FULL HD WiFi P2P kaamera digitaalse kellaga 10 IR LED-iga + bluetooth kõlar + liikumistuvastus

Kood: 10-631
174,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 145,75 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

FULL HD WiFi P2P kaamera digitaalse kellaga 24/7 jälgimine 10 IR LED-iga + bluetooth kõlar + kahesuunaline heli + liikumistuvastus.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

FULL HD Wifi P2P kaamera digitaalse kellaga 24/7 jälgimine 10 IR LED-iga + bluetooth kõlar + kahesuunaline heli + liikumistuvastus . Ideaalne kombinatsioon spioonikaamerast koos bluetooth muusika kõlariga ja äratuskellaga. Saate seda toodet kasutada oma kodu jälgimiseks - muusika esitamiseks - äratuskella seadmiseks. Pildi kvaliteet FULL HD eraldusvõime.

Wifi kaamera pakub kvaliteetset 32 kaadrit sekundis pilti teravamate ja selgemate detailidega. 150° lai vaatenurk ja öine nägemine, sellel on sisseehitatud 10 infrapuna IR LED-tuld, mis võimaldavad teil öises keskkonnas selgemalt näha. Need IR-tuled on öösel salvestamisel täiesti nähtamatud.

kaamera digitaalkellas FULL HD wifi

Kahesuunaline heli ja kuulamine võimaldab teil mobiiltelefoni kaudu rääkida ja kuulata, kui nad on erinevates kohtades. Seadmel on sisseehitatud 2000mAh aku. Toetage iOS-i/Androidi rakendust otseseks jälgimiseks Interneti kaudu 24-tunnine pidev P2P-kaugseire liikumistuvastusrežiimiga.

Video tihendamise vorminguks on H.264, mis on suurema bitikiirusega ja säästab mälu. Peidetud WiFi kaameraga äratuskell jälgib Sinu äraoleku ajal Sinu korteris toimuvat. Saate sündmust võrgus eemalt vaadata või uuesti esitada. Te ei pea enam muretsema laste või lemmikloomade järelvalveta koju jätmise pärast. Tänu oma kompaktsetele mõõtmetele ja pealetükkimatule välimusele sobib see igasse interjööri ja saate selle hõlpsasti paigutada kõikjale oma kodus või kontoris.

kell wifi kaameraga spioon spionaaž

Kuni 6 meetri kaugusele öise nägemisega varjatud kaamera katab 150° nurga, salvestab FULL HD resolutsioonis ning liikumistuvastuse korral saate nutitelefoni push-teate . Salvestatud salvestised salvestatakse valikuliselt kas sisestatud microSD-kaardile maksimaalse mahuga 128GB (ei kuulu komplekti) või otse teie telefoni ning tänu Wi-Fi ühenduse toele saate kõike kaamera ees toimuvat jälgida. kaugjuhtimisega nutitelefonis. Nagu klassikalise äratuskella puhul, saab praegust kellaaega ja äratuse aega seadistada ülal olevate nuppude abil, see kuvab ka hetketemperatuuri. Kaamera juhtnupud asuvad äratuskella tagaküljel kaane all koos akuga, kaamera objektiiv on kenasti peidus kellanäidikul suitsuklaasi all.

kaamera äratuskellas wifi spioonikaamera

Äratuskella peidetud kaamera ühendamiseks mobiiltelefoni või tahvelarvutiga Wi-Fi võrgu kaudu tuleb installida rakendus , mille saab tasuta alla laadida Google Playst/App Store'ist. Seejärel saab kasutada kõiki peidetud kaamera funktsioone, näiteks otseülekannete vaatamise võimalust, salvestada ja seejärel otse telefoni tehtud salvestisi taasesitada või kaamera parameetrite täpsemaid seadistusi. Jäädvustatud videoid saab hõlpsasti taasesitada ka arvutis. Äratuskella akut saab laadida kaasasoleva USB-kaabli abil arvutist või tavalisest USB-adapterist. Sisseehitatud laetavast liitiumioonakust piisab kaamera tööks kuni 2 tunniks, püsiühenduse korral vooluvõrku saavad nii äratuskell kui ka kaamera töötada praktiliselt vahetpidamata.

Funktsioonid:

Peidetud kaamera äratuskella ekraanil
Liikumistuvastus 6 meetri kaugusel
Videosalvestus Full HD eraldusvõimega
Nähtamatu IR-valgusti öiseks nägemiseks kuni u. 5-8 meetrit
Täisfunktsionaalne seade kasutamiseks klassikalise äratuskella või digitaalkellana
See WiFi kaamera ühildub 2,4 GHz võrguga

Tehnilised andmed:

FULL HD 1080p eraldusvõime
Toetus mälukaartidele kuni 128 GB (ei kuulu komplekti)
Öine nägemine: jah, 10 IR LED-i
Aku mahutavus; 2000 mAh
Kaal: 175 g
Mõõdud: 131x37,5x62,5mm

Varjatud kaamera vaatenurk 150°
Toetus kuni 128 GB microSD-mälukaartidele
Otseülekanne video voogesituse võimalus
Toetab silmuse salvestamist
Teavitus mobiilirakendusele liikumise tuvastamisel
Lihtne kaamera seadistamine
Võimalus rakenduses määrata eraldusvõimet või reguleerida kaamera heledust ja kontrasti
Pildistamise või video tegemise võimalus (salvestatud telefoni mällu)
30 kaadrit sekundis pildistamine
Praeguse kellaaja, ärkamisaja ja temperatuuri kuvamine ekraanil
Aku tööiga kuni 5 tundi
Aku 3,7V mahutavusega 2000mAh
Peatusteta töötamise võimalus pideva toiteallikaga vooluvõrgust
Töötemperatuur -10-60°C


Paki sisu:

1x äratuskell peidetud WiFi kaameraga
1x USB toitekaabel
1x manuaal

Tootearutelu (1)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Kop

Rakendus

Kopetar vastama

.. Sooviksin aidata, milline mobiilirakendus seda toodet juhib. Ja ka see, kui suur on tunnifail võimalike eraldusvõime formaatide järgi...
Aitäh.. p.k.

Tõlgitud keelest: cs
0
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole