360° panoraam WiFi kaamera HD eraldusvõimega + IR LED

Kood: 10-150
152,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 127,41 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

360° panoraam WiFi kaamera HD eraldusvõimega + IR LED tuleb kalasilma vaatega, tänu millele tagab suuremahulise jälgimise.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

360° panoraam-WiFi kaamera HD resolutsiooniga + IR LED on kalasilma vaatega, tänu millele tagab suuremahulise jälgimise. Surnud tsoone pole, kuid umbes 100 m2 ruumi täielik katmine, nii et katate iga vaatenurga. Nii laia leviala jaoks oleks vaja vähemalt 4 tavalist kaamerat, kuid tänu meie 360° panoraamkaamerale hoiad palju raha kokku.

360 spioonikaamera

Kaamera toetab WiFi-ühendust , mis võimaldab hõlpsasti seinale või lakke paigaldada ning võimalust juhtida mobiiltelefoni kaudu. Laadige lihtsalt nutitelefoni mobiilirakendus "V380" (iOS, Android) , siduge mõlemad seadmed ja alustage pilti reaalajas vaatamist. Turvakaamerat saab ühendada koduse ruuteriga WiFi või Hot Spoti kaudu, võimaldades pilti vaadata igal ajal ja igal pool, kasutades mobiiltelefoni. Kaamera skannitud pilti saab redigeerida, libistades sõrmega nutitelefonil, et määrata ideaalne nurk, või teil on kasutada kuni 5 kuvamisrežiimi . Iga režiim muudab panoraamkaamera ideaalseks kaitseks siseruumides kasutamiseks.

360-kraadine panoraamkaamera

Panoraamkaameral on ka liikumistuvastus , nii et kui ruumis esineb liikumist , teavitatakse teid alati oma mobiiltelefonist . Võimalus seadistada kaamerale helisignaal , mis hoiatab soovimatuid külalisi ja hoiatab, et piirkonda jälgitakse. Ideaalne viis, kuidas oma äraoleku ajal omada kodu, kontorit, kauplust või garaaži alati turvaliselt . Kaameral pole probleeme halbade valgustingimustega ega isegi absoluutses pimeduses tänu infrapuna-LED-valgusele . See säilitab endiselt sama HD pildikvaliteedi ja tagab öise nägemise kuni 9 meetrini .

Turvakaamera 360

Kaamera pakub ka kahepoolset suhtlust, sest kuna sellel on sisseehitatud ülitundlik mikrofon ja kõlar. Saate kuulata vaatamise ajal ja samal ajal mobiiltelefoni kaudu saate tööl olles rääkida oma beebi või lemmikloomaga. Jäädvustatud kirjed läbivad H.264 tihendamise, et vähendada faili suurust ja seejärel salvestatakse kuni 32 GB toega micro SD-kaardile (ei kuulu komplekti). Kui SD-kaardi mälu on täis, alustab see tsüklina salvestamist ja kirjutab vanimad kirjed üle, nii et praegused pildid jäävad alles.

panoraamkaamera

Funktsioonid:

pluss Full HD reaalajas video
pluss Kahepoolne suhtlus
pluss Liikumistuvastus ja automaatne hoiatus
pluss Salvestus tsüklis
pluss WiFi ühendus
pluss Öine IR nägemine

Tehnilised andmed:

Video eraldusvõime: HD 1280 x 960
Heli: sisseehitatud mikrofon ja kõlar
Mälu: toetab kuni 32 GB mikro-SD-kaarte
Töötemperatuur: -10 ~ 50 ° C siseruumides
Süsteemi tugi: iOS 6.0 või uuem, Android 4.0 või uuem.
Mõõdud: (L) 70 mm x (V) 36 mm
Kaal: 60 g

Paki sisu:

1x 360° panoraamkaamera
1x USB kaabel
1x AC adapter 220V/USB
1x paigaldustarvikud
1x 3M kleebis
1x pakett 2 kruviga
1x Kasutusjuhend

hoiatus

Miks osta spioonitehnoloogiat meie e-poe kaudu?

Testime paari nädala jooksul iga uut toodet ja peale lõppülevaatust kuulub müüki
Meie pakkumine ei ole turu suurim, kuid pakume ainult meie poolt testitud tooteid - kvaliteetseid ja usaldusväärseid spioonitooteid
Me ei ole kõige odavamad, kuid meie kliendid on rahulolevad kliendid.
Paljude aastate kogemus spioonitoodete ( spioonkaamerad , spiooniseadmed) müügi alal üle 5 aasta
Ekspertnõustamine toodete paigaldamisel ja reguleerimisel (telefoni või e-posti teel)
Pakume kõikidele toodetele 24-kuulist garantiid ja tasuta tagastamist 14 päeva jooksul alates tarnimisest
Meie koostöö ei lõpe müügiga, pakume kvalifitseeritud klienditeenindust
Pretensiooni korral püüame lühendada menetlemise aega miinimumini (tavaliselt 7-14 päeva). Kui kaup ei tööta, pakutakse lahenduse vahetust uue kauba vastu

MÄRKUS. Kui leiate konkureerivaid tooteid (oluliselt madalamate kuludega) , millel võib olla sama disain, kuid kasutatud komponendid, nagu võimendid, akud jne, võivad olla toote odav (odavam) versioon, seega on neil märkimisväärne mõju . üldise kvaliteedi ja tööea kohta . Soovitame klientidel lähtuda sellest ka investeeringute ja ostude tasuvusest .

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole