Wifi kaamera päikeseprillid 1080p UV400 + kummeeritud IP22 kaitse + 32 GB mälu

Kood: 10-598
207,90 U$ 163,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 136,59 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

​Wifi kaamera päikeseprillid FULL HD resolutsiooniga 1080p + UV 400 + 32 GB mälu ja veekindluse IP22 kummeeritud kaitsega.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Wifi kaamera päikeseprillid FULL HD resolutsiooniga 1080p + UV 400 + 32 GB mälu ja veekindlus IP22 kummeeritud kaitsega. Prillides olev kaamera leiab oma kasutust erinevates olukordades parimate kaadrite jäädvustamiseks. Salvestage unustamatud hetked puhkuselt või muult sündmuselt otse oma silma vaatenurgast, täiesti märkamatult ja komplikatsioonideta. Full HD kaameraga WiFi spiooniprillid on peidetud kaamera parim vorm . Peidetud kaameraprillide eelis teiste kaamerate ees seisneb selles, et salvestate seda, mida just näete , sest teiste peidetud kaameratega ei pruugi te alati salvestada seda, mida vajate.

Ideaalne sõpradega kogemuste jagamiseks, klassikalisteks ja adrenaliinispordiks, korrakaitseks, reiside salvestamiseks, ärikohtumisteks jne. Prillidel pole kaableid , kaamera on täiesti silmapaistmatu ja tundmatu. Vajutage lihtsalt nuppu ja alustage salvestamist. Kui teil on prillid ees ja juht-LED pole nähtaval, hindate ka vibratsioonifunktsiooni , mis annab märku, kas prillid on sisse lülitatud. Full HD kaameraga prillid on samuti väga elegantsed ja kummeeritud pinnaga . Kvaliteetse CMOS-sensoriga sisseehitatud FULL HD kaamera on võimeline salvestama videoid eraldusvõimega 1920x1080 30 kaadrit sekundis koos kvaliteetse heliga . Prille saab kasutada ka fotode tegemiseks ja huvitavate olukordade või kaadrite jäädvustamiseks.

Stiilne wifiga prillkaamera, mis sobib igaks elujuhtumiks

prillid peidetud wifi kaameraga

Prillides spioonikaamera tänu veekindlusele sobib veespordiks, rattasõiduks või matkamiseks. Kõik salvestatud andmed , nagu videod ja fotod , salvestatakse 32 GB sisemisse integreeritud mällu, tänu millele saavad prillid toimida ka kaasaskantava salvestusruumina. Prillide sisselülitamist ja salvestamist alustatakse päikeseprillide paremal küljel oleva nupuga raami allosas. Prillide seestpoolt on helepunane indikaator, mis annab koos raami vibratsiooniga vilkudes teada prillide hetkeseisust.

Prillid – WiFi ühendus ja rakendus (iOS/Android tugi)

Reaalajas voogesituse WiFi-prillid petmiseks – looge ühendus kohaliku prillide WiFi-levialaga, et teie või teie läheduses olevad sõbrad saaksid pilti otse vaadata, üles laadida või jagada.
WiFi-prillide kaamera koos otseülekandega petmisrakendusega

Peidetud USB-port

Prillidel on peidetud USB-pistik, millega saab prille laadida või videoid ja fotosid otse arvutisse laadida . Täielikult laetud integreeritud akuga suudavad prillid salvestada videot pidevalt 1-2 tunni jooksul. USB-port on peidetud prillide korpusesse.

kaameraga prillid - peidetud USB port

Lisaks kaamerafunktsioonile täidavad stiilsed prillid ka päikeseprillide täit funktsiooni , kuna need on valmistatud UV-filtriga 400 klaasist . Seetõttu on teie silmad prillide kandmise ajal kaitstud päikese kahjuliku UV-kiirguse eest . Ja pealegi on prillid ka veekindlad ja seetõttu ei teki nendega probleeme ebasoodsates tingimustes nagu vihm, lumi jms. Neid eksklusiivseid päikeseprille saab kasutada erinevate sporditegevuste jaoks, nagu jooksmine, purjelauasõit, kalapüük, rattasõit või isegi tavaliseks kandmiseks päevasel ajal.

UV400 kaameraga prillid

Lai kasutusala

Isikukaitse – kandke alati päikeseprille ja teil on ühe nupuvajutusega kohe vajalik tõend.
Tööintervjuud – salvestage intervjuu mõlemalt poolelt, et saaksite oma intervjuuoskusi hiljem üle vaadata.
Olge oma laste eest ettevaatlik – lapsed võivad olla kaamera ees häbelikud, kui nad teavad, et nad salvestavad. Salvestage neid spontaanselt, et väärtuslikke hetki jäädvustada.
Tarnekinnitus – kui tarnite kaupu või toitu, on see sama viis võimalike probleemide vältimiseks, registreerides iga tarne.
Klienditeeninduse probleemid – mis tahes äritegevuses klientidega suheldes võib klient mõnikord olla vihane või solvunud. Kasutage seda kaamerat ja salvestage alati, kui võimalik, et teid kaitsta.
Sündmuse salvestamine – võtke prillid kaasa mis tahes etendusele, üritusele või konverentsile, et salvestada video, mida vajate ja mida soovite jagada.
Klassiruum või loengud – kaameraprillid on suurepärane vahend klassiruumide või loengute diskreetseks salvestamiseks.
Pildistamine – salvestage jahil või pildistamisel suurepärane, selge ja kiire video esimese inimese vaatenurgast.
Spordiüritused – suurepärane võimalus spordiüritusel video jäädvustamiseks, kõigil pole võimalust neid hämmastavaid spordihetki jäädvustada ja jagada. Kaameraga prillid võimaldavad teil mõlemad käed vabad olla ja saate käsi plaksutada või värsket jooki nautida.

Funktsioonid:

pluss Full HD videosalvestus koos heliga
pluss Fotograafia
pluss UV-filter 400
pluss Stiilse ja kaasaegse disainiga prillid
pluss Veekindel disain

Tehnilised andmed:

WiFi tugi: jah (iOS/Android)
Võimalus luua HOTSPOT kohaliku wifi kaudu
Funktsioonid: video, fotograafia
Kaamera: 5 Mpx CMOS + 90° lainurk
Video eraldusvõime: Full HD 1080P 1920 * 1080 30 kaadrit sekundis
Foto eraldusvõime: 1920 * 1080
Tihendusvorming: H264
Video failivorming: MOV
Fotofaili formaat: JPEG
Mälu: 32 GB sisemälu
UV-filter: 400
Veekindlusaste: IP22
Mõõdud: 16,5x16x4,7 cm
Kaal: 44 g
Aku: 420 mAh liitiumaku
Videosalvestus: 1-2 tunni jooksul
Aku laadimine: umbes 2 tundi
USB-port: Micro 5pin


Paki sisu:

1x stiilsed prillid HD kaameraga
1x kandekott
1x USB kaabel
1x Kasutusjuhend

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (2)

97%
100%
José V. M. S.

Päikeseprillid koos kaameraga

Pildikvaliteet, vastupidav ja diskreetne.
Korrektne aku tööiga, kuid pikem kestvus oleks ideaalne.

Väga hea.

Tõlgitud keelest: es