Välise IP WiFi-kaamera iSensor Patio – kõrglahutusega + pööratav 240° vaatenurk

Kood: 52-002
273,90 U$ 163,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 136,59 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Välise IP WiFi-kaamera iSensor Patio – kõrglahutusega + pööratav 240° vaatenurk. See on turvakaamera veekindel ja UV-kiirgusele vastupidav.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Välise IP WiFi-kaamera iSensor Patio – kõrglahutusega + pööratav 240° vaatenurk. See on turvakaamera veekindel ja UV-kiirgusele vastupidav. Tegemist on isepaigalduva turvasüsteemiga , mis on mõeldud mitte ainult siseruumides, vaid ka välitingimustes, sest tänu pakendile on täielikult vee- ja UV-kiirguse suhtes vastupidav. Kaamera sobib peamiselt kodumajapidamistesse, maja väljast jälgimiseks . Selle saab paigaldada näiteks maja välisseinale ja jälgida sissepääsuala, parkimist ja aeda või mõnda muud kohta, kus soovid toimuvast ülevaadet saada.

Seda saab kasutada uksekella kaamerana uksel, sest sellel on sisseehitatud mikrofon kahesuunaliseks suhtluseks. Paigaldamine on väga lihtne. Pärast Androidi operatsioonisüsteemi ja iOS-i toega Amaryllo rakenduse Google Playst allalaadimist juhendab see teid IP-kaamera installimisel. Rakendus sisaldab erinevaid andurite seadistusi, mis võimaldavad teil IP-kaamerat vastavalt oma vajadustele seadistada. Rakendusega on seade seotud WiFi ruuteriga ja turvasüsteem on aktiveeritud. Kaamera jätab meelde kuni 4 erinevat WiFi võrku , seega pole ülekandmisel ja kasutuskoha vahetamisel probleem.

Kodu IP-kaamera iSensor patio vee- ja UV-kindel

Täielik side toimub 256-bitise ründeta krüptimise kaudu. Video ja heli edastamise kvaliteet, ohutus ja kiirus on seega kõrgeimal tasemel. Rakenduse kaudu saate vaadata kaamera otseülekannet HD eraldusvõimega 1280x720. Helianduri või liikumisanduri moonutamise korral vallandab kaamera käriseva häire, lülitab sisse ereda LED-valgustuse ja saate rakenduse kaudu oma mobiiltelefonile sõnumi- ja pilditeavituse . Saate alustada otseülekannet, et näha, mis toimub. Pärast seadistamist saate salvestada videod või fotod sisseehitatud 4 GB mällu.

Kaameral on sisseehitatud mootor, mis võimaldab liikuda kuni 170°. Objektiivi vaateulatus on 70°. Üheskoos võib katta kuni 240° vaatenurga, võimaldades jälgida kogu ruumi, kuhu kaamera on paigaldatud. Kaamera ei paku aktiivset öist nägemist IR LED-iga, kuid sellel on sisseehitatud valgus, mis toimib öövalgusena, kui soovite näha kaamera otsepilti. Pildikvaliteeti parandav valikuline funktsioon on taustvalguse kompenseerimine.

kodu IP kaamera iSensor terrassikaamera liikumine

Kodu IP-turvakaamera toide on pidevalt mikro-USB ja AC/DC adapteri kaudu. Elektritarve on minimaalne, vaid 1A/5V, nii et vajadusel saate seda toita POWERBANKi kaudu kohtades, kus puudub juurdepääs elektrivõrgule. Ettevõte Amaryllo pakub oma serverites reguleeritava välissalvestuse võimalust. See pakub häirevideote tasuta 3-päevast salvestust. Iga häire salvestatakse 10-sekundilise pikkusega ja salvestatakse välismällu. Sellest piisab juhtunu väljaselgitamiseks ja videotõendite saamiseks. Amaryllo pakub ka võimalust aktiveerida 30-päevane või 365-päevane teenus, mis pakub nende serverites välist salvestusruumi teie videote ja fotode jaoks. Komplekt sisaldab lisafunktsioone. Paketti saab testida 30-päevases prooviversioonis. Teenuse aktiveerimine toimub nelja lihtsa sammuga, kasutades kaasasolevaid juhiseid ja QR-koodi. See Amaryllo pakutav teenus on tasuline.

Bermudia IP koduvalvekaamera välismälu

Funktsioonid:

pluss Traadita IP-turvakaamera, mis on vastupidav veele ja UV-kiirgusele
pluss Vaatenurk kuni 240°
pluss Kahesuunalise heliedastusega liikumis- ja heliandur
pluss Sisseehitatud 8 GB mälu
pluss Otseülekanne 4x digitaalse suumi võimalusega
pluss Saadab teie mobiiltelefonile teateid häirete kohta

Tehnilised andmed:

Pildisensor: 1/4" CMOS
Eraldusvõime: 1280x720 HD 30 kaadrit sekundis 720P / 480P, 360P
Digitaalne suum: 4x
Vaatenurk: 70°
Nurka pöörates kaamerat 170°
Video tihendus: H.264, MJPEG
Mälu: sisseehitatud 8 GB
Video turvalisus: 256-bitine krüptimine
Võrguprotokollid: TCP / IP, UDP / IP, HTTP / HTTPS, FTP, DHCP, NTP, WPS
Sisseehitatud mikrofon: jah
Liikumisandur: jah
Heliandur: jah
Heli: sisseehitatud kahesuunaline mikrofon
Seadmesse teadete, sõnumite ja piltide saatmine: Jah
Öine nägemine: öine nägemine on häire käivitumisel LED-valgustuse alusel
Toide: 1A/5V toiteallikas USB ühendusega
Teisene toiteallikas: ühendus POWERBANKi kaudu
Operatsioonisüsteem: iOS 7 ja uuemad, Android 4.1 ja uuemad
WiFi: Wi-Fi 802.11 b/g/n
Mõõdud: kõrgus 12 cm, läbimõõt 3,6 cm
Töötemperatuur: 0-35 °C
Kaal: 150g

Sisu:

1x kodune IP turvakaamera
1x Micro USB kaabel
1x AC/DC adapter
1x paigaldusmaterjal (kruvid)
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole