Pliiatsi kaamera FULL HD + 8 GB mälu

Kood: 10-079
108,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 90,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Pliiatsikaamera FULL HD + 8 GB mälu – pliiatsi või spioonipliiatsi minikaameral on sisseehitatud kvaliteetkaamera, mis salvestab suurepärase kvaliteediga videot või pildistab.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Pliiatsikaamera FULL HD + 8 GB mälu – pliiatsi või spioonipliiatsi minikaameral on sisseehitatud kvaliteetkaamera, mis salvestab suurepärase kvaliteediga videot või pildistab. Super pildisensor suudab salvestada videot ka vähese valgusega tingimustes. Full HD 1080p 30 kaadrit sekundis või 720p kuni 60 kaadrit sekundis koos H.264 video tihendamisega. Pliiats on varustatud ka mikrofoni, laetava aku ja sisseehitatud 8 GB mäluga. Pliiats sobib salvestamiseks siseruumides või väljas. Pliiatsi juhtimine on väga lihtne – ühe nupuga. Selle Spy pliiatsiga saate kirjutada ja kassetti vahetada.

pliiatsi täis-hd kaamera

Ülemisel küljel asuvat nuppu pikalt vajutades lülitub kaamera ooterežiimile, millest annab märku pliiatsi vastasküljel olev sinine LED, mis jääb ümbritseva eest varjatuks. Video salvestamine algab nupu vajutamisega ja järgmisel vajutamisel salvestamine peatatakse ja video salvestatakse sisemällu. Videosalvestisel kuvatakse salvestuse kuupäev ja kellaaeg.

Kaamera pliiats HD

Ooterežiimis topeltklõpsuga lülitub pliiats võtterežiimile (sinine ja roheline LED-indikaator vilgub). Järgmisel nupuvajutusega tehakse foto ja salvestatakse see sisemällu. Seejärel lülitub pliiats korduva topeltklõpsuga uuesti fotorežiimist videorežiimi. Laadimine on võimalik kas arvutiga ühendatud USB-pordist või USB-laadijast (pole kaasas). Arvutiga ühendatuna saab seadet kasutada andmete arhiveerimiseks tavalise USB-mälupulgana .

Funktsioonid:
Miniatuurne mini-DVR-kaamera, mis on peidetud kirjutuspliiatsi sisse.
Sisseehitatud ülitundlik mikrofon.
Ühendus arvutiga USB 2.0 pordi kaudu.

Tehnilised kirjeldused:
Vaatenurk: 65 ̊
Minimaalne valgustus: 1 luks
Videovorming: MOV
Tihendusvorming: H.264
Video eraldusvõime: 1920x1080, 1280x720
Video sagedus: max 1080p. 30 kaadrit sekundis, max 720p. 60 kaadrit sekundis
Foto formaat: JPG 204x1536
USB-liides: USB 2.0
Aku laadimise võimalus DC 5V/500mA adapteri kaudu
Aku maht: 380 mAH
Mõõdud (pikkus, läbimõõt): 155 mm x 15 mm
Kaal: 50 g

Pakett sisaldab:
1x kirjutuspliiats peidetud kaameraga FULL HD ja 8 GB mäluga
1x manuaal


Miks osta meilt spioonitehnoloogiat?

Oleme aastatepikkuse kogemusega spioonitehnoloogia otsene importija ja turustaja. Konsulteerime oma nõuetega pakutavate toodete töötlemise ja täiustamise osas otse tootjaga. Iga toode, mille pakkumisse kaasame , peab läbima sissepääsu kvaliteedikontrolli ja alles siis lisatakse see meie spioonitoodete pakkumisse.

Meie testid näitavad, et müüme tehnikat, mis on konkureerivate toodetega võrreldes tõhusam ja pikema elueaga . Ootamatute tehniliste probleemide korral püüame olukorra võimalikult kiiresti lahendada kliendi rahulolu nimel.

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (3)

93%