Veadetektor GSM 3G/4G LTE, Bluetoothi ja WiFi signaalide leidmiseks

Kood: 09-069
262,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 219,09 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Parim veadetektor GSM 3G/4G LTE, Bluetoothi ja WiFi signaalide leidmiseks esindab uut klassi peidetud jälgimisvastaseid seadmeid.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Parim veadetektor GSM 3G/4G LTE, Bluetoothi ja WiFi signaalide leidmiseks esindab uut klassi peidetud jälgimisvastaseid seadmeid . Erinevalt tavalistest otsingumootoritest suudab see leida peidetud seadmeid ka kaugete vahemaade tagant   Bluetoothi ja Wi-Fi vead . Selliseid vigu, eriti Bluetooth-tüüpi, ei suuda tavalised raadiosagedusotsingumootorid tegelikult tuvastada madala kiirgustaseme ja modulatsioonitüübi tõttu. See GSM-detektor kasutab Bluetoothi ja Wi-Fi seadmete leidmiseks eraldi kanalit kõrge (2,44 / 5,39 Ghz) sageduse ja tundlikkusega . Seejärel töötleb detektor demoduleeritud signaali, et teha kindlaks, milline protokoll leiti. Loomulikult leiab detektor ka “klassikalisi” vigu (GSM, 3G, 4G, 5G DECT jne). Uuenduslik seade ei ole lihtsalt tavapäraste detektorite täiustatud mudel, vaid täiesti uus ja revolutsiooniline otsingumootor.

vigade tuvastamise professionaalparim gsm veadetektor

Detektor on varustatud põhifunktsioonidega

Lairibaantenn (ANT1 pesa jaoks) pakub laiemat leviala, eriti madalamatel sagedustel, võimaldades suurendada tavapäraste VHF/UHF detektorite tuvastusulatust, säilitades samal ajal suurepärase tundlikkuse kõrgemates sagedusalades (GSM, Wi-Fi, Bluetooth).

Antenn (ANT2 pesa jaoks) 2–4 korda suurema tundlikkusega kõigi üle 2 GHz allikate jaoks (Wi-Fi 2,4 GHz, 5 GHz, Bluetooth, Wi-Max, LTE High jne) Seade suudab leida edastussignaali allika ja leidke see täpselt.

Magnetsignaali detektor – paigaldage magnetsond, lülitage seade sisse ja vajutage magnettuvastusnuppu. Pärast LED-indikaatori süttimist alustage otsimist. Magnetallika leidmisel süttib valge LED-tuli ja kuulete helisignaali.

RF/MAG lüliti – pärast valiku MAG sisselülitamist seadke tundlikkus maksimaalseks. Paigaldage magnetantenn ja reguleerige potentsiomeetrit. Suure tundlikkuse tõttu võivad detektorit mõjutada geomagnetism ja raudesemed. Määratud keskkonna tundlikkuse määramiseks kasutage pöördnuppu.

ANT1 kanalit (1) kasutatakse laia 50-6000 MHz sagedusvahemiku tuvastamiseks, et otsida igat tüüpi saatjaid ruumides, autodes, kehal kantavates seadmetes, telefonides või muudes erinevat tüüpi modulatsioonimeetodites, sealhulgas järgmistes sagedusalades. : VHF, UHF, GSM 900/1800/1900 MHz, 3G, Wi-Fi, Wi-Max, 4G (LTE) jne.

Teist ANT2 kanalit (2), mis on tähistatud kui "2,44 GHz 5,39 GHz", kasutatakse ainult Bluetoothi ja Wi-Fi (või muude samade sagedustega, kuid suurema tundlikkusega signaalide tuvastamiseks). Klassikaline otsingumeetod on kasutada antenni ANT1 ehk 50 - 6000 MHz, et katta esmalt lai sagedusala. Seejärel tuleks piirkonna skaneerimise protseduuri korrata ANT2-ga. Nuppude ANT1/ANT2 abil saate vahetada ANT1 ja ANT2 vahel.

MODE - pärast vajutamist saate määrata soovitud kuvarežiimi. HELISIGNALISATSIOON – kui allikas leitakse, kuulete kõlarist helisignaali. VIBRATSIOONI REŽIIM – annab vibratsiooniga märku, kui allikas leitakse. VAIKNE REŽIIM – ei mingit heli ega vibratsiooni. Helisignaal võimaldab kiiret otsimist ja vastavalt konkreetsele helile suudab kogenud operaator allika ära tunda.

Detektori kasutamine igapäevaelus

PLUSS Vigade ja GPS-andurite otsimine autost või kontorist.
PLUSS Kui kahtlustate, et keegi kuulab näiteks ebaseaduslikult teie telefoni, võite märgata, et telefon saadab palju signaale isegi siis, kui see on ainult ooterežiimis.
PLUSS Teie tööpiirkonna või elamute katuselevijaamade kiirgustaseme tuvastamine.
PLUSS Kontrollimine, kas videokaamerad on suunatud teile ja jälgivad teie tegevust.
PLUSS Juhtmevabade signaalide, telefonide tugijaamade jms otsimisel.
PLUSS Ohtliku mikrolainekiirguse taseme tuvastamine.
PLUSS Kahtlaste juhtmevabade signaalide otsimine.
PLUSS Tualettruumide, hotellide, meelelahutusettevõtete kontrollimine, kui ruumis on mõni spiooniseade.

Kasutusinfo:

Anduri kõrge tundlikkuse tõttu lülitage läheduses olevad side- ja digitaalseadmed VÄLJA. Suure kiirgusallika lähedal töötades võivad andmed olla moonutatud.

Kui seade väljastab signaali, kuid läheduses pole kiirgusallikaid, on 3 võimalust

1. Teie enda sideseade on tugijaamaga seotud.
2. Kahtlustatav allikas on väga lähedal.
3. Olete traadita ruuterile liiga lähedal

Tehnilised andmed:

Sidevahemik: 50MHz - 5,4GHz
Dünaamilise ulatuse tuvastamine: -50dBm-10dBm
Tuvastamistundlikkus: <0,03mw
Tuvastamisvõimsus: 1,2 GHz juhtmevaba kaamera: 36 m² // 2,4 GHz: 25 m²
Mobiilisignaal: 2G, 3G, 4G 25m²
Magnetiline: 50mm ~ 150mm
Näidumeetod: 20 LED-i - valgus/heli indikaator
Aku: 3,7V 1500mAH
Tööaeg: 20-45 tundi.
Mõõdud: 12,5 cm (kõrgus) x 5,2 cm (laius) x 2,2 cm (paksus)
Kaal: 195g

Paki sisu:

1x detektor
2x antenn
1x magnetsond
1x Micro USB kaabel
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (2)

98%