FULL HD kaamera koos Wifi P2P kõlariga bluetoothiga - kaamera kaugpööramise võimalus

Kood: 10-633
174,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 145,75 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

FULL HD kaamera koos Wifi P2P kõlariga bluetoothiga - kaamera kaugpööramise võimalus + liikumistuvastus + muusikapleier.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

FULL HD kaamera Wifi P2P-ga bluetoothiga kõlaris - kaamera kaugpööramise võimalus + liikumistuvastus + muusikapleier. FULL HD1080P varjatud kaamera laia vaatenurgaga, kaamera kaugjuhtimise võimalus 180° võrra. See USB wifi spiooni peidetud kaamera FULL HD 1080p heli/video eraldusvõimega . Peidetud kodukaamera objektiivi saate kaugjuhtida nutitelefoni rakenduse (iOS/Android) abil. Turvakaameral on ka liikumisandur.

kaamera kõlaris full hd wifi bluetooth


Varjatud kaameraga kõlar . See spioonikaamera näeb välja nagu bluetooth-kõlar ja on täiesti märkamatu. LIVE P2P Interneti-edastusega varjatud WiFi-kaameral on intelligentne liikumistuvastus ja tõukemärguanded otse teie nutitelefoni. Kui liikumistuvastus käivitatakse, saadab see väike peidetud kaamera teie seadmesse häiresõnumi. Kui te pole oma majas, on see spioonikaamera suurepärane varjatud turvakaamera või lapsehoidja teie laste tegevuste ja nende turvalisuse tagamiseks või valvekoerana, et jälgida reaalajas vargaid, vanureid, lemmikloomi.

Varjatud kaamera ja liikumistuvastusega kõlar


Heli kõlariga WiFi spioonikaamera saab teha otseülekandeid, salvestada videoid ja pildistada eemalt. Heliga peidetud kaamera salvestab video automaatselt micro SD-kaardile (ei ole kaasas), toetades Max. kuni 128 GB ja silmussalvestus. Heli ja videoga spioonikaamerad toetavad mitme seadme samaaegset võrgus vaatamist, saate jagada oma imelisi hetki ja kogemusi pere ja sõpradega.

WiFi spioonikaamera koos heli kõlariga 240 kraadi vaatenurk


Pärast mobiiltelefoni ühendamist kõlariga Bluetoothi ​​kaudu saate muusikat esitada . Kaamera suudab videoid salvestada isegi muusika esitamise ja laadimise ajal. Seadmel on silmussalvestuse funktsioon, st kui mälukaart on täis, kirjutab see automaatselt üle vanima faili. Kui liikumine on aktiveeritud, saadab peidetud kaamera teie mobiiltelefonile märguande ja jäädvustab automaatselt SD-kaardile salvestatud fotod ja videod, et te ei jääks olulisest teabest ilma. Minikaamera väljub automaatselt liikumistuvastuse režiimist ja lülitub energiasäästurežiimi, kui läheduses pole kedagi. Sisseehitatud 3000 mAh aku tagab kuni 2 tundi tööaega, kuid selle saab USB 5V adapteri kaudu võrgust püsitoitele ühendada ja seega pole aku eluiga piiratud.

See töötab ka klassikalise bluetooth kõlarina

bluetooth kõlariga muusikapleier

Tehnilised andmed:

Kaamera eraldusvõime 1080p
Laadimisaeg ca 5 tundi
Micro SD-kaardi tugi kuni 128 GB (ei ole kaasas)
Öine nägemine: ei
Bluetoothi ​​tugi: jah
Silmussalvestus: jah
H.264 kokkusurumine
Video formaat: mp4
3,5 mm kõrvaklappide port
3000 mAh aku
Süsteemi tugi: iOS/Android
Mõõdud: 8,12 x 8,12 x 10,16 cm

Paki sisu:

1x Bluetooth kõlar koos wifi kaameraga
1x USB kaabel
1x 3,5 mm helikaabel
1x kasutusjuhend

valvas spioonitehnik

Miks osta meilt spioonivarustust?

Testime iga uut toodet mitu nädalat ja alles peale lõppkontrolli jõuame müüki
Meie pakkumine ei ole seega turu suurim , kuid pakume ainult kvaliteetseid ja usaldusväärseid spioonitooteid , mida oleme testinud.
Me ei ole kõige odavamad , kuid meie kliendid on rahulolevad kliendid . Nende arvustusi saate vaadata ka saidil Heureka.cz
Pikaajaline kogemus spioonitoodete müügis ( spioonkaamerad , spioonitehnoloogia) rohkem kui 12 aastat kogemust
Ekspertnõustamine toote paigaldamise või seadistamise ajal (telefoni või e-posti teel)
Anname kõikidele toodetele 24-kuulise garantii ja tasuta tagastamise 14 päeva jooksul alates tarnimisest
Üksikasjalik Tšehhi kasutusjuhend on pakendis
Kvalifitseeritud garantii ja garantiijärgne teenindus , seega ei lõpe see kindlasti müügiga
Kaebuse korral püüame vähendada menetlusaega miinimumini (tavaliselt 7-14 päeva) . Kui toode ei ole töökorras, on lahendus uue tüki vahetuse näol

TÄHELEPANU: Kui leiate konkureerivaid tooteid (oluliselt madalama hinnaga) , millel võib olla identne disain, kuid kasutatud komponendid, nagu võimendid, akud jne, võivad olla toote odavamad (odavamad) versioonid , st neil on märkimisväärne mõju toodete üldisele kvaliteedile ja elueale. Seetõttu soovitame klientidel seda asjaolu silmas pidades kaaluda investeeringute ja ostude eeliseid .

!!! Müüja ei vastuta nende toodete väärkasutamise eest ebaseaduslikel eesmärkidel. Enne kasutamist on oluline tutvuda toodete käitamise tingimustega (seadus, tehnilised eeskirjad, määrused jne) antud riigis !!!

Tootearutelu (1)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

And

Kaamera rakendus

Andrei Enescu vastama

Tere, tellisin selle kaamera varem ja ma ei leia rakendust appstore'ist, kas saaksite mulle lingi anda, et teaksin, kas saan veel ühe tellida

Tõlgitud keelest: ro
0
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole