Võtmejälgija – Bluetoothi leidja GPS-i kaudu – KAHESUUNNE äratus – Androidi/iOS-i RAKENDUS

Kood: 09-121
31,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 26,59 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Võtmejälgija - bluetooth mobiiltelefoni leidja GPS-i kaudu - KAHESUUNALINE alarm - Android/iOS APP töötab ka vilistamisel (ka mobiilis häireteate kaudu).

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Võtmejälgija - bluetooth mobiiltelefoni leidja GPS-i kaudu - KAHESUUNALINE alarm - Android/iOS APP töötab ka vilistamisel (ka mobiilis häireteate kaudu) . See kaotsiminekuvastane seade on toode, mis põhineb madala energiatarbega tehnoloogial Bluetooth 4.0. Rakenduse iSearching tarkvara abil mobiilseadmetega, näiteks mobiiltelefonidega Bluetoothi kaudu ühenduse loomiseks, leiab kasutaja hõlpsasti kadunud esemed (nt võtmed, rahakotid jne). See nööril või ketil rippuv võtmehoidja toimib võtmeotsija või isegi inimese või lemmiklooma leidja.

Lülitage see jälgija sisse ja siduge see oma telefoniga Bluetoothi kaudu . Seejärel laadige rakendus oma telefoni kas käsitsi APP poest või Google Playst või kasutades juhendis olevat QR-koodi. Pildiotsijat saate juhtida rakenduse kaudu. Seade suhtleb teie telefoniga rakenduse kaudu ja teid teavitatakse, kui objekt või inimene liigub Bluetoothi tõhusast levialast välja. Jälgija hakkab piiksuma, mobiilis olev alarm annab märku ja rakendus näitab isegi jälgija viimast GPS-asukohta.

Kaotsiminekuvastane bluetooth seade võtmete, mobiiltelefoni jms leidmiseks

Kaotsiminekuvastane bluetooth seade võtmete, mobiiltelefoni jms leidmiseks

Kinnitage jälgija kõigele, mille võite kaotada, ja vajutage mobiilirakenduses nuppu "Alarm", et leida jälgija aktiivsest levialast. See aitab teil kiiresti üles leida kadunud võtmed või isegi teie silme alt kaduva lapse, saate sellest kohe teada, samuti saate seda kasutada oma auto, lemmikloomade, koti, portfelli või muu jaoks. Valju piiks juhatab teid kadunud esemeni. Või näiteks kui lahkute kodust ja unustate rahakoti, kuhu esmalt nutika pildiotsija panite, annab telefonis alarm.

t töötab ka kahesuunalise äratuse korral. Alati, kui jälgija liigub mobiilist eemale, hakkab jälgija piiksuma, kuid mobiilis hakkab ka alarm tööle. Nii näiteks lähed tööle, aga unustad mobiiltelefoni koju, jälgija on kaasas, lähed välja ja niipea kui kaugemale liigud, hakkab jälgija piiksuma ja saad aru, et jätsid mobiili telefon kodus. Kasulik asi aga? Seadmel on ka veel üks praktiline funktsioon, mille abil saate trackeris oleva kaugjuhtimispuldi abil seda ripatsit kasutada ka kaugpäästikuna mobiiltelefoniga selfie tegemiseks . Tuleb vaid vajutada jälgija juhtnuppu (loomulikult peab aktiivne olema ka mobiiliäpp).

võtmejälgija KAHESUUNALINE alarm – Bluetoothi leidja

Tehnilised kirjeldused:

Materjal: ABS + akrüül
Bluetooth: 4.0
RAKENDUS: iFindU /iSearching
KAHESUUNALINE äratus
Aku: nupp CR2032
Aku maht: 200 mAh
Tööpinge: 3V
Sumisti: 90 DB
Töökaugus: 0-30m
Ooterežiim: kuni 6 kuud
Rakendatavad süsteemid: IOS 9.0 ja uuemad, Android 9.0 ja uuemad
Juhtnupp: hoidke 3 sekundit seadme sisselülitamiseks ja 5 sekundit väljalülitamiseks.
Mõõdud: 40x7 mm
Netokaal: 8 g


Paki sisu:

1x mini gps otsija
1x kasutusjuhend

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole