Nahast lauapadi - luksuslik​ KOMPLEKTI kontorisse 8 tk - pähkel + must nahk

Kood: 96-003
383,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 319,91 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Nahast lauaalus – luksuslik KOMPLEKTS kontorisse 8 tk​ valmistatud pähklipuust ja mustast kunstnahast, 100% käsitsi valmistatud.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Nahast lauaalus - luksuslik KOMPLEKT kontorisse 8 tk pähklipuust ja mustast kunstnahast, 100% käsitöö. See ainulaadne kvaliteetne lauakomplekt muudab teie kontori täiesti teistsuguseks kohaks. Maksimaalse esindusliku iseloomu tagab kõrgeima kvaliteediga materjalide kasutamine. Kõik selle kategooria tooted on valmistatud kvaliteetsest pähklipuidust ja kunstnahast, kõik on käsitsi valmistatud ning ausalt õmmeldud ja töödeldud KÄSITÖÖDE toodangus .

Musta naha ainulaadne disain pruuni pähklipuuga näeb välja maksimaalselt stiilne ja üllas – luksuslik aksessuaar kontorisse või kabinetti. Nahast KOMPLEKT koosneb 8 kontoritarvete tükist : töömatt dokumentide peitmiseks, pastakahoidja, märkmepaberihoidja, visiitkaardihoidja, kahekordsed dokumendialused, nimesild ja kuldsete pastakate komplekt - a pastapliiats ja täitesulepea. Luksuslik nahast lauapadi (matt) - ainulaadsed kontoritarvikud. Kirjutusmatt või kunstnahast alusmatid - originaal käsitsi valmistatud

Luksuslik kontorikomplekt 8tk

puidust kontoritarvikud

Tööalus on loodud nii, et teie olulised dokumendid oleksid alati käepärast ja poleks teid ümbritsevate uudishimulike silmade käeulatuses . Tänu oma peidetud kohale võimaldab see olulisi dokumente turvaliselt peidus hoida. Kaane all on ruum, kus saate hõlpsasti hoida oma olulisi dokumente.

Nahast lauapadi

Pähklipuust lauaalus kullast nimesilt + kuldsed pastakad - SET pliiats koosneb täitesulepeast ja pastapliiatsist. See pastapliiatsite komplekt annab võimaluse kasutada erinevaid pliiatseid erinevatel kirjutamise eesmärkidel. Pastapliiatsit saab kasutada tavaliseks kirjutamiseks ning täitesulepeaga sõlmitakse lepinguid ja muid olulisi dokumente. Kogu komplekt näeb luksuslik ja elegantne välja tänu esmaklassiliste materjalide kasutamisele tootmisel. See lauakaunistus võimaldab teil vajadusel pastakale juurde pääseda. Enam pole vaja laualt või sahtli seest pastakat otsida.

luksuslikud kuldsed pliiatsid

Luksuslik pähklipuust kahekordne dokumendi- ja paberialus. Paberialuse mõõtmed on 10x23x32 cm. Korpus on üleni puidust, sisemus on vooderdatud seemisnahaga ja külgmised metallist tarvikud on kuldsed. See lauatarvikud on üks meie parimaid abilisi kontoris töötades. Saame ja loome oma töö tulemusena iga päev palju pabereid . Aga kuhu need panna? Vajame kohta, kuhu saaksime need paigutada, et saaksime neid hiljem sorteerida. Meie dokumendisalv on teile kindlasti abiks! Sellel on 2 dokumendisalve , mis annavad teile rohkem ruumi dokumentide ja paberi hoidmiseks. Kandik on rikastatud kuldsete külgmiste libisevate hingedega , nii et saate seda kasutada nii avatud kui ka suletuna.

Luksuslikud dokumendialused

dokumendialus puidust

100% käsitsi valmistatud ja pähklipuust - see on ideaalne kingitus kõigile, kes hindavad kvaliteetset toodet

Nahast: meie toodete valmistamisel kasutatakse ainult 100% esmaklassilist (Exclusive) sünteetilist nahka . Selliste toodete tootmine on eranditult käsitsi valmistatud .

Toetame selliste toodete müüki (Loomasõbralikud), mis ei põhjustanud loomade julmust. Materjalid, millest luksuslikud kontorikomplektid on valmistatud, on kas looduslikud või sünteetilised. Kontorikomplektide ja aksessuaaride tootmiseks kasutatav nahk on 100% sünteetiline nahk (Exclusive) ja näeb välja sama luksuslik kui algne loomanahk ning ükski loom viga ei saanud.

käsitsi valmistatud puit

Funktsioonid:

pluss Kvaliteetne ja elegantne toode – valmistatud Türgis
pluss Valmistatud kunstnahast ja pähklipuust
pluss 100% KÄSITÖÖ
pluss Luksuslik disain: must nahk ja pruun puit
pluss 8 kontoritarvikut
pluss 100% taaskasutatav + ECO-sõbralik

Spetsifikatsioon:

Mõõdud: 58x39x1 cm
Materjal: kunstnahk, pähklipuu, metall
Naha värvus: must
Puidu värvus: pruun
Tarviku metalli värvus: kuldne

Paki sisu:

1x töömatt, kus on ruumi dokumentide peitmiseks
1x pliiatsi alus
1x märkmepaberi hoidik
1x visiitkaardihoidja
1x kahekordne dokumendisalv
1x nimesilt (ilma nimeta) ja põhjaga kuldpliiatsite komplekt: pastapliiats ja täitesulepea

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (1)

97%
97%
Kamila

Kontori komplekt

Täielik komplekt koos kõigi tarvikutega.
Kvaliteetne töötlemine
Hind

Ostsin selle oma mehele tema kontorisse - komplekt tuli kenasti pakendatud, näeb tõesti kvaliteetne välja. Ma ei jõua ära oodata, millal saan selle oma mehele sünnipäevaks üllatusena kabinetti välja panna

Tõlgitud keelest: sk