Võtmehoidjasse peidetud diktofon, millel on 16 GB mälu + häälaktiveerimine

Kood: 09-063
86,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 72,41 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
Crypto
+

Võtmehoidjasse peidetud 16 GB mälu + häälaktiveerimisega diktofon on kompaktse suurusega mugav helisalvesti.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Võtmehoidjasse peidetud 16 GB mälu + häälaktiveerimisega diktofon on kompaktse suurusega mugav helisalvesti. Disainitud olema pealetükkimatu. See ei eralda salvestamise ajal heli ega valgust, tagades selle ebakindluse. Kas peate sageli erinevatel üritustel loenguid? Vajad vestlust märkamatult ja märkamatult jäädvustada? Kas soovite, et diktofon oleks alati käepärast? Helisalvesti aitab teid igas olukorras. Pealtkuulamisseade töötab kahes režiimis .

Heli aktiveerimise režiim salvestab öeldud sõna ainult siis, kui osalejad tõesti räägivad, vastasel juhul lülitub see ooterežiimi. Pidev salvestusrežiim salvestatakse katkematult 60-minutilise intervalliga. Režiimide vahetamine on kerimisnupu n abil intuitiivne . Kui nupp lükatakse üles, aktiveeritakse režiim heli või häälega. Kui nupp on keskmises asendis, salvestab seade salvestuse ja lülitub VÄLJA. Ja kui nupp vajutatakse alumisse asendisse, aktiveeritakse uuesti pidev salvestamise režiim. Salvesti saab toite sisseehitatud adapteri kaudu, nii et te ei pea akude pärast muretsema. See võib töötada täislaadimisrežiimis umbes 60 tundi heliga aktiveeritud režiimis ja umbes 6 tundi pideva salvestamise režiimis, nii et see on alati valmis, kui seda vajate. Pealtkuulamisega seade ühildub loomulikult Maci ja Windowsiga.

võtmehoidjas peidetud diktofon

Nutikas diktofon leiab seda kasutust paljude inimeste seas ja sellel on palju kvaliteetseid funktsioone. Kui aku mahutavus langeb kriitilisele tasemele, salvestab see heli enne väljalülitamist automaatselt . Sellel on ka intelligentne müravähendus – bitikiirusega salvestamine kuni 192 kbit/s. Failide ülekandmiseks maki ja arvuti vahel ei ole vaja lisatarkvara – lihtsalt ühenda need USB-kaabliga ja edasta failid. Salvestatud heli esitamiseks lülitage kõrvaklapid lihtsalt välja ja ühendage 3,5 mm pessa. Ärge kunagi riskige olulise vestluse, loengu või muu helimaterjali kaotamisega.

Tehnilised kirjeldused:

  • Sagedus: Mp3 - 8KHz - 48KHz 320Kbps, 32KHz - 48KHz 48Kbps - 192Kbps
  • VMA: 32Khz-48Khz 48Kbps-192Kbps
  • Mälu: 16 GB
  • Sisend: Micro USB
  • Ühilduvad süsteemid: Windows, Mac, Linux

Paki sisu:

1x helisalvesti võtmehoidjas
1x usb kaabel
1x kõrvaklapid
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole