °C
Kaal: 222 grammi

Sisu:

1x kodune IP turvakaamera
1x Micro USB kaabel
1x AC/DC adapter
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole