Kontori lauapadja komplekt 10 tk naiste töölauale (punane nahk) – käsitsi valmistatud

Kood: 96-010
306,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 255,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Kontori lauapadja komplekt 10 tk naiste töölaud on valmistatud punasest nahast, 100% käsitsi valmistatud. Luksuslikud unikaalsed tööpadjatarvikud.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Kontori lauapadja komplekt 10 tk naiste töölaud on valmistatud punasest nahast, 100% käsitsi valmistatud. Luksuslikud unikaalsed tööpadjatarvikud. See ainulaadne kvaliteetne lauakomplekt muudab teie kontori täiesti teistsuguseks kohaks. Maksimaalse esindusliku iseloomu tagab kõrgeima kvaliteediga materjalide sünteetiline nahk. Kõik selle kategooria tooted on valmistatud esmaklassilisest 100% sünteetilisest nahast, kõik on käsitsi valmistatud ning ausalt õmmeldud ja töödeldud HAND MADE tootmisel .

Punase naha ainulaadne disain näeb välja maksimaalselt stiilne ja üllas – luksuslik aksessuaar kontorisse või tööruumi. Nahast KOMPLEKT koosneb 10 tükist kontoritarvetest: töömatt dokumentide peitmiseks, pliiatsihoidja, märkmepaberihoidja, nahast alus meeldetuletuskleebiste jaoks, kalendrihoidja, joogialus, kahekordne dokumendialus, etikett ja kullakomplekt pastakad - pastapliiats ja täitesulepea. Luksuslik   nahast lauapadi (matt) - ainulaadsed kontoritarvikud. Kirjutusmatt või kunstnahast alusmatid.

See luksuslik punasest nahast kontorikomplekt on ideaalne kingitus naisele

luksuslik kontorikomplekt naise töölauale

Töömatt on loodud nii, et teie olulised dokumendid oleksid alati käepärast ja poleks teid ümbritsevate uudishimulike silmade käeulatuses . Tänu oma peidetud kohale võimaldab see olulisi dokumente turvaliselt peidus hoida. Kaane all on ruum, kus saate hõlpsasti hoida oma olulisi dokumente. Matt näeb luksuslik ja elegantne välja tänu esmaklassiliste materjalide kasutamisele tootmisel. Stiilse välimusega punane nahast aksessuaar võlub kindlasti kõiki.

luksuslik kirjutusmatt naistele

Punasest nahast kuldse sildiga nahast lauaalus + kuldsed pastakad - SET pliiats koosneb täitesulepeast ja pastapliiatsist. See pastapliiatsite komplekt annab võimaluse kasutada erinevaid pliiatseid erinevatel kirjutamise eesmärkidel. Pastapliiatsit saab kasutada tavaliseks kirjutamiseks ning täitesulepeaga sõlmitakse lepinguid ja muid olulisi dokumente. Kogu komplekt näeb luksuslik ja elegantne välja tänu esmaklassiliste materjalide kasutamisele tootmisel. See lauakaunistus võimaldab teil vajadusel pastakale juurde pääseda. Enam pole vaja laualt või sahtli seest pastakat otsida.

pliiatsihoidja luksuslik punane nahk

Luksuslik sünteetilisest nahast valmistatud kahekordne dokumendi- ja paberisalv. Paberialuse mõõtmed on 10x23x32 cm. Korpus on üleni nahast, sisemus on vooderdatud seemisnahaga ja külje metallist aksessuaarid on kuldsed. See lauatarvikud on üks meie parimaid abilisi kontoris töötades. Saame ja loome oma töö tulemusena iga päev palju pabereid . Aga kuhu need panna? Vajame kohta, kuhu saaksime need paigutada, et saaksime neid hiljem sorteerida. Meie dokumendisalv on teile kindlasti abiks! Sellel on 2 dokumendisalve , mis annavad teile rohkem ruumi dokumentide ja paberi hoidmiseks. Kandik on rikastatud kuldsete külgmiste libisevate hingedega , nii et saate seda kasutada nii avatud kui ka suletuna.

punane nahast dokumendisahtel

100% käsitsi valmistatud ja 100% sünteetiline nahk – see on ideaalne kingitus kõigile, kes hindavad kvaliteetset toodet

Nahast: meie toodete valmistamisel kasutatakse ainult 100% esmaklassilist (Exclusive) sünteetilist nahka . Selliste toodete tootmine on eranditult käsitsi valmistatud .

Toetame selliste toodete müüki (Loomasõbralikud), mis ei põhjustanud loomade julmust. Materjalid, millest luksuslikud kontorikomplektid on valmistatud, on kas looduslikud või sünteetilised. Kontorikomplektide ja aksessuaaride tootmiseks kasutatav nahk on 100% sünteetiline nahk (Exclusive) ja näeb välja sama luksuslik kui algne loomanahk ning ükski loom viga ei saanud.

käsitsi valmistatud nahk

Funktsioonid:

pluss Kvaliteetne ja elegantne toode
pluss Valmistatud sünteetilisest nahast
pluss 100% KÄSITÖÖ
pluss Luksuslik disain: punane nahk
pluss 10 tükki kontoritarvikuid
pluss Suurepärane kingitus juhatajale

Spetsifikatsioon:

Mõõdud: 45x39x1 cm
Materjal: nahk, metall
Naha värvus: punane
Tarviku metalli värvus: kuldne

Paki sisu:

1x töömatt, kus on ruumi dokumentide peitmiseks
1x pliiatsihoidja
1x märkmepaberi hoidik
1x kalendrihoidja
1x A5 päevakava
1x joogipadi
1x kahekordne dokumendisalv
1x nimesilt (ilma nimeta) ja põhjaga kuldpliiatsite komplekt: pastapliiats ja täitesulepea.

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole