LANGIE S2 – elektroonilise sõnaraamatuga häältõlkija (tõlgi 53 keelde) + 3G SIM-i tugi

Kood: 70-004
438,90 U$ 328,90 U$ Hind ilma käibemaksuta: 274,09 U$
Allahindlus lõpeb 27. 6. 2024, 23:59 või kuni kaupa jätkub.
laos Tooted on laos olemas, valmis saatmiseks. Eeldatav tarne 3-4 tööpäeva jooksul.
Jah! Saadame kohale US
Cards
Bank
Cards
+

LANGIE S2 - häältõlkija ✅ elektroonilise sõnaraamatuga (tõlkige 53 keelde) + 3G SIM-i tugi - ostke hea hinnaga veebist.

Ostja kaitse

 • Kauba tasuta vahetus 30 päeva jooksul
 • Garantii toodetele - 24 kuud
 • Raha tagasi garantii 14 päeva jooksul

Tootekirjeldus

LANGIE S2 – elektroonilise sõnaraamatuga häältõlkija (tõlgi 53 keelde) + 3G SIM-i tugi – ostke hea hinnaga veebist. LANGIE on saadaval uues versioonis S2 , millel on mitmeid täiustusi võrreldes selle eelkäija LT-52-ga. Esiteks ei ole see enam lihtsalt koostaja, vaid täisfunktsionaalne turismijuht . Olulisim erinevus on 3G SIM-kaardi tugi - LANGIE GLOBAL SIM, millega saab suhelda 160 maailma riigis.

Kahesuunaline häältõlge koos otsese häältõlkega, tänu millele pole teil maailmas ringi reisides enam probleeme inimestest aru saada. Kas sulle meeldib reisida ja uusi kohti avastada? Kas teil on vaja mõnda keelt tõlkida? Kindlasti mäletate keelebarjääri tõttu tekkinud ebameeldivaid olukordi. Enam mitte! Digitaalne hääletõlk LANGIE, mis sisaldab kuni 53 uskumatut keelt, muudab teie suhtlemise välismaal lihtsaks. Huvitav on kindlasti ka aku tööiga, mis ooterežiimis on kuni 5 päeva . Mugav kaasaskantav tõlkija, mida saate kasutada kõikjal, kuhu lähete. LANGIE – reaalajas häälaktiveeritav tõlkija igapäevaseks kasutamiseks. Ideaalne reaalajas tõlgete tegemiseks reisides või välismaal töötades selle kiirhelitõlgiga.

Parimad kõne- ja kõnetõlkijad LANGIE S2

langie s2 tõlkija funktsioonid

Kasutage LANGIE GLOBAL SIM-i kaudu tõlget 160 riigis üle maailma

häältõlkija LANGIE 3G SIM tugi
Kui teil pole WiFi-võrku saadaval, saate Interneti-ühenduse loomiseks kasutada 3G n-võrku. Kasutades Langie Global SIM-kaarti, mis pärast ostmist sisaldab esialgset 10 USD krediiti (umbes 50 MB , mida saate kasutada rohkem kui 500 tõlke jaoks – keskmiselt 7 sekundit fraasi kohta) rohkem kui 160 riigis üle maailma. Täielik riikide nimekiri SIIN .
LANGIE GLOBAL SIM-kaardi kehtivusaeg ei ole ajaliselt piiratud ja aegub vaid juhul, kui SIM-kaarti ei kasutata üle 2 aasta. Kui ettemakstud andmed on ära kasutatud, saate SIM-kaarti otse veebisaidi kaudu laadida
www.langieglobalsim.com pärast telefoninumbri sisestamist ja laadimisviisi valimist.

LANGIE S2 tõlkija pakub ka võimalust luua LANGIE GLOBAL SIM-kaardi pääsupunkt – 3G HOT SPOT. Kui soovite luua ja jagada Hotspot Langie pääsupunkti teiste seadmetega (nagu mobiil või tahvelarvuti) ning kasutada Interneti-andmeid kõikjal maailmas, on eelistatav valida ajapiiranguga Interneti-andmepakett suurema andmemahuga. (näiteks 1 GB - 5 GB). Kui kasutate SIM-kaarti ainult võrgutõlkeks LANGIE kaudu, mis tarbib vaid väikest andmemahtu, piisab krediidi lisamisest (10 USD - 100 USD, mis on umbes 50 MB - 500 MB andmemahtu) ja need andmed on ei ole ajaliselt piiratud, nii et saate neid kasutada 1-2 aastat (piiratud kehtivusaeg puudub).

Nüüd saate LANGIE-sse sisestada mis tahes SIM-kaardi , kuid te ei pea sisestama SIM-kaarti, kui te seda ei soovi. Ühendage lihtsalt saadaoleva WiFi-võrguga ja LANGIE tõlge töötab nii, nagu peab.

Langie leiab selle kasutust ka välismaal töötades.

Kui te ei räägi soravalt selle riigi võõrkeelt, kuhu kavatsete töötada, on LANGIE teile suurepärane lahendus. Olgu siis naistele välismaal õetööl või meestele erinevatel ehitustöödel.

tasku tõlkija langie s2kõnetõlkija langie s2

LANGIE – Digitõlke saate osta siit
Värskenduste või muude varjatud tasude eest lisatasusid pole. Pole vaja registreerida isikuandmeid ega installida rakendust mobiiltelefoni.

LANGIE elektrooniline kõnetõlkija avab teile uusi võimalusi kõikjal maailmas! See on mõeldud kõigile , olgu need lapsed või vanemad inimesed , kes hindavad tõlgi lihtsat kasutamist. Häältõlkija , mis on teiega kõikjal, kuhu lähete. See suudab hõlpsasti tõlkida pikki lauseid (mitte ainult lühikesi fraase). LANGIE võrgu- ja võrgutõlkija on meie laos otse müügiks – hind on selle kasutamiseks enam kui piisav.

langie s2 elektrooniline tõlkija

LANGIE tegelikku kasutamist tõlkimiseks praktikas näete nendes Ukraina ja Londoni videotes:

Rohkem videoid näed otse LANGIE Youtube’i kanalilt SIIT : youtube langie kanal

See revolutsiooniline seade toimib ka multimeediumipleierina videote, piltide või rühmatõlgina (saate siduda rohkem LANGIE tõlkijaid) – see sobib eriti hästi mitmele välisdelegatsioonile. Teine võimalus teile on võõrkeele õppimise võimalus – keerukas õppetarkvara. Seega on teie käsutuses ka tõlkesõnastik 53 keeles (mitte ainult inglise keele sõnastik) ja saate tõlkida lauseid või muid tekste võrgus või võrguühenduseta.

Ametlik veebisait lisateabe saamiseks LANGIE elektroonilise häältõlki kohta - www.langie.eu

Langie voice translatori ametlik veebisait

See on KOMMUNIKATSIOONI Revolutsioon!!!
MAAILMA PARIM HÄÄLTÕLK

Langie Translator toetab võrgu- ja võrguühenduseta tõlget uskumatu TÄPSUSEGA!

kõnetõlkija langie s2 uus

Kuidas see tegelikult töötab?

See töötab väga lihtsal ja intuitiivsel põhimõttel . Lihtsalt hoidke sõnade ütlemise ajal seadme puuteklahvi all, seejärel vabastage ja seade tõlgib kohe vajalikud laused.

Langie on varustatud sisseehitatud 1" puutetundliku LCD-ekraaniga ning kvaliteetsete kõlarite ja mikrofonide topeltsüsteemiga. Seadme esiküljel on üks mikrofon ja kõlar, mille kaudu saate sõnumit rääkida oma keeles ja Teie kõrval olev inimene (välismaalane) kuuleb koheselt tõlget oma keelde. Ja vastutasuks saab välismaalane öelda vastuse oma keeles, seadme tagaküljel oleva mikrofoni ja kõlari kaudu ning te kuulete tõlge kohe teie keelde.

langie tõlge töötab

Kui soovite mõnda teksti või sõnu teise keelde tõlkida, vajutage lihtsalt sinist mikrofoni nuppu ja hoidke seda all ning vabastage see pärast kõnesõnumi (teksti) lõppu. Tõlkija tõlgib teie sõnumi 1-2 sekundi jooksul ekraanil kuvatava tekstina ja see sõnum on saadaval ka heli kujul (seda keelt peab toetama). Kui soovite teise inimese öeldu tõlkida, vajutage lihtsalt kollast mikrofoni nuppu ja hoidke seda all ning vabastage see uuesti, kui sõnum on lõppenud. Kogu protsess on uskumatult lihtne.
kuidas langie tõlkija töötab

Väga praktiline on ka GROUPi tõlgi funktsioon ja see leiab kindlasti rakendust erinevates välisdelegatsioonides.

Piisab siduda seade võrgus WiFi kaudu kahe või enama LANGIE kasutajaga, et giid või tõlk saaks korraga rääkida mitme inimesega üle maailma. See funktsioon toetab ka grupi loomist, kus rohkem eri keelt kõnelevaid inimesi saavad omavahel suhelda ja igaüks saab olla erinevas riigis. Ühes seadmes saab luua mitu sõltumatut rühma.

Kas vajate näiteks inglise-saksa tõlki? Pole probleemi! See tekstide ja lausete tõlkija saab sellega hõlpsalt hakkama. Taskutõlkija suudab teie hääle ära tunda ja seejärel tõlkida selle reaalajas paljudesse keeltesse, muutes selle suurepäraseks keeletööriistaks reisimiseks, eneseharimiseks, ostlemiseks või äritegevuseks. See tõlgib teie sõnad kohe ära ja tekitab seetõttu tunde, nagu suhtleksite otse teise inimesega. Tänu praktilisele minidisainile on seda väga lihtne kaasas kanda , saate selle taskusse, käekotti jne pista.

hääletõlk LANGIE S2kõnelev tõlkija langie s2

Siin näete toetatud LANGIE tõlkija keelte tabelit.

Kõigis keeltes ei ole suulist tõlget saadaval, kuid enamik keeli on suulise teksti tõlkega
(kõik keeled tõlgivad fraase LCD-ekraanil teksti kujul).

toetatud LANGIE keeli

Täielik keelte loend:

Aafrika, araabia, bengali, bulgaaria, kambodža, kantoni, hiina, horvaadi, tšehhi, taani, hollandi, inglise, filipino, soome, prantsuse, saksa, kreeka, heebrea, hindi, ungari, indoneesia, islandi, itaalia, jaapani, jaava, korea, lao, läti, leedu, malai, malai, nepali, norra, pärsia, poola, portugali, rumeenia, vene, serbia, singali, slovaki, sloveeni, hispaania, sudaani, suahiili, rootsi, tamili, telugu, tai, türgi, vietnami, ukraina, urdu

Taskutõlkija võrguühenduseta režiimis ilma Interneti-ühenduseta pakub:

Multimeedia tugi - pildigalerii, digitaalne diktofon, video- ja muusikapleier.
Haridusfunktsioon – sisaldab põhikeelte hääle- ja pildiõpetust. Nii saate keelt õppida kõikjal, kuhu lähete.
Helivõimendi - salvestab ja seejärel tugevdab teie öeldud sõnu, aitab oluliselt suhelda inimestega, kellel on halvem kuulmine.

langie s2 funktsioonid

Kui ühendate taskutõlgi võrgus Wi-Fi-ga, saate mõned huvitavad funktsioonid.

Piltide häälotsing – tuvastab teie hääle ja otsib seejärel soovitud asja pildi kujul.
Grupitõlk – liituge grupivestlusega erinevates keeltes inimestega.
Tõlge kodukeelest teistesse maailma keeltesse nõuab võrguühendust.

Langie veebitõlke eelvaade Häältõlkija 53 keeles
See tuvastab teie hääle ja tõlgib selle seejärel paljudesse keeltesse. Paremaks sõnatuvastuseks on vajalik WiFi internetiühendus.
Langie häälotsing piltide jaoks Piltide häälotsing
Tuvastab teie hääle ja otsib seejärel soovitud pildi. Vajalik on WiFi internetiühendus.
rühmatõlk – tõlkija Grupi tõlk
Võrguühendus võimaldab grupivestlusi inimestega erinevates keeltes. Vajalik on WiFi internetiühendus.
võrguühenduseta langie tõlge Sõna tõlkija ilma võrguühenduseta
See tunneb ära teie hääle ja suudab tõlkida lühikesi fraase või lihtsaid sõnu, tuginedes arusaadavatele tõlgetele kasutatavale manustatud algoritmile. See toetab ainult 13 maailma keelt.
keeleõpe langie Iseõppimise võimalus ilma võrguühenduseta
Sisseehitatud tarkvara abil saate valitud maailmakeele väga kiiresti ja tõhusalt selgeks õppida.

Funktsioonid:

pluss Kiirtõlge 53 keelde
pluss Tundlik mikrofon koos hääletuvastusega
pluss Digitaalne diktofon
pluss Muusika- ja videopleier
pluss Online/Offline tõlge
pluss Aku eluiga: 5 päeva ooterežiimis / 5 tundi pidevat tööd

võrgutõlk langie s2parim elektrooniline tõlkija langie s2

Millised on LANGIE käsitõlgi eelised võrreldes klassikalise tõlgiga telefoni rakenduse kaudu?

 1. LANGIE tõlkija on professionaalne tõlkeseade, riist- ja tarkvarasüsteem on loodud ja toodetud otse kõnetõlke jaoks. See ei ole telefon, mis on mõeldud mitmeks otstarbeks.
 2. Sellel on mürarikkas keskkonnas kasutamiseks mõeldud tehnoloogia ( kõnemüra vähendamine tõlkimisel ), klassikalisel tõlkerakendusel on sellega probleeme.
 3. Väga lihtne ja lihtne kasutada . Isegi mitte tehniliste oskustega inimestele.
 4. Kasutades kõrgeimat tõlketeenuste kvaliteeti ja integreerides maailma suuremaid tõlketuvastussüsteeme, on LANGIE õppesüsteem peaaegu samal tasemel inimestega. Selle keeletuvastussüsteem on hübriidne , mis põhineb närvivõrgu akustilisel modelleerimisel ja keele modelleerimisel.
 5. See kasutab täiustatud tõlketeenust, tõlke täpsus on palju suurem kui klassikalistel tasuta tõlkerakendustel telefonis.
 6. LANGIE kasutab paljudes kohtades maailmas oma tõlkeservereid, tõlketeenus on stabiilne ja kiire.
 7. Tegemist on eraldiseisva tootega , mis ei ole seotud mobiiltelefoni või rakendusega telefonis kasutamiseks, ei salvesta ega nõua isikuandmeid võrreldes mobiilirakenduse telefoni teel kasutamisega.
 8. LANGIE-l on ka palju muid funktsioone , nagu õppimine, rühmatõlk ja nii edasi .
 9. Paljudel juhtudel on mobiiltelefoni kasutamine üsna isiklik . Isik, kellega proovite suhelda, ei ole teie telefoniga tuttav ja teatud aja möödudes peate tõenäoliselt telefoni ekraani avamiseks tagasi saatma. Mobiiltelefon on mõeldud ühele kasutajale , mitte mitmele kasutajale. Mobiiltelefoni kasutamine nende kahesuunaliste tõlgete jaoks muudab selle üsna ebamugavaks.
 10. LANGIE ei nõua tõlketeenuste kasutamise eest varjatud tasusid.
Ja hindate ka järgmisi eeliseid:
vajutage Langie
Vaid 1 sekund ja LANGIE
tõlgib kõik, mida soovite
rakendus mobiiltelefonide tõlkimiseks
Rohkem kui 10 sekundit
enne tõlkimise alustamist
Langie kasutamine
Audio otsetõlge
täpselt teisele inimesele

nutitelefoni tekstitõlge
Ei mingit otsest
heli
tõlge
teisele inimesele

Langie sirutab akut välja
LANGIE aku eluiga on kuni 5 päeva

bateria vydrz mobil
Nutitelefoni aku kestab tavaliselt 1 päeva jooksul

Miks on LANGIE kasutamisel parem ONLINE-ühendus kui OFFLINE-tõlge?​

Kindlasti peate mõistma, et kõigi tõlkijate OFFLINE tõlkerežiim sisaldab ainult piiratud sõnavara (ainult põhisõna) ja tõlge on sageli ebatäpne või arusaamatu. ONLINE-režiim pärast WiFi-võrguga ühenduse loomist tagab tõlke pideva uuendamise ja parandamise , andmebaas on mitu korda suurem kui võrguühenduseta tõlge, nii et teil on garantii, et tõlge on võimalikult täpne ja saate suhelda ilma igasuguse raskus. WiFi-ühenduse jaoks soovitame luua HOT SPOT mobiilse wifi pääsupunkti otse oma mobiiltelefonist (mis on teil alati käepärast) või kasutada LANGIE GLOBAL 3G SIM-kaarti.

Euroopa Liidu piires saate mobiilset andmesidet kasutada tasuta (teie riigis ettemaksupaketi osana). Kui reisite riikidesse väljaspool EL-i, soovitame kasutada LANGIE GLOBAL 3G SIM-kaarti, mida saate meilt osta. Nii et teil on endiselt aktiivne Interneti-ühendus, saate oma mobiiltelefoni kaudu Internetti sirvida kõikjal, kus liigute ja LANGIE tõlkija töötab nii hästi kui võimalik :)

Kas Langie suudab tõesti usaldusväärselt tõlkida?

LANGIE on uusima põlvkonna täiustatud IT-toode . Parimate tõlketulemuste saavutamiseks töötab see 7 veebiotsingumootoriga. Tootjal on isegi rohkem kui 20 aastat kogemust hariduse ja tõlke turul erinevates maailma keeltes. LANGIE laiendab ja uuendab pidevalt oma OTA andmebaasi otse teie seadmesse, et pakkuda tänapäeval kõige tõhusamat taskutööriista teistesse keeltesse tõlkimiseks.

langie tõlkija tegelik kasutamine

Tehnilised andmed:

Tüüp: LANGIE S2
Protsessor: ARM Cortex 1,3 GHz QUAD-core
Mälu: 16 GB
LCD: 1,08" puutetundlik ekraan (27,5 mm)
3G: WCDMA
Aku: 3,7V/2000mAH
WiFi 802.11b/g/n
Bluetooth: 4.0
Micro SD-kaart: toetab kuni 32 GB
USB: Micro USB 2.0
Kõrvaklappide sisend - Jack pistik 3,5 mm
USB-adapter: Sisend 100V - 240V
USB-adapter: Väljund 5V DC 1500mA
Mõõdud: 48mm x 148mm x 17mm
Kaal: 125 g

LANGIE pakendi sisu:

1x LANGIE S2 häältõlkija
1x USB laadija
1x USB kaabel
1x kõrvaklapid
1x kaitseümbris
1x SIM-kaardi korjamisnõel
1x kummist pliiats
1x kaelapael

Ingliskeelne JUHEND (kasutusjuhend) allalaadimiseks SIIT : pdf-i ikoon
LANGIE SIM (kasutusjuhend LANGIE GLOBAL SIM-kaardi jaoks) SIIN : pdf-i ikoon
LANGIE reklaamide kataloog – funktsioonid SIIN : pdf-i ikoon

tõlkija langie s2 pakett sisaldab

Tootearutelu (2)

Kas teil on toote kohta küsimusi?
Küsi arutelu käigus

Mar

LANGIE S2 – elektroonilise sõnaraamatuga häältõlkija (tõlgi 53 keelde) + 3G SIM-i tugi

Marika Češková vastama

Kas seda saab tõlkida ka tšehhi keelde?

Tõlgitud keelest: cs
Cool Mania

LANGIE S2 – elektroonilise sõnaraamatuga häältõlkija (tõlgi 53 keelde) + 3G SIM-i tugi

Peter vastama

Jah

Tõlgitud keelest: sk
Dan

LANGIE S2 – elektroonilise sõnaraamatuga häältõlkija (tõlgi 53 keelde) + 3G SIM-i tugi

Danihlík František vastama

Tere, kas seda saab kasutada ka ilma wifita?

Tõlgitud keelest: cs
Tom

LANGIE S2 – elektroonilise sõnaraamatuga häältõlkija (tõlgi 53 keelde) + 3G SIM-i tugi

Tomáš vastama

Head päeva,
nii kaua, kuni paned andmekaardi sinna sisse, jah. Võrguühenduseta tõlge on väga piiratud

Tõlgitud keelest: cs
Kirjutame vastuse teie küsimusele sellele e-kirjale.

Toote hinnang (8)

99%
100%
Peter

Praktiline toode

Päris täpne tõlge
Palju muid funktsioone
See mahub kätte
Aku kestvus

Soovitan seda igale reisijale

Tõlgitud keelest: sk