FULL HD suitsuandurisse peidetud kaamera + 1 aasta aku kasutusiga + IR LED + WiFi + liikumisandur

Kood: 10-534
174,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 145,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Varjatud kaamera suitsuandur IR LED-iga + WiFi + liikumisandur + kuni 1-aastane aku kasutusiga. Suitsutulekahjusignalisatsiooni kaamera koos heliga.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Peidetud kaamera suitsuandur IR LED-iga + WiFi + liikumisandur + kuni 1 aasta aku kasutusiga. Heliga suitsutulekahjusignalisatsiooni kaamera. Märkamatu disainiga sobib see igat tüüpi interjööri, ilma et keegi teaks, et tegemist on peidetud kaameraga seadmega. Tulekahjusignalisatsioonikaamera on varustatud sisseehitatud laetava akuga 5200 mAh , mis annab täislaadimisel ooterežiimi 1 aastaks . Suitsuanduriga spioonikaameral on reguleeritav vertikaalne objektiivi nurk 15°, mis võimaldab täpselt reguleerida vaatenurka. Seda saab kasutada igas kodus, kontoris, laos, garaažis, suvilas ja nii edasi. Kõige olulisem ja kasulikum funktsioon on kahtlemata keskkonna jälgimine. Tulekahjusignalisatsioonikaameral puudub suitsutuvastusfunktsioon (see on vaid suitsuanduri imitatsioon).

Suitsuanduri kaamera - heliga spioonialarm tulekahjukaamera

suitsuanduri kaamera

Sisseehitatud peidetud kaamera salvestab videoid Full HD eraldusvõimega 1920 x 1080 koos heliga , st piisav detailsete võtete jaoks. Tänu kuni 5 meetri kaugusele jäävale IR LED-öise nägemisele on teil kvaliteetne pilt ka öösel. Detektor toetab WiFi ühendust ja on juhtmevaba, mis võimaldab selle paigutada otse ükskõik kuhu interjööri. Kõiki peidetud kaamera funktsioone saad juhtida kaugjuhtimisega nutitelefonidele (iOS, Android) mõeldud vabalt saadaoleva rakenduse "CamSC" kaudu, mille kaudu saab reaalajas pilte vaadata ja kaamera seadeid muuta. Kaameraga detektori saab ühendada koduse ruuteriga WIFI kaudu, mis võimaldab pilti jälgida igal ajal ja igal pool läbi mobiiltelefoni.

suitsuandur kaamera

Kaameral on ka liikumistuvastuse funktsioon , mida kasutatakse ruumis liikumise jäädvustamisel salvestamise alustamiseks. Anduri tööulatus on 5 meetrit. Suurepärane funktsioon, tänu millele ei jää ükski oluline kaader ilma, sest võtted jäädvustatakse ainult tegevuse ajal. Jäädvustatud salvestised tihendatakse H.264 failisuuruse vähendamiseks ja salvestatakse seejärel toetatud kuni 64 GB micro SD-kaardile . Kahesuunaline heli võimaldab kahesuunalist suhtlust distantsilt – saate lemmiklooma rahustada, lapsega rääkida jne.

wifi varjatud kaamera

Liikumistuvastus, öine nägemine, reaalajas videovaatamine – jälgige, mis teie kodus toimub

suitsuanduri spioonikaamera

Funktsioonid:

PLUSS Peidetud kaamera suitsuanduris
pluss WiFi reaalajas pildiedastus
pluss Ooterežiimi aku eluiga 365 päeva
pluss Liikumistuvastuse funktsioon
pluss Öine IR LED-nägemine kuni 5 meetrit

Tehnilised andmed:

Pildisensor: FULL HD 1920x1080p
Objektiiv: CMOS 2MP
Foto eraldusvõime: 1920x1080 pikslit
Video eraldusvõime: 1920x1080 pikslit
Kaadri suhe: 15 kaadrit sekundis
Tihendusvorming: H.264
Silmuses salvestamine: jah
Reguleeritav kaamera nurk: 15°
Skaneerimisnurk: 145°
Öise nägemisulatus: 5 meetrit
Liikumistuvastus: jah, PIR-andur, mille ulatus on 5 meetrit
Mälukaart: toetab Micro SD-kaarti kuni max. 64 GB (ei kuulu komplekti)
Toiteallikas: taaslaetav 5200 mAh liitiumaku
WiFi: Wi-Fi 802.11 b / g / n
Laadimisaeg: 12 tundi
Laadimine: mikro-USB kaabel
Mõõdud: 11,6x11,6x5,2 cm

Paki sisu:

1x FULL HD kaameraga suitsuandur
1x USB kaabel
1x USB lugeja micro SD kaardi jaoks
1x kinnituskruvide komplekt
1x kleebis 3M
1x manuaal

Miks osta spioonitehnoloogiat meie poe kaudu?

Oleme aastatepikkuse kogemusega spioonitehnoloogia otsene maaletooja ja turustaja. Meie nõuded toodete töötlemise ja täiustamise osas konsulteerime otse tootjaga. Iga müügis olev toode läbib sisenemise kvaliteedikontrolli ja alles pärast seda paigutatakse meie spioonitoodete pakkumise hulka.

Meie testid näitavad, et meie müüdud tehnika on konkurentsivõimeliste toodetega võrreldes tõhusam ja pikema elueaga . Ootamatute tehniliste probleemide korral püüame olukorra kiiremas korras lahendada kliendi rahulolu suunas.

Müüja ei vastuta nende toodete väärkasutamise eest ebaseaduslikel eesmärkidel. Enne kasutamist on oluline tutvuda riigis kehtivate toodete kasutamise tingimustega (seadus, tehnilised eeskirjad, määrused jne) !!!

HOIATUS: Kui leiate konkureerivaid tooteid (oluliselt madalama hinnaga) , millel võib olla sama disain, kuid kasutatud komponente, nagu optika, akud, kas need võivad olla toote odavamad (odavamad) versioonid , nii et neil on märkimisväärne mõju toote üldisele kvaliteedile ja elueale. Seetõttu soovitame klientidel ka seda asjaolu silmas pidades kaaluda investeeringute ja ostude eeliseid .

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole