Suitsuanduri kaamera Wifi + FULL HD koos IR lähedal LED-iga

Kood: 10-185
163,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 136,59 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Suitsuanduriga kaamera Wifi + FULL HD koos IR-lähedase LED-iga on kaugvaatamise varjatud kaamera (Android/iOS)​, mis tagab turvalisuse.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Suitsuanduri kaamera Wifi + FULL HD koos IR nigh LED-iga on spiooni peidetud kaamera kaugvaatamiseks (Android/iOS)​, mis tagab jälgitava ala turvalisuse ja kontrolli kas teie kodus või tööruumides. Varjatud spioonikaamera – hoia ülevaadet ruumis, mida soovid jälgida, toimuvast. Tänapäeval on oluline kaitsta oma privaatsust ja seda, mida me armastame. Tavalisi kaameraid kasutatakse endiselt sageli, kuid mõnikord ei taha me, et kaamera oleks nähtav või liiga märgatav. See peidetud kaamera asub suitsuanduri imitatsioonis , mis tagab , et keegi seda ei märka ja salvestate kõik vajaliku. Spiooni peidetud kaamera, mida saate osta hea hinnaga veebist otse meie poest.

Teie korterisse paigutatud peidetud kaamera eeliseks on ka see , et saate tööl olles jälgida ja jälgida näiteks teie lemmikloomi või lapsi – see ei mõju nii häirivalt kui tavalised kaamerad ja sobib tänu oma disainile ideaalselt ruumi. Tänu 90-kraadisele salvestusnurgale ja seinale kinnitamisele jäädvustab kaamera palju rohkem pilte kui näiteks lauale asetatuna. Samuti salvestab see videot koos heliga ja toetab kuni 32 GB mikro-sd-kaarte.

Peidetud kaameraga suitsuandur – loomade, majade, konverentside või laste online-seire WiFi kaudu.

Peidetud kaamera suitsuandur

Suurim eelis on see, et sellel videokaameral on WiFi . Saate sellega ühenduse luua nii Androi kui ka iOS-i jaoks saadaoleva rakenduse kaudu ja saate hõlpsalt jälgida , mis toimub kõikjal, kus teil on Interneti-juurdepääs . Samuti saate muuta kaamera seadeid või salvestada pilte või videoid otse oma mobiiltelefoni. Spioonikaamera salvestab videoid Full HD-s – samuti saab mobiili kaudu seadetes muuta kaamera eraldusvõimet, mis võib otseülekande vaatamise ajal andmeid salvestada. IR-öine nägemine parandab nähtavust halbades valgustingimustes, nii et näete täpselt, mis juhtub ka ilma päevavalguseta. Suitsuanduris olev kaamera salvestab materjali kuni 32 GB micro SD-kaardile. Kaamera võib täis laetuna töötada 1,5 tundi , kuid selle suureks eeliseks on see, et seda saab toita ka otse toiteallikast ja seega piirab seda ainult mälukaardi suurus.

Suitsuanduri imitatsiooni sisse peidetud märkamatu kaamera.

peidetud kaamera suitsuanduris

Tehnilised kirjeldused:

Eraldusvõime - 1920 * 1080p / 1280 * 720p / 640 * 480p - 25 kaadrit sekundis
Videovorming - AVI
Kokkusurumine - H.264
Pildistamise nurk - 90 kraadi
Liikumistuvastus - kuni 6 meetrit
Min. valgustus: 0,05 luksi
Maksimaalne salvestusaeg - kuni 2 tundi
Mälu tüüp - Micro SD-kaart (ei kuulu komplekti)
Maksimaalne micro SD maht: 32 GB
Aku maht: 2000mah
Voolutarve: 260mah/3,7V

Paki sisu:

1x kaamera suitsuanduris
1x kaabel
1x adapter
1x kinnitussiin
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (1)

100%