Puutetundlikud spiooniprillid HD-kaameraga + P2P-reaalajas video + WiFi

Kood: 10-174
174,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 145,75 U$
välja müüdud Vabandame, kuid see toode on välja müüdud. See toode ei ole enam saadaval.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards

Internetis müügiks puutetundlikud spiooniprillid HD-kaameraga + P2P otsevideo + WiFi. Stiilsetel ja spiooniprillidel on märkamatuks salvestamiseks praktiline kasutus.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Internetis müügiks puutetundlikud spiooniprillid HD-kaameraga + P2P otsevideo + WiFi. Stiilsetel ja spiooniprillidel on praktiline kasutusala märkamatult ümbruskonna jäädvustamiseks ning ülikerge, vaid 40g konstruktsiooniga on need mugavad igapäevaseks kasutamiseks. Samal ajal ei pea te ühtegi nuppu vajutama, kuna need reageerivad ainult puudutamisele . Nende spiooniprillidega jäädvustate täpselt seda, mida näete, kui teil on vabad käed, mitte tekitada kahtlust. Teiseks eeliseks on otseülekanne WiFi-ühenduse kaudu otse teie mobiiltelefoni läbi Androidi ja iOS-i jaoks vabalt saadaval oleva rakenduse "Pro iCam" kaudu. Rakenduse abil saate mitte ainult vaadata jäädvustatud pilte, vaid ka taasesitada salvestatud videoid. Tänu P2P-toele saab prillid ühendada mobiiltelefoniga Internetiga, et luua WiFi-leviala ja vaadata oma sõpradele Internetist otsepilti .

Kaamera on prillide raami sisse ehitatud ja skaneerib läbi ühesuunalise läbipaistva plastiku, mis tagab selle salastatuse. Kaamera pole nähtav palja silmaga ega ühegi nurga all ega taustvalgustusega. Kasutamine on prilliraami välisküljel oleva puuteplaadi kaudu üsna lihtne ja see on mõeldud ka silmapaistmatuks. Nendel spiooniprillidel on täiuslik kamuflaaž igasuguste kahtluste vastu, kuna need toimivad teie riietuse stiilse täiendusena.

Kaamera on täpselt prilliraami sisse peidetud

Kaameraga prillidel on läbipaistvad läbipaistvad klaasid.

kaamera prillides wifi

Prillidel on sisseehitatud liikumisandur, mis tuvastab liikumise ja hoiatab teid seejärel otse teie mobiilile rakenduse "Pro iCam" kaudu . Kasulik funktsioon, kui peate kontorist lahkuma, kuid samal ajal peate olema kindel, et keegi ei külasta teie töölauda, kui olete eemal. Jäädvustatud pildid salvestatakse Full HD-s eraldusvõimega 1920x1080p kiirusega 30 kaadrit sekundis kuni 64 GB microSD-kaardile . Prillid on varustatud integreeritud laetava akuga mahuga 280 mAh , mis on ehitatud otse eemaldatavasse prillivarre ja tagab kaamera töö umbes 75 minutiks. Kui teil on vaja akut laadida, vabastage käepide ja laadige see mikro-USB-kaabli kaudu . Suureks eeliseks on see, et komplektis on veel üks akuga varuvars, mille kinnitad teise aku laadimise ajal prillide külge . See võimaldab teil pidevalt videot salvestada. Samuti hindate aku laadimise funktsiooni Powerbanki kaudu , mis tagab, et laetud aku on alati käepärast.

prillid koos kaameraga

Spiooniprillid on teie jaoks ideaalne valik, kui teil on vaja koosolekut ilma igasuguse kahtluseta märkamatult salvestada . Prillid on laia kasutusvõimalusega, sest neid saad kasutada näiteks puhkusel, kontserdil või erinevate elukogemuste jäädvustamisel. Ühendades Full HD prillid USB kaudu arvutiga, toimivad need mälukaardilugejana ning saate salvestatud videoid ja fotosid otse arvutisse või sülearvutisse alla laadida.

HD kaameraga prillid

Funktsioonid:

Elegantsed prillid HD kaameraga
Puutejuhtimine prillivarrel
Teavitushoiatusega liikumisandur
WiFi-ühenduse ja P2P tugi
Kasutab kuni 64 GB microSD-kaarti

Tehnilised andmed:

Optika: 2,0 MP CMOS
Video eraldusvõime: 1920x1080p
Kaadri suhe: 30 kaadrit sekundis
Video tihendamine: H.264
Video formaat: AVI
Skaneerimisnurk: 70°
Mälukaardid: microSD-kaardid 8-64GB
Aku: 280 mAh
Aku eluiga: ca. 75 minutit (tööaeg)
Laadimisaeg: 1-2 tundi
Võrguühendus: P2P, WiFi
Toide: DC-5V
Toitekaabel: mikro-USB
Süsteemide tugi: iOS, Android
Mõõdud: 149mm x 146mm x 41mm
Kaal: 40 g

Paki sisu:

1x WiFi prillid kaameraga
2x prillikang koos akuga
1x laadimisadapter käte jaoks
1x Micro USB kaabel
1x puhastuslapp
1x USB koos tarkvaraga
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole