Lauapulber – luksuslik disain (puit + hall nahk) 100% käsitöö

Kood: 96-020
130,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 109,09 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

​Töölauapuhasti (puit + hall nahk) – luksuslik nahast lauapadi (matt) – ainulaadsed kontoritarvikud. Kirjutusmatt või kunstnahast alusmatid.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Lauablotter (puit + hall nahk) - Luksuslik nahast lauapadi (matt) - ainulaadsed kontoritarvikud. 100% käsitööna valmistatud kirjutusmatt või kunstnahast alusmatid . See ainulaadne kvaliteetne lauakomplekt muudab teie kontori täiesti teistsuguseks kohaks. Maksimaalse esindusliku iseloomu tagab kõrgeima kvaliteediga materjalide kasutamine, näiteks kvaliteetse puidu ja naha kombinatsioon. Kõik selle kategooria tooted on valmistatud esmaklassilisest puidust ja 100% sünteetilisest nahast ning kõik on käsitsi valmistatud ning ausalt õmmeldud ja töödeldud KÄSITÖÖDE toodanguga . Ainulaadne disain koos helepruuni puidu ja halli naha kombinatsiooniga näeb välja äärmiselt stiilne ja üllas – luksuslik aksessuaar kontorisse või tööruumi. Töömati mõõtmed on 58x39x1 cm.

Lauamatt (kirjutus) - elegantne ja luksuslik puidust ja nahast

Töölaua matt puidust nahast

Töömatt on loodud nii, et teie olulised dokumendid oleksid alati käepärast ja poleks teid ümbritsevate uudishimulike silmade käeulatuses . Tänu oma peidetud kohale võimaldab see olulisi dokumente turvaliselt peidus hoida. Kaane all on ruum, kus saate hõlpsasti hoida oma olulisi dokumente. Padja näeb luksuslik ja elegantne välja tänu esmaklassiliste materjalide kasutamisele tootmisel. Pruun puit koos halli nahaga võlub kindlasti kõiki.

luksuslik dokumendialus puidust nahast

 

100% käsitsi valmistatud ja 100% sünteetiline nahk – see on ideaalne kingitus kõigile, kes hindavad kvaliteetset toodet

Nahast: meie toodete valmistamisel kasutatakse ainult 100% esmaklassilist (Exclusive) sünteetilist nahka . Selliste toodete tootmine on eranditult käsitsi valmistatud .

Toetame selliste toodete müüki (Loomasõbralikud), mis ei põhjustanud loomade julmust. Materjalid, millest luksuslikud kontorikomplektid on valmistatud, on kas looduslikud või sünteetilised. Kontorikomplektide ja aksessuaaride valmistamisel kasutatud nahk on 100% sünteetiline nahk (Exclusive) ja näeb välja sama luksuslik kui algne loomanahk ning ükski loom viga ei saanud.

käsitsi valmistatud nahk

Funktsioonid:

pluss Kvaliteetne ja elegantne toode
pluss Valmistatud puidust ja sünteetilisest nahast
pluss 100% KÄSITÖÖ
pluss Luksuslik disain: pruun puit ja hall nahk
pluss Varjatud hoiuruum oluliste dokumentide jaoks

Spetsifikatsioon:

Mõõdud: 58x39x1 cm
Materjal: puidu ja naha kombinatsioon
Värvus: helepruun puit ja hall nahk

Paki sisu:

1x puidust ja nahast lauamatt

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole