Päikeseprillidega HD Wifi kaamera koos Interneti kaudu otseülekande võimalusega

Kood: 10-119
148,50 U$ Hind ilma käibemaksuta: 123,75 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

HD päikeseprillidega WiFi-kaamera, mis toetab kuni 64 GB microSD-kaarte, võimalus vaadata otseülekandeid Internetis.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Päikeseprillidega HD Wifi-kaamera, mis toetab kuni 64 GB microSD-kaarte ja võimaldab vaadata otseülekannet Interneti kaudu. Kõik need funktsioonid muudavad päikeseprillidega kaamera ideaalseks seadmeks heliga video salvestamiseks kõikjal, kus viibite. Kui teil on vaja salvestada vestlust, kohtumist või lihtsalt elamusi puhkuselt või erinevateks spordialadeks, on need HD-kaameraga prillid mõeldud just teile.

Stiilsed prillid HD-kvaliteediga pildi ja Interneti kaudu otseülekande võimalusega.

Wifi prillidel on ühendus ruuteriga või peale pääsupunkti loomist saad prillid ühendada oma mobiiltelefoni ja tahvelarvutiga. Otseülekande ajal saab neli kasutajat ühendada teie prillidega ja vaadata otseülekannet kõikjal maailmas. Eeliseks on see, et salvestad täpselt seda, mida näed, kui käed on vabad, eriti sportliku tegevuse või puhkuse ajal, kus need kaitsevad sind ka päikese eest. Kaameraga prille saab juhtida rakendusega P2PLiveCam läbi kohaliku Wi-Fi võrgu, kui need on seotud mobiiltelefoni või tahvelarvutiga. Rakendus toetab Androidi operatsioonisüsteemi ja iOS-i ning selle saab alla laadida Google Playst või iTunesist. Teine võimalus on ühendada see kohaliku WiFi-võrgu kaudu sülearvuti või arvutiga. Pole midagi lihtsamat ja praktilisemat kui prillide sisse integreeritud kaamera. Kaamera salvestis salvestatakse otse prillidele kuni 64GB microSD-kaardile (ei kuulu komplekti).

päikeseprillid HD kaameraga wifi

Pärast telefoni või tahvelarvutiga sidumist saate kaamera või fotokaamera seadeid muuta. Saate valida video HD 1080x720Pat 25 kaadrit sekundis või 640x480P kiirusega 25 kaadrit sekundis. Videod salvestatakse microSD-kaardile ASF-vormingus ja kohaliku WiFi-võrgu või Interneti kaudu salvestamisel AVI-vormingus. Kaardi salvestust saate vaadata tasuta allalaaditavas programmis VLCPlayer või SMPlayer. Prille saab kasutada ka turvakaamerana. Lihtsalt asetage need näiteks lauale, et objektiiv saaks jälgida piirkonda, mida vajate, ja saate rakenduse kaudu seadistada liikumistuvastuse. Liikumise tuvastamisest teavitab alarm teid piltsõnumitega ja video salvestatakse microSD-kaardile, seejärel saate selle oma mobiiltelefoni alla laadida. Liikumistuvastus on efektiivne kuni 6 m kaugusel. Otseülekanne video voogesitus ja videosalvestus on koos heliga. Mikrofon on võimeline salvestama heli kuni 4m. Rakendusel on ka funktsioon , mis võimaldab tsüklilist salvestamist, mis tähendab, et kui kaart on täis, eemaldab see automaatselt vanimad kirjed ja salvestab uued.

HD kaameraga päikeseprillid wifi kaudu

64 GB microSD-kaardi abil saab salvestada kuni 64 tundi HD eraldusvõimega 1280x720P videot. Sisseehitatud aku mahutavus on 250 mAh ühe laadimise kohta ja salvestab 25 minutit. POWERBANKiga saab ühendada ka prille, mis võimaldab pikendada videosalvestuse kestust ühendatud välise akuga (näiteks kui POWERBANKi maht on 2500 mAh, on salvestusaeg kuni 4 tundi). Päikeseprillidega kaamera saab ühendada ka püsiva toiteallikaga USB-toiteadapteri kaudu. Objektiivil on 120º vaatenurk, mis võimaldab jälgida suurt ala.  

Prillidel on ka üks toimiv LED-diood , mis võimaldab orienteeruda ka täielikus pimeduses. Seda praktilist valgustust hindate paljudes olukordades.


Funktsioonid:

pluss Prillide sisse peidetud Wifi kaamera
pluss HD eraldusvõime koos Interneti kaudu otseülekande võimalusega
pluss Liikumise tuvastamine ja häireteadete saatmine.
pluss MicroSD-kaartide kasutamine kuni 64 GB
pluss Toiteallika võimalus POWERBANKi kaudu
pluss Wifi-ühendus kohtvõrgu kaudu VÕI ühendus ruuteri kaudu

spetsifikatsioonid:

Video eraldusvõime: 1280x720P 25 kaadrit sekundis, 640x480 25 kaadrit sekundis
Heli: helisalvestus kuni 5m
Videosalvestuse formaat: AFS/AVI
Mälu: microSD-kaart mahuga kuni 64 GB
Objektiiv: 2 megapikslit CMOS
Vaatenurk: 120º
Ühendus: USB
Ühendus Interneti kaudu: jah
Ühenduste arv otseülekandes: 4 kasutajat
Temperatuurivahemik: -20 kuni +60

Sisu:

1x Wifi prillid koos kaameraga
1x USB kaabel
1x installi CD
1x manuaal

oluline teade

Miks osta spioonitehnoloogiat meie e-poe kaudu?

Testime paari nädala jooksul iga uut toodet ja peale lõppülevaatust kuulub müüki
Meie pakkumine ei ole turu suurim, kuid pakume ainult meie poolt testitud tooteid - kvaliteetseid ja usaldusväärseid spioonitooteid
Me ei ole kõige odavamad, kuid meie kliendid on rahulolevad kliendid.
Paljude aastate kogemus spioonitoodete müümisel (spioonkaamerad, spiooniseadmed) rohkem kui 5 aastat kogemust
Ekspertnõustamine toodete paigaldamisel ja reguleerimisel (telefoni või e-posti teel)
Pakume kõikidele toodetele 24-kuulist garantiid ja tasuta tagastamist 14 päeva jooksul alates tarnimisest
Meie koostöö ei lõpe müügiga, pakume kvalifitseeritud klienditeenindust
Pretensiooni korral püüame lühendada menetlemise aega miinimumini (tavaliselt 7-14 päeva). Kui kaup ei tööta, pakutakse lahenduse vahetust uue kauba vastu

MÄRKUS. Kui leiate konkureerivaid tooteid (oluliselt madalamate kuludega) , millel võib olla sama disain, kuid kasutatud komponendid, nagu võimendid, akud jne, võivad olla toote odav (odavam) versioon, seega on neil märkimisväärne mõju . üldise kvaliteedi ja tööea kohta . Soovitame klientidel lähtuda sellest ka investeeringute ja ostude tasuvusest .

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole