Isiklik signalisatsioon - mini valvesignalisatsioon 7 ühes vibratsioon/heli/valgus - 130 dB sireen + PIR andur

Kood: 09-135
64,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 54,09 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Isiklik signalisatsioon – mini-turva- ja turvaalarm, multifunktsionaalne 7-ühes vibratsioon/heli/valgus – 130 dB sireen + PIR-anduriga liikumisandur kuni 10m.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Personaalne signalisatsioon - mini turva- ja turvasignalisatsioon multifunktsionaalne 7 in 1 vibratsioon/heli/valgus - 130 dB sireen + PIR sensor liikumisandur kuni 10m. See äratus on multifunktsionaalne – sisaldab ühes seadmes kuni 7 funktsiooniPIR liikumisalarm, hoiatustulede funktsioon, vibratsioonialarm, valgusalarm, Bluetooth Anti-lost funktsioon, taskulambi valgus, SOS-alarm koos sireeniga. Kui olete väljas jooksmas, koeraga jalutamas või hilja õhtul koju tulles, pakub see klambri, kaelapaela ja tulega isiklik äratus kerge, diskreetse, kuid võimsa helikaitse 130 dB valjult sireenilt, millal ja kus iganes seda vajate.

Lihtsa nupuvajutusega käivitab see seade valju ja tähelepanu äratuse, mis võib sissetungijaid ära hoida ja hoiatada kõiki, kes on teie asukohast 180 meetri raadiuses. Lisaks äratusfunktsioonile pakub seade ka eredat LED-tuli, millel on 3 töörežiimi - taskulamp, aeglane vilkumine ja kiire vilkumine. Seda kasutatakse pimedas tee leidmiseks või kaitsemajakana, mis hoiatab autojuhte teie kohalolekust öise jooksu või jalutuskäigu ajal.

Isiklik ohutus – kaitske ennast ja oma lähedasi

nutikas valvesignalisatsioon mini personaalne andur multifunktsionaalne

Kui olete ohtlikus olukorras, peate kiiresti tegutsema, et end kaitsta või abi kutsuda. Sellest nutikast isiklikust alarmist saab teie isiklik abimees mitte ainult hädaolukorras, vaid ka igapäevase turvatunde tagamiseks. Seadet saad kasutada nii õues kui siseruumides, seda on lihtne käsitseda ja see on kena välimusega. Seda saab kasutada kõikjal, näiteks õues, hotellis, kämpingus, ärireisil või lapsele koolist koju jne. Seda saab paigaldada aiale, uksele, aknale, rõdule, telgile , samuti oma rahakotil, seljakotil, pagasil, seifil, sahtlil, kohvril jne. Kaitske enda, oma pere ja oma asjade turvalisust.

Infrapuna-induktsioonalarm - PIR liikumisandur

Telkimisel asetage turvalisuse kaitsmiseks oma telgi või haagissuvila ümber nutikas alarm . Kui potentsiaalne sissetungija/varas/loom satub teist 10 m raadiuses asuvasse kaitsepiirkonda, teavitab seade sind koheselt sissetungijast ja käivitab 3 minutiks häire.

alarm telkimiseks - PIR liikumisandur

Vibroalarm – teie privaatne ruum on turvalisem

Riputage või asetage seade uksele, aknale või kuhu iganes soovite ja kui keegi vajutab ukse käepidet või avab selle, käivitab seade koheselt häire. Kas soovite olla kindel, et keegi ei puuduta teie mobiiltelefoni, kui olete sellest eemal? Asetage seade mobiiltelefonile ja mobiiltelefoni liigutamisel tuvastab seade vibratsioonihäire ja käivitab häire.

isiklik valvesignalisatsioon - vibroalarm

Hoiatustule funktsioon

Joostes, öösel sõites lülita seade märgutulede režiimile, et oled teistele nähtav. Riputage seade käe külge või kinnitage see oma ratta külge ning punased ja valged tuled hakkavad vaheldumisi vilkuma, et hoiatada teisi liiklejaid ja möödujaid.

led valvesignalisatsioon - hoiatustulede funktsioon

SOS funktsioon - valju 130dB sireen

Kui olete ohus, vajutage lihtsalt SOS-nuppu. Valju 130 dB häiresireen aitab ründajat eemale peletada, teiste tähelepanu äratada või abi kutsuda.

sos funktsiooni nupp - valju sireen 130 db isiklik alarm

Taskulambi režiim - LED valgus

Tänu 6-tunnisele aku kestvusele ja sees olevale LED-tulele võib nutikas äratus olla teie taskulamp pimedas. Kui olete pimedas kohas, saate seadet kasutada avarii-LED-valgusena, see on teie kaasaskantav taskulamp.

valve nutikas alarm - taskulambi režiim - LED valgus

Bluetooth funktsioon kaotsimineku ja varguse vastu

Ühendage oma mobiiltelefon Bluetoothi kaudu seadmega. Asetage seade oma pagasisse või riputage see lapse selja- või koolikoti külge ja niipea, kui olete oma pagasi kuhugi unustanud,
kui keegi üritab teie kohvrit võtta või kui teie lapsed lähevad teist 10 meetri kaugusele, annab seade teile alarmiga märku.

isiklik kaasaskantav minialarm kadumise ja varguse vastu - alarm

Häire laialdane kasutamine

Signalisatsiooni valveseadet kasutatakse laialdaselt näiteks telkides, haagissuvilas, hotellis, kodus, sahtlis, riidekapis, kastis, seljakotis, pagasnikus või lastevalvurina, et nad sinust kaugele ei läheks.

isiklik nutikas äratus – mini kaasaskantav bluetooth

Valgusalarmi päästik

Kui asetate seadme sahtlisse, seifi, kappi vms, mõnda pimedasse keskkonda ja niipea, kui keegi seadme avab, tuvastab seade valguse muutuse ja käivitab häire.

Valgusalarmi päästik - valvesignalisatsioon

Tehnilised andmed:

Aku mahutavus 570 mAh
Laadimisaeg 1-2 tundi
Pidev tööaeg kuni 80-100 tundi
Materjal ABS plastik
Mõõdud: suurus 43x48x32 mm
Kaal: 37 g

Paki sisu:

1x isiklik signalisatsioon

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole