Wifi spioonikaamera, mis on peidetud digitaalsesse äratuskella

Kood: 10-061
130,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 109,09 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Digitaalsesse äratuskellasse peidetud Wifi spioonikaamera võimaldab teil jälgida objekti reaalajas sülearvutis, tahvelarvutis või nutitelefonis/iPhone'is.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Digitaalsesse äratuskellasse peidetud Wifi spioonikaamera võimaldab teil jälgida objekti reaalajas sülearvutis, tahvelarvutis või nutitelefonis/iPhone'is. Usaldusväärne Wi-Fi kaamera hea peidetud salakohaga, võib olla tõeline võimas tööriist teie kodu või kontori jälgimiseks välja minnes, mis tagab isikliku ja vara ohutuse. Sellel on lihtne töö, hea reaktsioon, kiire reaktsioon, selge pilt ja heli.

Lisaks näeb see kaamera välja nagu digitaalkell, nii et keegi isegi ei arva, et selle sees on peidetud kaamera. Sellel on eemaldatav taaslaetav liitiumpatarei, mida saab vajadusel kergesti vahetada. 480p heliga videosalvestus salvestatakse kuni 32 GB toega micro SD-kaardile . Aseta kaamera jälgimiseks sobivasse kohta ja keera wifi asendisse "sees" . Laadige tarkvara alla oma sülearvutisse, tahvelarvutisse, Androidi või iPhone'iga nutitelefoni ja ühendage seade. Nii saate äratuskellas hõlpsalt vaadata wifi spioonikaamera võrguülekannet .

wifi alarm

Kirjeldus:

Video: VGA (640 * 480)
Kaader: 30 kaadrit sekundis
Mälukaart: MicroSD / TF kuni 32 GB
Anduri tehnoloogia: CMOS
Toide: DC 5V/1A

Pakett sisaldab:

1x WiFi äratus
1x eemaldatav Li-On aku
1x USB kaabel
1x pintsetid micro sd sisestamiseks
1x adapter
1x USB-lugeja
1x manuaal

Miks osta meilt spioonitehnoloogiat?

Oleme aastatepikkuse kogemusega spioonitehnoloogia otsene importija ja turustaja. Meie nõuded pakutavate toodete töötlemise ja täiustamise osas konsulteerime otse tootjaga. Iga toode, mille müügile kaasa võtame, peab läbima sissepääsu kvaliteedikontrolli ja alles siis kaasatakse meie spioonitoodete pakkumisse.

Meie testid näitavad, et müüme tehnikat, mis on konkureerivate toodetega võrreldes tõhusam ja pikema elueaga . Ootamatute tehniliste probleemide korral püüame olukorra võimalikult kiiresti lahendada kliendi rahulolu nimel.

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole