Bluetoothi võtmeotsija – juhtmevaba nutikas jälgija + GPS-asukoht + KAHESUUNNE äratus

Kood: 09-120
75,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 63,25 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Bluetoothi võtmeotsija – juhtmevaba nutikas jälgija + GPS-asukoht + KAHESUUNNE äratus. See võtmehoidja töötab võtmeleidjana või isegi inimese või lemmiklooma leidjana.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Võtmeotsija bluetooth – nutikas juhtmevaba jälgija + GPS-asukoht + KAHESUUNNE äratus. See võtmehoidja töötab võtmeleidjana või isegi inimese või lemmiklooma leidjana. Lülitage see jälgija sisse ja siduge see oma telefoniga Bluetoothi kaudu . Seejärel laadige rakendus oma telefoni kas käsitsi või juhendis oleva QR-koodi abil (iOS/Android). Rakendusega saate ühendada kuni 8 Bluetoothi jälgijat. Pildiotsijat saate juhtida rakenduse kaudu.

Seade suhtleb teie telefoniga rakenduse kaudu ja teid teavitatakse, kui objekt või inimene liigub Bluetoothi tõhusast levialast välja. Jälgija hakkab piiksuma, mobiilis olev alarm annab märku ja rakendus näitab isegi jälgija viimast GPS-asukohta.

Võtmeotsija – bluetooth leidja võtmete, mobiiltelefoni jms jaoks
nutikas jälgija – Bluetoothi võtmeotsija

Kinnitage jälgija kõigele, mille võite kaotada, ja vajutage mobiilirakenduses nuppu "Alarm", et leida jälgija aktiivsest levialast. See aitab teil kiiresti üles leida kadunud võtmed või isegi teie silme eest ära jääva lapse, saate sellest kohe teada, samuti saate seda kasutada oma auto, lemmikloomade, koti, portfelli või muu jaoks. Valju piiks juhatab teid kadunud esemeni. Või näiteks kui lahkute kodust ja unustate rahakoti, kuhu esmalt nutika pildiotsija panite, annab telefonis alarm.

See töötab ka teistpidi KAHESUUNALINE äratus. Alati, kui jälgija liigub mobiilist eemale, hakkab jälgija piiksuma, kuid mobiilis hakkab ka alarm tööle. Nii näiteks lähed tööle, aga unustad mobiiltelefoni koju, jälgija on kaasas, lähed välja ja niipea kui kaugemale liigud, hakkab jälgija piiksuma ja saad aru, et jätsid mobiili telefon kodus. Kasulik asi aga? Seadmel on ka teine praktiline funktsioon, mille abil saate jälgijas oleva kaugjuhtimispuldi abil seda ripatsit kasutada ka kaugpäästikuna mobiiltelefoniga selfie tegemiseks . Tuleb vaid vajutada jälgija juhtnuppu (loomulikult peab aktiivne olema ka mobiiliäpp).

bluetooth tracker - võtmeotsija GPS-asukohaga


Funktsioonid:

Materjal: plast + tsingi sulam
Bluetoothi versioon: V4.0
KAHESUUNALINE äratus
Töökaugus: Max. 10 m
Toide: 1 x CR2032 patarei (ei kuulu komplekti)
Mobiilirakendus: laadige App Store'ist või Google Playst alla IK anti-lost (iSearching).
Ühilduvus: Android 4.3/iOS 7.0 ja uuemad
Suurus: u. 7x3x1 cm

Juhtnupp: hoidke 3 sekundit seadme sisselülitamiseks ja 5 sekundit väljalülitamiseks.

Pakett sisaldab:
1x võtmehoidja
1x kasutusjuhend

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole