Spioonikaamera- RC tank online-ülekande ja pildi salvestamisega mobiiltelefoni

Kood: 10-129
185,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 154,91 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Spioonikaamera – RC tank koos võrguülekande ja piltide salvestamisega mobiiltelefoni või tahvelarvutisse on teie jaoks õige spioonimänguasi.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Spioonikaamera – RC tank koos võrguülekande ja pildisalvestusega mobiiltelefoni või tahvelarvutisse on teie jaoks õige spioonimänguasi. Uus SPY kaugjuhitav kaamera nii Androidi kui iOS-i mobiiltelefoni või tahvelarvuti jaoks. I-Spy roomikauto on varustatud kaameraga, mis võimaldab projitseerida autosõitu otse telefoni ekraanile. Paagi juhtimiseks peate alla laadima rakenduse nimega "I-Spy toys" ja seejärel ühendama paagi WiFi-võrguga. Seejärel jälgite võrguedastuses, kuhu autopaak liigub. I-Spy tank salvestab kogu sõidu kaamerasse ja pilt projitseeritakse otse teie telefoni või tahvelarvuti ekraanile . Tänu sellele saate paaki juhtida isegi ilma otsese visuaalse kontaktita, kui see asub nurga taga või muudes ruumides. Kaamerat saab kõrgemate kohtade uurimiseks üles-alla kallutada .

I-spy miniauto kaameraga

Rakenduse käivitamisel näete võrguülekannet RC paagil asuvast kaamerast ja puutetundlikke nuppe auto juhtimiseks. Liikumiseks kasutatakse kahte ekraani allosas asuvat hooba, millest üks juhib liikumist edasi või tagasi, teine pöörab vasakule või paremale. Ekraani ülaservast leiate funktsionaalsed nupud, eelkõige fotode, videote jms tegemiseks. Telefonis või tahvelarvutis oleva güroskoopiga saate i-Spy autot juhtida ka žestide ja liigutustega. Kui kallutate oma käed kontrolleriga alla, liigub paak ettepoole ja kui alla, siis paak tagurdab tagurpidi. Vasakule või paremale kallutades pöördub paak vasakule või paremale. Spiooniautot saab laadida USB-kaabli kaudu toitepanga kaudu, nii et te ei sõltu võrgust laadimisest.

I.spy miniauto kaamera juhtimisega puuteekraani kaudu

Funktsioonid:

pluss Reaalajas video
pluss HD eraldusvõime 1080x720P
pluss Videote ja fotode salvestamine teie mobiiltelefonis või tahvelarvutis
pluss Juhtimine puuteekraani või güroskoobi abil kallutades
pluss Juhtimine kaamera vertikaalse kalde abil

Tehnilised andmed:

Kaamera eraldusvõime: HD 1080x720
Aku: 450 mAh
WiFi leviala: kuni 15m avatud ruumis

Paki sisu:

1x I-Spy mini RC roomikauto kaameraga
1x USB kaabel
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (1)

95%