KOMPLEKT – FULL HD kaamera ja WiFi + spioonikuulariga spiooniprillid

Kood: 10-154
382,80 U$ 350,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 292,41 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Elegantsed FULL HD kaamera ja WiFi-ga prillid koos Spy-kuulariga on ideaalne spionaažikombinatsioon jälgimiseks ja suhtlemiseks.

Ostja kaitse

 • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
 • Garantii toodetele - 24 kuud
 • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Elegantsed FULL HD kaamera ja WiFi-ga prillid koos Spy-kuulariga on ideaalne spionaažikombinatsioon jälgimiseks ja suhtlemiseks. Spiooniprillid hoolitsevad skannitud piltide reaalajas edastamise eest ja Bluetoothi Spy telefonitoruga saate suhelda teise inimesega telefoni teel. Unikaalne spioonikomplekt leiab kasutust erinevates elusituatsioonides, kui vajate telefonis salajasi abi, kuid on vaja tagada ka video otseülekanne. leiab kasutust erinevates keerulistes olukordades, kui on vaja märkamatut abi telefoni teel ja ka siis, kui on vaja videoedastust.

SET – elegantsed prillid HD-kaamera ja spioonikuulariga = otseülekanne WiFi/P2P-ga + reaalajas suhtlus Spy-telefoni kaudu

FULL HD spioonikaameraga prillid + P2P reaalajas videoedastus + WiFi. Elegantsed spiooniprillid võimaldavad ümbritsevat märkamatult jäädvustada ja on stiilne aksessuaar vabaajarõivaste jaoks. Nende spiooniprillidega salvestate täpselt seda, mida näete, ja samal ajal on teil vabad käed, et vältida kahtlust, et salvestate. Teiseks eeliseks on reaalajas WiFi ülekanne otse teie mobiiltelefonile läbi rakenduse "Pro iCam" , mis on Androidi ja iOS-i jaoks vabalt saadaval. Rakenduse abil saate mitte ainult skannitud pilte vaadata, vaid ka juba salvestatud videoid taasesitada. Tänu P2P-toele saab prillid Interneti-ühenduse luua mobiiltelefoni abil, mille kaudu saate luua WiFi-leviala, mis võimaldab teie sõpradel vaadata Interneti otseülekannet.

Kaamera on tõesti silmapaistmatu ja seda pole üldse näha

spiooniprillid Full HD kaameraga

Prillides on sisseehitatud liikumisandur, mis suudab liikumist jäädvustada ja hoiatab teid siis otse teie mobiiltelefonile Pro iCami kaudu. See on ideaalne, kui lahkute kontorist ja soovite saada eemaloleku ajal teada, kas keegi tuleb teie töölaua lähedale. Jäädvustatud pilt salvestatakse täis-HD eraldusvõimega 1920 x 1080p kiirusega 25 kaadrit sekundis microSD-kaardile kuni 128 GB mahuga. Prillid on varustatud integreeritud taaslaetava 220 mAh akuga, mis on ehitatud prilliraami sisse. Aku laadimine toimub kaasasoleva mikro-USB-kaabli kaudu.

elegantsed prillid Full HD kaameraga

Spiooniprillid on teie jaoks ideaalne valik olukordades, kus teil on vaja koosolekut salaja salvestada, ilma et peaksite kahtlustama salvestamist. Prillidel on lai kasutusvõimalused, sest neid saab kasutada ka puhkuseks, kontserdiks, spordiks või muuks tegevuseks, kui soovid oma elamusi jäädvustada. Pärast Full HD prillide ühendamist arvutiga USB kaudu töötavad need mälukaardilugejana ning saate salvestatud videod ja fotod otse arvutisse või sülearvutisse alla laadida.

prillid wifi kaameraga

Prillide omadused:

pluss Elegantsed päikeseprillid vabaaja kandmiseks koos kaameraga
pluss Full HD video
pluss Teavitustega liikumisandur
pluss WiFi ja P2P tugi
pluss Kasutab kuni 128 GB micro SD-kaarte

Prillide tehnilised andmed:

Kiip: Hi3518E V200
Optika: 1,0 MP CMOS (OV9712
Foto eraldusvõime: 4032 x 3024
Video eraldusvõime: 1920 x 1080p
Kaadrisagedus: 25 kaadrit sekundis
Video tihendamine: H.264
Pildistamisnurk: 90°
Mälukaardid: microSD-kaardid 4-128GB
Aku: 220 mAh
Laadimisaeg: 2-3 tundi
Aku eluiga: kuni 2 tundi (tööaeg)
Võrguühendus: P2P, WiFi
Toide: DC-5V
Toitekaabel: mikro-USB
Süsteemi tugi: iOS, Android
Mõõdud: 30 mm x 30 mm x 150 mm
Kaal: 160 g

Spy-telefon koos bluetoothi 5W võimendiga, uusima mudeliga, igaüks meist teab eluolukordi, kus oleks tänulik, kui keegi saaks nõu anda või aidata keerulises olukorras, ilma et keegi sellest teaks. See on mõeldud õpilastele eksamite ajal, kauplejatele ärikohtumiste ajal ja muudeks olukordadeks.

Spioonitoru on revolutsiooniline seade, mis võimaldab teil mobiiltelefoni või saatja kaudu kellegagi kaugelt ühendust võtta, ilma et keegi seda teaks. Põhimõte on lihtne, lihtsalt sisestage juhtmevaba spioonikuul (mida selle miniatuurse suuruse tõttu pole näha) kõrva ja riputage kaela Bluetoothi kaelakee (mobiiltelefoniga sidumiseks), millel on ultravõimsus ja 5 W võimsusvõimendi. , mille kaudu edastatakse signaal juhtmevabalt kuularisse, kus signaal muutub hääleks.

Soovitame klientidel mitte osta kontrollimata müüjate kaudu odavaid ja madala kvaliteediga spioonikõrvaklappe.

Meil on spioonitorule 24-kuuline garantii. Asjatundlik nõustamine ja teenindus. Spiooni kõrvaklapid on kujundatud nii, et need sobiksid ideaalselt kõrva trummikile, nii et need pole üldse märgatavad. Need on valmistatud kahjutust materjalist.

spioonitoru

Populaarse spioonikuulari uusim täiustatud mudel . Võrreldes eelmise mudeliga on sellel täiustatud anatoomiline kuju, mis kaitseb kõrva ideaalselt ümbritsevasse heli lekkimise eest. Telefonitoru koosneb tundlikust vastuvõtjast (poolist), stabiilsest mikrokõlarist , millel on väga puhas ja selge heli ning vähendatud müra.

spiooni kuular

Kuular sisestatakse lihtsalt teie kõrva kõrvakanalisse. Telefonitoru külge on kinnitatud poolläbipaistev konks, millega kuularit on lihtne välja võtta. Telefoni veelgi lihtsamaks käsitsemiseks pakume meie e-poes magnetpintsetti . Pakendis on aku, mis kestab kuni 7 tundi.

spioonitoru

Kuulari spiooni omadused

pluss Professionaalne disain, suurepärane helikvaliteet
pluss Ergonoomiline kuju, mugav käsitsemine
pluss Aku: 1,55 V (337 SR 416SW) aku tööiga kuni 7 tundi
pluss Mõõdud: 13x6mm
pluss Töösagedus: kõik sagedused
pluss Bluetooth-ühendus mobiilseadmetega.
pluss Lihtne juhtida ja kõnesid vastu võtta.
pluss Vabakäeseade kahesuunaliseks suhtluseks.
pluss Võimalus alustada salvestamist otse telefonist - MP3-failide esitamiseks.
pluss Kõneaeg ühe laadimisega on kuni 12 tundi, ooterežiimis kuni 130 tundi.
pluss Bluetoothi silmus sisaldab sisseehitatud liitiumakut 700 mAh
pluss Bluetoothi silmus sisaldab 5W võimendit
pluss Integreeritud mikrofon

spioonitorude võrdlustabel

Pakend sisaldab

 • FULL HD kaameraga prillid
 • Mälukaardi lugeja
 • Micro USB kaabel
 • Tarkvara CD
 • Prillide käsiraamat
 • Uusim spioonitoru
 • Mikrofon
 • Bluetooth 5W - kaelaaas
 • USB-kaabel
 • Toiteadapter
 • Käsitsi telefonitorule

oluline teade

Miks osta spioonitehnikat meie e-poe kaudu?

Iga uut toodet testime mõne nädala jooksul ja peale lõppülevaatust on see müügis
Meie pakkumine ei ole turu suurim, kuid pakume ainult meie poolt testitud tooteid - kvaliteetseid ja usaldusväärseid spioonitooteid
Me ei ole kõige odavamad, kuid meie kliendid on rahulolevad kliendid
Pikaajaline kogemus spioonitoodete ( spioonikaamerad , spiooniseadmed ) müügi alal üle 5 aasta
Ekspertnõustamine toodete paigaldamisel ja reguleerimisel (telefoni või e-posti teel)
Pakume kõikidele toodetele 24-kuulist garantiid ja tasuta tagastamist 14 päeva jooksul alates tarnimisest
Meie koostöö ei lõpe müügiga, pakume kvalifitseeritud klienditeenindust
Pretensiooni korral püüame lühendada menetlemise aega miinimumini (tavaliselt 7-14 päeva). Kui kaup ei tööta, on lahenduseks vahetus uue kauba vastu

MÄRKUS. Konkureerivad tooted (oluliselt madalamate kuludega), mille kujundus võib teie arvates olla sama, kuid need kasutavad madala kvaliteediga komponente, nagu võimendid, akud jne, mille tulemuseks on toote odav (odavam) versioon, seega mõjutavad need oluliselt kogu kvaliteeti ja kasutusiga. Sellest lähtuvalt soovitame oma klientidel kaaluda investeeringute tasuvust ja ostu sooritamist vastavalt sellele asjaolule.

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole