Walkie Talkie - pikamaa kahesuunaline raadio 22 kanaliga + VOX funktsioon + LED taskulamp

Kood: 09-137
86,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 72,41 U$
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

Walkie Talkie - pikamaa kahesuunaline raadio 22 kanaliga + VOX funktsioon + LED taskulamp. Saatjad pakuvad laia valikut eeliseid.

Ostja kaitse

  • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
  • Garantii toodetele - 24 kuud
  • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

Walkie Talkie - pikamaa kahesuunaline raadio 22 kanaliga + VOX funktsioon + LED taskulamp. Saatjad pakuvad laia valikut eeliseid ja sobivad ideaalselt mitmesugusteks välitegevusteks ja professionaalseteks rakendusteks. Kokku 22 kanali ja 121 privaatkoodiga võimaldavad need selget ja turvalist suhtlust, minimeerides samal ajal katkestuste või soovimatu kuulamise riski. Nende tugev ja vastupidav konstruktsioon tagab töökindluse ka nõudlikes tingimustes, nagu turismiekspeditsioonid, ehitustööd või suurürituste korraldamine.

Tänu sisseehitatud LED-taskulambile on raadiod kasulikud ka vähese valgusega olukordades või öösel. Nende raadiote abil saavad kasutajad usaldusväärse suhtluspartneri, mis sobib paljudeks tegevusteks professionaalsetest rakendustest kuni vabaaja seiklusteni. Nende teisaldatavus ja lihtne kasutamine tagavad, et need on suurepärased kaaslased igal reisil või töökohal.

Walkie Talkie saatjad erinevateks kasutusteks

Walkie Talkie saatjad erinevateks kasutusteks

Käed-vabad suhtlus

Saatjad on varustatud uuendusliku käed-vabad suhtluse funktsiooniga, tänu millele saate sujuvalt ja tõhusalt suhelda ka siis, kui käed on täis. VOX-funktsioon aktiveerib raadio automaatselt, kui tuvastatakse teie hääl või muu valju heli , mistõttu pole vaja helistamisnuppu käsitsi vajutada. See funktsioon on hindamatu selliste tegevuste jaoks nagu matkamine, jalgrattasõit, mägironimine või tööl, kus käte kasutamine raadiote juhtimiseks võib olla ebapraktiline või ohtlik. Ükskõik, mida teete, tagavad need raadiosaatjad usaldusväärse ja mugava suhtluse.

sisseehitatud LED-taskulambiga raadiosaatja
Laialdased suhtlusvõimalused

Kokku 22 kanalit 121 privaatkoodiga pakuvad laialdasi suhtlusvõimalusi ja suuremat privaatsuskaitset. 22 saadaoleva kanali abil saavad kasutajad hõlpsasti leida tasuta kanali selgeks ja katkematuks suhtluseks. Täiendavad 121 privaatkoodi aitavad suurendada turvalisust ja minimeerida soovimatud või juhuslikud katkestused teiste naabruskonna raadiokasutajate poolt. See kanalite ja privaatkoodide kombinatsioon võimaldab raadiosaatja kasutajatel luua oma "suhtluskanali", vähendades teiste kasutajatega kattumise tõenäosust ja tagades, et nende vestlused jäävad privaatseks ja volitamata isikutele kättesaamatuks. See funktsioon sobib ideaalselt gruppidele, kes vajavad usaldusväärset ja privaatset viisi õues suhtlemiseks või kiires keskkonnas töötamiseks.

kahesuunalised raadiod 22 raadiosaatja kanaliga

Pidevad uuendused ja ilmateave

Funktsioon " NOAA ilmastikukanalid " raadiotes on lisafunktsioon, mis võimaldab juurdepääsu riikliku ookeani- ja atmosfääriameti (NOAA) kanalitele Ameerika Ühendriikides. Need kanalid pakuvad pidevaid ilmateateid ja -teavet, sealhulgas hoiatusi ja hoiatusi äärmuslike ilmastikutingimuste, nagu äikesetormid, tornaadod ja orkaanid, kohta. See funktsioon on eriti kasulik inimestele, kes veedavad palju aega väljas või osalevad õues toimuvates tegevustes, kuna see võimaldab neil kiiresti muutuvates ilmastikutingimustes kursis olla ja turvaline olla.

22 kanaliga raadiod integreeritud taskulambiga


Spetsifikatsioon:

  • Värvid: punane, sinine, roheline
  • Aku: vajab iga raadiosaatja jaoks 3xAA patareid (ei kuulu komplekti)
  • Kanalid: kokku 22 kanalit 121 privaatkoodiga
  • Sisseehitatud LED-taskulamp
  • Käed-vabad VOX
  • NOAA ilmastikubändi kanalid


Paki sisu:

1x 2 tk multifunktsionaalne raadiosaatja komplekt 22 kanaliga ja integreeritud LED-taskulambiga
1x manuaal

Tootearutelu (0)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Küsimusi veel pole
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (0)

Hinnangut veel pole