Häältõlkija Bluetoothi kõrvaklappide kaudu – Timeketle WT2 Edge

Kood: 70-022
350,90 U$ 306,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 255,75 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Timeketle WT2 Edge bluetooth häältõlkija on maailmas täiesti ainulaadne reaalajas kahesuunalise häältõlke tõlkija, mida saate osta meie e-poest.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Timeketle WT2 Edge bluetooth häältõlkija on maailmas absoluutselt ainulaadne reaalajas kahesuunalise häältõlke tõlkija, mille saate osta müügiks meie e-poest. Juhtmeta kõrvaklapid intelligentse tõlkijaga, mis muudavad suhtluse pöörde keelebarjääridest hoolimata . See on maailma esimene tehisintellektiga rääkiv tõlkija mugavaks reaalajas tõlkimiseks otse kõrvaklappide kaudu, st ilma et oleks vaja tõlkida otse nutitelefoni kaudu.

bluetooth keele tõlkija

See parim veebipõhine kõnetõlkija ühendab endas tipptasemel häälalgoritmi ja masintõlketehnoloogia. on tõlkijad olulisel ja uuenduslikul viisil ümber defineerinud, tuues oma kasutajatele ja turul olevatele ettevõtetele uusi võimalusi. Lausete ja tekstide elektrooniline tõlkija, mis muudab teie vaadet suhtlemisele ja maailmas reisimisele, olenemata sellest, mida teil on vaja tõlkida. Kallimat keeletõlki ega google tõlkijat pole vaja.

Tõlkija toetab tõlkimist kuni 40 keelde (sealhulgas erinevad 93 aktsenti)

Tõlkimiseks toetatud keelte loend:

araabia, inglise, bulgaaria, hiina, tšehhi, taani, soome, prantsuse, kreeka, heebrea, hindi, hollandi, horvaadi, ungari, indoneesia, jaapani, kantoni (Honkgkong), katalaani, korea, malai, saksa, norra, poola, portugali, rumeenia, vene, hispaania, slovaki, sloveeni, rootsi, itaalia, tamili, telugu (India), tai, türgi, vietnami jne.

Inglise keeles saate valida kuni 13 erinevat aktsenti , näiteks (USA, Austraalia, Kanada, Ühendkuningriik muu..) Ka hispaania keeles saate valida kuni 20 erinevat aktsenti (Hispaania, USA, Dominikaani Vabariik, Mehhiko, Venezuela ja teised.. ) ka araabia keeles on teil valida kuni 15 erineva aktsendi vahel nagu (Araabia Ühendemiraadid, Egiptus, Iisrael, Maroko jt..) Nii ka inglise-hispaania või saksa-hispaania lausete ja tekstide tõlkija (hääl) .

keele tõlkija

WT2 Edge kasutab ülikiireks tõlkimiseks 15 serverit üle maailma

timekettle wt2 serv

Võrreldes eelmise WT2 Plus mudeliga on uus WT2 Edge 33% väiksem ja 46% kergem

timekettle keele tõlkija

WT2 Edge translaatori kasutamise viis on üsna lihtne, laadige lihtsalt mobiiltelefoni vabalt saadaval olev rakendus "timekettle" (iOS, Android), siduge peakomplektiga Bluetooth ühenduse kaudu (min Bluetooth versioon 4.2 ja uuem), seejärel mõlemad inimesed asetavad telefonitoru kõrva ja saavad kohe suhelda. Suhtlemise põhimõte seisneb selles, et sina räägid oma keeles ja teine inimene kuuleb tõlget telefonitorus määratud keeles. Seetõttu ei ole tõeline näost näkku suhtlemine enam probleem. Revolutsiooniline tõlkija leiab seda kasutada reisimisel, ärireisidel, rahvusvaheliste poodide või hotellide külastamisel ning paljudel muudel juhtudel, kui suhtlemine on takistuseks.

kuulmisabi tõlkija

Tutvustage end maailmale!

Välismaale reisides pole midagi hullemat, kui jääda tundmatusse kohta kinni ilma tõhusa suhtlemise võimaluseta. WT2 Edge'iga ei satu te kunagi sellisesse olukorda, sest see tagab loomuliku reaalajas suhtluse ilma käsi kasutamata. Sukeldu reisides kohalikku kultuuri, väljenda end avalikult ja loo inimestega, kellega kohtud, tähendusrikkamaid sidemeid.

häältõlkija wt2 edge

Kiire aktiveerimine – tõlkija, mis on igal ajal kasutamiseks valmis

WT2 Edge on ainulaadne oma signaalitöötlustehnoloogia poolest, mis erineb teistest turul olevatest konkurentidest. Suhtlemiseks ei ole vaja telefoni aktiveerida või teisel inimesel pole vaja nutirakendust alla laadida. Kõik, mida suhtlemiseks vajate, on see, et mõlemad panete juhtmevaba telefonitoru kõrva ja WT2 hoolitseb mugava tõlke eest.

timekettle wt2 serv

ON-THE-GO intelligentne algoritm

Põhialgoritm võimaldab suhelda ka kõige mürarikkamas väliskeskkonnas. Automaatse hääletuvastuse ja signaali vastuvõtmisega pakub WT2 absoluutset käed-vabad suhtlust erinevates keeltes . Suhtlemine välismaal on teie jaoks lihtne, olenemata keelebarjäärist.

wt2 timekettle'i kuulmisabi

Kahekordne mürasummutus – iga sõna loeb!

Algoritmidele ja müra vähendamisele tuginedes võimaldab WT2 Edge tõlkimisel olla kuni 95% täpsus , muutes välismaalasega rääkimise täiesti loomulikuks.

keele tõlkija

Mitmekeelne tugi globaliseerumisega

WT2 Edge toetab praegu 40 keelt ja 93 dialekti , mida tulevikus lisatakse ja värskendatakse.

WT2 serva keele tugi

Pikk aku tööiga – kauem kui vaja!

WT2 Edge pakub kuni 5 tundi aku kasutusaega ühe laadimisega, üle 12 tunni aku tööiga koos taaslaetava ümbrisega – dokijaam ja kuni ligikaudu 30 päeva ooterežiimis.

tõlkija kõrvaklappides

Tõlkijate võrdlustabel:

Tõlkijate võrdlustabel:

Funktsioonid:

pluss Suurepärane disain
pluss Aku tööiga kuni 12 tundi
pluss Automaatne ühendus
pluss Tõlge 40 keelde ja 93 aktsenti iga keele kohta
pluss Ühildub iOS ja Androidiga
pluss 95% tõlke täpsus

Tehnilised andmed:

Toode: WT2 Edge translator
Tootja: Timekettle
Värv: valge
Keele tugi: 40
Rõhumärkide arv: 93
Tugi: Bluetooth 4.2 ja uuemad (mobiiliühendus rakenduse kaudu)
Aku laadimine: liitiumpolümeer/90 minutit
Aku eluiga kuni 12 tundi/4 laadimiskorraga toitedokist
Pidev tõlge: 3 tundi
Süsteemi tugi: iOS 11.0 / Android 7.0 ja uuemad

Pakett sisaldab:

2x Bluetooth peakomplekt
1x laadimisdokk
1x USB toitekaabel
2x kõrvakonks
2x varukõrvatropid (kõrvaklapid)
1x Kasutusjuhend

wt2 serv

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (6)

99%
100%
IOANNIS KOLIATSAS

Timketle WT 2 Edge

Väga hea valik. Täiuslik tõlge ja väga täpne. Neil on väga hea heli. Samuti meeldib mulle väga, et mida iganes see telefonitorus tõlgib, kirjutab see ka telefoni ja salvestab selle.
Võrguühenduseta tõlkes (offline) pole kreeka keelt.
Tõlgitud keelest: el
95%
Nell

Kõrvaklapid m3

Olen meeldivalt üllatunud nende kõrvaklappide funktsioonist ja suurepärasest helist muusika kuulamiseks.
Mulle meeldib, et nad tõlgivad telefoni teel ja salvestavad seminaril õpitu kohta märkmeid, siis saad hiljem selle juurde tagasi minna.
Pärast kõrvaklappide sisselülitamist mängisid need suurepäraselt mitukümmend minutit korraga, kuid isegi kui need olid peaaegu täis laetud, ei tea ma, miks nad mitu korda järjest lahti võtsid ja tahtsid neid tagasi panna. kasti ja võta need uuesti välja, ma ei leidnud põhjust.
Kahju, et tšehhi keel pole võrguühenduseta režiimis saadaval

Soovitan neile, kes mõtlevad muusika jaoks kõrvaklappidele ja on samal ajal keelte osas sama kehvad kui mina, siis kõigele vajalikule on kaaslane olemas 🙏

Tõlgitud keelest: cs
100%
Iuliana Auratei

Kõrvaklapid

Tõepoolest, see hõlbustab igasugust suhtlemist mõne muu keele rääkijaga kui see, mida te räägite.
Kui kasutada neid kursusel, kus räägib ainult üks inimene, siis need tõlgivad väga hästi, aga kui küsijaid on mitu, siis need kõrvaklapid ei tule toime.

Kõrvaklapid teevad oma töö 1-1 aruteluga. Nad on väga head.

Tõlgitud keelest: ro
100%
Algirdas

Timketle WT 2 Edge

See on suurepärane ost, ma olen muljet avaldanud (üllatunud) selle jõudluse ja funktsioonide üle.
Soovitan seda kõigile oma sõpradele ja tuttavatele..
Aitäh veel kord.
Ei, kui tõlk leedu keelt ei räägi, ostaksin teise.

Hämmastav.

Tõlgitud keelest: lt