Wifi päikeseprillide kaamera FULL HD UV filtriga

Kood: 10-137
163,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 136,59 U$
ette tellida Toote kohaletoimetamine umbes 1-3 nädalat.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Wifi päikeseprillide kaamera FULL HD koos UV-filtriga ei näe mitte ainult stiilne välja, vaid on ainulaadsed tänu sisseehitatud kaamerale koos mikrofoniga, et jäädvustada sporditegevuse ajal tõelisi pilte.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Wifi päikeseprillide kaamera FULL HD koos UV-filtriga ei näe mitte ainult stiilne välja, vaid on ainulaadsed tänu sisseehitatud mikrofoniga kaamerale, mis võimaldab erinevate tegevuste ajal reaalseid pilte või spiooni- või sporditegevusi jäädvustada. Paigaldamine pole enam keeruline, saate lihtsalt oma prillid ette panna ja saate salvestada otse oma vaatest. Sisseehitatud FULL HD kaamera on võimeline salvestama videot eraldusvõimega 1920x1080 30 kaadrit sekundis koos kvaliteetse heliga. Jäädvustatud pildid tehakse 120° lainurgaga , nii et teil on suurepärane vaade ümbrusele koos kõigi detailidega. Kõik salvestatud andmed salvestatakse Micro SD-kaardile, mida toetatakse kuni 32 GB (ei ole kaasas) .

Mobiilirakenduse spioonikaamera

Prillide salvestamine ja käivitamine käivitatakse päikeseprillide vasakul küljel asuva nupu abil . Selle kõrval on nupp WiFi käivitamiseks. Prillide sees on kaks valgusindikaatorit. Punane märgutuli annab teada, kas kaamera on sisse lülitatud või salvestab (vilgub). Sinine indikaator teavitab teid WiFi-funktsioonist. WiFi toega saate oma prille siduda nutitelefoniga ja kasutada prille otse rakenduse kaudu või taasesitada jäädvustatud pilte. Rakendust toetatakse nii iOS-i kui ka Androidi jaoks, nimega "FinalCam", rakendus on tasuta nutitelefoni allalaadimiseks saadaval.

päikeseprillid wifi kaameragaSport päikeseprillid HD wifi kaamera

Prillidel on USB-pistik prillide laadimiseks või saate alla laadida andmefaile (salvestatud videoid) arvutisse. Päikeseprillide kaameral pole mitte ainult videokaamera funktsiooni , vaid need on ka täisfunktsionaalsed päikeseprillid, kuna need on valmistatud UV 400 klaasist . Seega on teie silmad kaitstud päikese kahjuliku UV-kiirguse eest . Neid eksklusiivseid päikeseprille saab kasutada mitmesugustel tegevustel, näiteks sportimisel , või isegi tavaliseks kandmiseks päevasel ajal .

Funktsioonid:

pluss Full HD video salvestamine heliga
pluss WiFi tugi ja nutitelefonidega sidumise võimalus
pluss UV-filter 400
pluss Prillide sportlik disain

Tehnilised andmed:

Omadused: Video, WiFi
Kaamera: 3 MP CMOS + 120 ° lainurk
Video eraldusvõime: Full HD 1080P 1920*1080 30 kaadrit sekundis
Tihendusvorming: H264
Video failivorming: MOV
Mälu: Micro SD-kaardi tugi kuni 32 GB
UV-filter: 400
Mõõdud: 15,5 cm (L) x 5,5 cm (K) x 17 cm (S)
Kaal: 55 g
Aku: 770 mAh liitiumaku
Videosalvestus: 1 tund

Paki sisu:

1x HD kaameraga päikeseprillid + WiFi
1x kaasaskantav ümbris
1x puhastuslapp
1x USB kaabel
1x Kasutusjuhend

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole